Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje

Bungie a Activision se rozcházejí, Destiny 2 pokračuje
, , aktualita
Už dříve se objevovaly zprávy o tom, že vztah mezi společnostmi Activision a Bungie není ideální. Nyní je už jasné, že jejich cesty se rozcházejí, ovšem na další vývoj titulu Destiny 2 by to nemělo mít vliv.
K oblíbeným
reklama
O samotné vývojářské společnosti Bungie se obecně mluví tak, že nedokáže bez problémů pracovat pod vydavatelem, který "nad její hlavou máve penězi", respektive který se snaží usměrňovat její kroky ze své pozice. To je ale celkem obvyklá činnost vydavatelů, nicméně Bungie se už dříve kvůli tomu měli rozejít s Microsoftem a nyní i s Activision. Podrobnosti a pravé důvody se však stejně pořádně nedozvíme a zbývá nám leda tak oficiální vyjádření a fámy. 
 
 
Oficiální vyjádření zní, že Bungie bude mít plná práva sérii Destiny, kterou bude dále vyvíjet a Activision se zase zaměří na své projekty. Firmy slíbily, že si nebudou házet klacky pod nohy a celý rozchod zařídí tak, aby na tom komunita hráčů točící se kolem série Destiny nijak netratila.  
 
Co se týče oněch fám, ve studiu Bungie prý ihned po zveřejnění daného oznámení bouchaly láhve šampaňského. Bungie pak na svém blogu oznámili, že integrace Destiny 2 do Battle.net nebude nijak ovlivněna a krátce po rozchodu přinesou informace o novinkách. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek