www.svethardware.cz
>
>
>
>

Destiny 2: Shadowkeep ohlášen, základní hra bude zdarma na Steamu

Destiny 2: Shadowkeep ohlášen, základní hra bude zdarma na Steamu
, , aktualita
Bungie jsou už opět nezávislé herní studio a pracují na sérii Destiny tak, jak uznávají za vhodné. To bude nyní v praxi znamenat, že základní verze Destiny 2 přijde na Steam, kde bude k dispozici zdarma. 
K oblíbeným
reklama
Destiny 2: Shadowkeeper je chystaná expanze, která přijde s cenou 35 dolarů 17. září a jak už bylo dříve prozrazeno, my se díky ní opět vrátíme na Měsíc, ovšem mapa bude oproti Destiny 1 tentokráte dvakrát větší. Jedná se také o samostatně hratelné rozšíření, k němuž tak nebudeme potřebovat nic dalšího. Nicméně původní Destiny 2, nyní tedy pojmenovaná jako Destiny 2: New Light, bude stejně nově F2P (Free to Play) titul. 
 
 
Destiny 2: New Light bude zahrnovat základní verzi hry, čili i základní obsah plus i první expanze Curse of Osiris a Warmind. Této hry se na Steamu dočkáme v září, čili po boku zbrusu nové placené expanze. Ještě tu máme roční předplatné a expanzi Forsaken, což bude v nabídce za 40 dolarů. 
 
 
Další novinka je ta, že série Destiny získá tzv. cross-saves. To znamená, že budeme moci hrát na libovolné platformě, na níž jsou tituly Destiny k dispozici a využívat stejné uložené pozice a pokračovat v hraní. Původně to mělo fungovat pouze na Xbox One, PC a Google Stadia, ovšem přesvědčeno bylo i Sony, aby se zapojilo se svou PlayStation 4. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře