www.svethardware.cz
>
>
>
>

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí
, , aktualita
Při poradách bude nově možné využívat nového prostředku společnosti Dell, který si klade za cíl nahradit nejrůznější formy interaktivních tabulí. Půjde o obrovský dotykový 75” 4K monitor C7520QT.
reklama
Novinkou ve výrobním programu značky Dell se stává 75 4K Interactive Touch Monitor (model C7520QT). Jak už název napovídá, má obrovskou 75” úhlopříčku (190 cm) a vysoké 4K rozlišení. Je jasné, že při takové velikosti asi nepůjde o něco, co si před sebe postavíte na stůl. Tento monitor má totiž nahradit nejrůznější interaktivní tabule používané např. při poradách. Poněvadž jde o dotykový displej, je po něm možné kreslit s minimálním zpožděním. Výhodou je, že psát můžete mnoha různými způsoby, můžete využít vlastní prsty nebo stylus.
 
Dell C7520QT
 
Dotyková obrazovka je schopna zpracovat 20 různých dotyků najednou, takže s ní může současně pracovat více lidí. Mazání napsaného se pak dá snadno provést dlaní. Výrobce použil IPS panel a pochopitelně se zapracovalo na ochranné vrstvě, která má být odolná vůči otiskům. Technologie Dell Screen Drop umožňuje přizpůsobovat uživatelské rozhraní různým výškám uživatelů. Monitor pak podporuje komunikaci a ovládání přes RJ232, RJ45 a HDMI CEC. V prodeji bude od jara za cenu $5999,99.
 
Dell C7520QT
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek