Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje

Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje
, , aktualita
Už dříve se objevovaly zprávy o tom, že vztah mezi společnostmi Activision a Bungie není ideální. Nyní je už jasné, že jejich cesty se rozcházejí, ovšem na další vývoj titulu Destiny 2 by to nemělo mít vliv.
reklama
O samotné vývojářské společnosti Bungie se obecně mluví tak, že nedokáže bez problémů pracovat pod vydavatelem, který "nad její hlavou máve penězi", respektive který se snaží usměrňovat její kroky ze své pozice. To je ale celkem obvyklá činnost vydavatelů, nicméně Bungie se už dříve kvůli tomu měli rozejít s Microsoftem a nyní i s Activision. Podrobnosti a pravé důvody se však stejně pořádně nedozvíme a zbývá nám leda tak oficiální vyjádření a fámy. 
 
 
Oficiální vyjádření zní, že Bungie bude mít plná práva sérii Destiny, kterou bude dále vyvíjet a Activision se zase zaměří na své projekty. Firmy slíbily, že si nebudou házet klacky pod nohy a celý rozchod zařídí tak, aby na tom komunita hráčů točící se kolem série Destiny nijak netratila.  
 
Co se týče oněch fám, ve studiu Bungie prý ihned po zveřejnění daného oznámení bouchaly láhve šampaňského. Bungie pak na svém blogu oznámili, že integrace Destiny 2 do Battle.net nebude nijak ovlivněna a krátce po rozchodu přinesou informace o novinkách. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
WD uvádí výkonná SSD Black SN750 s až 2TB kapacitou WD uvádí výkonná SSD Black SN750 s až 2TB kapacitou
Řada Western Digital Black byla vytvořena pro ty výkonnější firemní produkty a tomu odpovídá také nabídka řady SN750, která se bude řadit mezi ty nejvýkonnější SSD s paměťmi NAND Flash. K dispozici bude také kapacita až 2 TB. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu
Umělá inteligence byla na letošním veletrhu CES 2019 velkým hitem. Jednou z mnoha velkých zajímavostí byl robot Omron Morpheus, který umí hrát ping-pong a jeho úkolem je dokonce to naučit i jiné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování
V těchto dnech zažíváme po dlouhé době jasné počasí, které nám v noci umožní dobře sledovat úplné zatmění Měsíce. Musíte však vydržet do druhé poloviny noci, nebo si spíše naopak přivstat.  
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích? Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
Včera, anketa, Karel Polívka1 komentář
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala