Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje

Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje
, , aktualita
Už dříve se objevovaly zprávy o tom, že vztah mezi společnostmi Activision a Bungie není ideální. Nyní je už jasné, že jejich cesty se rozcházejí, ovšem na další vývoj titulu Destiny 2 by to nemělo mít vliv.
reklama
O samotné vývojářské společnosti Bungie se obecně mluví tak, že nedokáže bez problémů pracovat pod vydavatelem, který "nad její hlavou máve penězi", respektive který se snaží usměrňovat její kroky ze své pozice. To je ale celkem obvyklá činnost vydavatelů, nicméně Bungie se už dříve kvůli tomu měli rozejít s Microsoftem a nyní i s Activision. Podrobnosti a pravé důvody se však stejně pořádně nedozvíme a zbývá nám leda tak oficiální vyjádření a fámy. 
 
 
Oficiální vyjádření zní, že Bungie bude mít plná práva sérii Destiny, kterou bude dále vyvíjet a Activision se zase zaměří na své projekty. Firmy slíbily, že si nebudou házet klacky pod nohy a celý rozchod zařídí tak, aby na tom komunita hráčů točící se kolem série Destiny nijak netratila.  
 
Co se týče oněch fám, ve studiu Bungie prý ihned po zveřejnění daného oznámení bouchaly láhve šampaňského. Bungie pak na svém blogu oznámili, že integrace Destiny 2 do Battle.net nebude nijak ovlivněna a krátce po rozchodu přinesou informace o novinkách. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek