Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii

Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii
, , aktualita
Jak bylo slíbeno, společnost Epic Games začala ve svém elektronickém obchodě nabízet zdarma titul Metro 2033 Redux, přičemž vedle toho je v nabídce i zajímavá hra Everything. A krom toho je tu i prodejní akce.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games ukončila nabídku batmanovských herních kolekcí a nyní nastupuje Metro 2033 Redux, kterou si můžeme zaregistrovat zdarma. Jedná se o titul z roku 2010 v později upravené verzi Redux, který následovalo Metro Last Light a nakonec v tomto roce Metro Exodus. 
 
 
Nyní tak už postarší Metro 2033 založené na novelách Dimitrije Gluchovského ovšem stále vypadá dobře a představuje hru s obvyklou cenou 20 eur. Odehrává se v prostorách metra pod zničenou Moskvou, do jejíchž ruin se ale také občas podíváme a zastřílíme si do zmutovaných potvor. 
 
Metro 2033 si zasloužilo přívětivé hodnocení jak recenzentů, tak i veřejnosti, a to zvláště následná verze Redux představující definitivní podobu dané hry na tehdy nové verzi enginu 4A. Zvláště pak lidé hrající na PC si pak pochvalovali, že Metro 2033 je k dispozici konečně ve verzi, která odstranila mnoho vad na kráse a dokáže využít předností PC platformy.
 
Co se týče nabídky celé kolekce her Metro na Epic Games Store, titul Metro Last Light Redux si můžeme pořídit za akčních 5 eur, což představuje 75% slevu a nejnovější Metro Exodus, který se stále běžně prodává za 60 eur a stále exkluzivně u firmy Epic, je nyní k v nabídce s cenou 40,19 eur. 
 
A abychom nezapomněli na hru Everything, ta je unikátní v tom, že v ní můžeme vstoupit do všech objektů, jaké její procedurálně tvořený svět nabízí. Autoři to pojali opravdu zgruntu, takže můžeme ovládat menší a menší objekty a podívat se i do subatomárního měřítka. Poté nám hra umožní vzít na sebe podobu stále větších objektů, planet i hvězdných systémů. Cílem hry je vyzkoušet si vše, co v ní je a dokončit tak encyklopedii "všeho". 
 
Zdroj: Epic


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her
Mnohé staré hry mají co říci i dnešním hráčům a větší šanci na to budou mít v případě, že budou zahaleny do modernějšího kabátku. A nejde jen o vizuální stránku, ale i o podporu nového hardwaru a vůbec schopnost na něm fungovat.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové extrémně rychlé paměti od společnosti Corsair, modely Vengeance LPX ve verzi DDR4-5000. Ty tak dosahují velmi vysoké frekvence 5000 MHz, vyžadují však vysoké napětí 1,5 V.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku? Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku?
Někteří analytici předpovídali, že trh s počítači PC nečeká dobré období a že jej bude ovlivňovat nedostatečná nabídka Intelu i obchodní válka USA s Činou a rostoucí cla. Ale jsou tu i pozitivní dopady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července
Společnost AMD oficiálně ray tracing na svých grafických kartách nepodporuje a ani nečekáme, že by se to mělo v případě dnes dostupných modelů měnit. Ovšem AMD se obecně na podporu ray tracingu připravuje, to je jisté.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty
Poměrně slušný pokrok by měly nabídnout procesory AMD založené na architektuře Zen 3, a tedy 7nm+ výrobním procesu firmy TSMC. Dle nezaručených informací máme očekávat asi o 200 MHz vyšší takty a 8% zvýšení IPC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře