www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO EV2760: "bezrámečkový" monitor řady FlexScan

EIZO EV2760: "bezrámečkový" monitor řady FlexScan
, , aktualita
Od společnosti EIZO se na trh dostane monitor FlexScan EV2760, který nabídne úhlopříčku 27 palců a výrobce o něm mluví jako o modelu s bezrámečkovým designem. K dispozici bude v černém i bílém provedení. 
K oblíbeným
reklama
EIZO FlexScan EV2760 je 27palcový monitor vybavený panelem typu IPS, který nabízí rozlišení Quad HD a sám přichází v černém či bílém provedení. Výrobce také mluví o bezrámečkovém designu, což je samozřejmě třeba brát s nadsázkou. Rámeček pochopitelně má, ovšem ne v klasickém provedením, ale spíše zpracovaný podobně jako u notebookových displejů. 
 
 
Je to vidět i na detailním výřezu, kde je znát, že tu rámeček je, ale je zarovnaný s obrazovkou a pak je tu ještě tenký bílý okraj. Jde tak spíše o design než o to, že bude samotný displej sahat až zcela k okraji. 
 
 
FlexScan EV2760 dále nabídne jas až 350 cd/m2, statický kontrast 1000:1 a také pozorovací úhly 178° v obou směrech. Vybaven je také čtyřportovým USB hubem s verzí 3.1 a porty typu A a rozhraním HDMI a DVI-D. Podporuje také funkci Picture-by-Picture, takže umožní zobrazit signál z obou zdrojů vedle sebe. 
 
 
Uživatelé také mají k dispozici software EIZO Screen InStyle pro uložení nastavení monitoru a jeho případné okamžité vyvolání po připojení k určitému zařízení. 
 
EIZO EV2760 se dostane na trh ještě v průběhu tohoto kvartálu, ovšem cena zatím nebyla prozrazena.
 
Zdroj: EIZO


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře