www.svethardware.cz
>
>
>
>

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí
, , aktualita
Při poradách bude nově možné využívat nového prostředku společnosti Dell, který si klade za cíl nahradit nejrůznější formy interaktivních tabulí. Půjde o obrovský dotykový 75” 4K monitor C7520QT.
K oblíbeným
reklama
Novinkou ve výrobním programu značky Dell se stává 75 4K Interactive Touch Monitor (model C7520QT). Jak už název napovídá, má obrovskou 75” úhlopříčku (190 cm) a vysoké 4K rozlišení. Je jasné, že při takové velikosti asi nepůjde o něco, co si před sebe postavíte na stůl. Tento monitor má totiž nahradit nejrůznější interaktivní tabule používané např. při poradách. Poněvadž jde o dotykový displej, je po něm možné kreslit s minimálním zpožděním. Výhodou je, že psát můžete mnoha různými způsoby, můžete využít vlastní prsty nebo stylus.
 
Dell C7520QT
 
Dotyková obrazovka je schopna zpracovat 20 různých dotyků najednou, takže s ní může současně pracovat více lidí. Mazání napsaného se pak dá snadno provést dlaní. Výrobce použil IPS panel a pochopitelně se zapracovalo na ochranné vrstvě, která má být odolná vůči otiskům. Technologie Dell Screen Drop umožňuje přizpůsobovat uživatelské rozhraní různým výškám uživatelů. Monitor pak podporuje komunikaci a ovládání přes RJ232, RJ45 a HDMI CEC. V prodeji bude od jara za cenu $5999,99.
 
Dell C7520QT
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková