Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje

Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje
, , aktualita
Už dříve se objevovaly zprávy o tom, že vztah mezi společnostmi Activision a Bungie není ideální. Nyní je už jasné, že jejich cesty se rozcházejí, ovšem na další vývoj titulu Destiny 2 by to nemělo mít vliv.
K oblíbeným
reklama
O samotné vývojářské společnosti Bungie se obecně mluví tak, že nedokáže bez problémů pracovat pod vydavatelem, který "nad její hlavou máve penězi", respektive který se snaží usměrňovat její kroky ze své pozice. To je ale celkem obvyklá činnost vydavatelů, nicméně Bungie se už dříve kvůli tomu měli rozejít s Microsoftem a nyní i s Activision. Podrobnosti a pravé důvody se však stejně pořádně nedozvíme a zbývá nám leda tak oficiální vyjádření a fámy. 
 
 
Oficiální vyjádření zní, že Bungie bude mít plná práva sérii Destiny, kterou bude dále vyvíjet a Activision se zase zaměří na své projekty. Firmy slíbily, že si nebudou házet klacky pod nohy a celý rozchod zařídí tak, aby na tom komunita hráčů točící se kolem série Destiny nijak netratila.  
 
Co se týče oněch fám, ve studiu Bungie prý ihned po zveřejnění daného oznámení bouchaly láhve šampaňského. Bungie pak na svém blogu oznámili, že integrace Destiny 2 do Battle.net nebude nijak ovlivněna a krátce po rozchodu přinesou informace o novinkách. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře