www.svethardware.cz
>
>
>
>

Destiny 2: Shadowkeep ohlášen, základní hra bude zdarma na Steamu

Destiny 2: Shadowkeep ohlášen, základní hra bude zdarma na Steamu
, , aktualita
Bungie jsou už opět nezávislé herní studio a pracují na sérii Destiny tak, jak uznávají za vhodné. To bude nyní v praxi znamenat, že základní verze Destiny 2 přijde na Steam, kde bude k dispozici zdarma. 
K oblíbeným
reklama
Destiny 2: Shadowkeeper je chystaná expanze, která přijde s cenou 35 dolarů 17. září a jak už bylo dříve prozrazeno, my se díky ní opět vrátíme na Měsíc, ovšem mapa bude oproti Destiny 1 tentokráte dvakrát větší. Jedná se také o samostatně hratelné rozšíření, k němuž tak nebudeme potřebovat nic dalšího. Nicméně původní Destiny 2, nyní tedy pojmenovaná jako Destiny 2: New Light, bude stejně nově F2P (Free to Play) titul. 
 
 
Destiny 2: New Light bude zahrnovat základní verzi hry, čili i základní obsah plus i první expanze Curse of Osiris a Warmind. Této hry se na Steamu dočkáme v září, čili po boku zbrusu nové placené expanze. Ještě tu máme roční předplatné a expanzi Forsaken, což bude v nabídce za 40 dolarů. 
 
 
Další novinka je ta, že série Destiny získá tzv. cross-saves. To znamená, že budeme moci hrát na libovolné platformě, na níž jsou tituly Destiny k dispozici a využívat stejné uložené pozice a pokračovat v hraní. Původně to mělo fungovat pouze na Xbox One, PC a Google Stadia, ovšem přesvědčeno bylo i Sony, aby se zapojilo se svou PlayStation 4. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB
Corsair si pro návštěvníky Gamescomu připravil představení klávesnice K57 RGB Wireless Gaming Keyboard, která je první vybavená rozhraním Slipstream Wireless a RGB LED Capellix. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář