www.svethardware.cz
>
>
>
>

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí
, , aktualita
Při poradách bude nově možné využívat nového prostředku společnosti Dell, který si klade za cíl nahradit nejrůznější formy interaktivních tabulí. Půjde o obrovský dotykový 75” 4K monitor C7520QT.
K oblíbeným
reklama
Novinkou ve výrobním programu značky Dell se stává 75 4K Interactive Touch Monitor (model C7520QT). Jak už název napovídá, má obrovskou 75” úhlopříčku (190 cm) a vysoké 4K rozlišení. Je jasné, že při takové velikosti asi nepůjde o něco, co si před sebe postavíte na stůl. Tento monitor má totiž nahradit nejrůznější interaktivní tabule používané např. při poradách. Poněvadž jde o dotykový displej, je po něm možné kreslit s minimálním zpožděním. Výhodou je, že psát můžete mnoha různými způsoby, můžete využít vlastní prsty nebo stylus.
 
Dell C7520QT
 
Dotyková obrazovka je schopna zpracovat 20 různých dotyků najednou, takže s ní může současně pracovat více lidí. Mazání napsaného se pak dá snadno provést dlaní. Výrobce použil IPS panel a pochopitelně se zapracovalo na ochranné vrstvě, která má být odolná vůči otiskům. Technologie Dell Screen Drop umožňuje přizpůsobovat uživatelské rozhraní různým výškám uživatelů. Monitor pak podporuje komunikaci a ovládání přes RJ232, RJ45 a HDMI CEC. V prodeji bude od jara za cenu $5999,99.
 
Dell C7520QT
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Včera, aktualita, Jan Vítek