www.svethardware.cz
>
>
>
>

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí

Dell uvádí 75” 4K monitor jako náhradu interaktivních tabulí
, , aktualita
Při poradách bude nově možné využívat nového prostředku společnosti Dell, který si klade za cíl nahradit nejrůznější formy interaktivních tabulí. Půjde o obrovský dotykový 75” 4K monitor C7520QT.
K oblíbeným
reklama
Novinkou ve výrobním programu značky Dell se stává 75 4K Interactive Touch Monitor (model C7520QT). Jak už název napovídá, má obrovskou 75” úhlopříčku (190 cm) a vysoké 4K rozlišení. Je jasné, že při takové velikosti asi nepůjde o něco, co si před sebe postavíte na stůl. Tento monitor má totiž nahradit nejrůznější interaktivní tabule používané např. při poradách. Poněvadž jde o dotykový displej, je po něm možné kreslit s minimálním zpožděním. Výhodou je, že psát můžete mnoha různými způsoby, můžete využít vlastní prsty nebo stylus.
 
Dell C7520QT
 
Dotyková obrazovka je schopna zpracovat 20 různých dotyků najednou, takže s ní může současně pracovat více lidí. Mazání napsaného se pak dá snadno provést dlaní. Výrobce použil IPS panel a pochopitelně se zapracovalo na ochranné vrstvě, která má být odolná vůči otiskům. Technologie Dell Screen Drop umožňuje přizpůsobovat uživatelské rozhraní různým výškám uživatelů. Monitor pak podporuje komunikaci a ovládání přes RJ232, RJ45 a HDMI CEC. V prodeji bude od jara za cenu $5999,99.
 
Dell C7520QT
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře