Elon Musk u sebe doma brzy uspořádá hackathon spojený s AI

Elon Musk u sebe doma brzy uspořádá hackathon spojený s AI
, , aktualita
Tesla s Elonem Muskem uspořádá velkou programátorskou párty u Elona doma. Prozradil tak na svém Twitteru a během jednoho měsíce by se zde měli sejít programátoři užitečných systémů umělé inteligence.
K oblíbeným
reklama
Elon Musk nadále tweetuje a tentokrát oznámil, že do čtyř týdnů u sebe doma spolu s automobilkou Tesla uspořádá velkou programátorskou párty spojenou s vývojem umělé inteligence, která má být v první řadě užitečná. Součástí bude i tým vývojářů v Tesle, kteří se zabývají vývojem systému autopilota pro elektromobily Tesla. Brzy začne posílat pozvánky a Twitter se už množí komentáři lidí, kteří by se chtěli také zúčastnit.
 
Elon Musk
 
Musk sám odpověděl, že pro účast není potřebný titul PhD, ale především jde o zájem vyvíjet užitečnou AI. Dále zmínil, že Tesla nabírá inženýry z celého světa, přičemž co se týče pracovních pozic, mnoho z nich putuje především do Bay Area, někteří ale také do Austinu, kde sídlí vývoj čipů, a nevadské Gigafactory.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU? JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU?
Společnost Jon Peddie Research vypustila do světa další přehled o stavu trhu s GPU, a to samostatnými i integrovanými. Potvrzuje se nám tu, že poptávka po PC byla opravdu vysoká, ovšem co dodávky samostatných GPU?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky
Už nějaký ten pátek víme, že někteří těžaři kryptoměn začali využívat i celé nové herní notebooky, a to jednoduše proto, že jsou celkově dostupnější než samostatné grafiky. Nyní už je tento trend zřejmý. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache
Nový Samsung SSD 980 Pro už je dávno na trhu, ovšem nyní se dozvídáme o modelech Samsung SSD 980, které by někdo mohl s verzí Pro snadno zaměnit. Dostal by ale SSD bez vlastní DRAM cache.   
Dnes, aktualita, Jan Vítek