Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii

Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii
, , aktualita
Jak bylo slíbeno, společnost Epic Games začala ve svém elektronickém obchodě nabízet zdarma titul Metro 2033 Redux, přičemž vedle toho je v nabídce i zajímavá hra Everything. A krom toho je tu i prodejní akce.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games ukončila nabídku batmanovských herních kolekcí a nyní nastupuje Metro 2033 Redux, kterou si můžeme zaregistrovat zdarma. Jedná se o titul z roku 2010 v později upravené verzi Redux, který následovalo Metro Last Light a nakonec v tomto roce Metro Exodus. 
 
 
Nyní tak už postarší Metro 2033 založené na novelách Dimitrije Gluchovského ovšem stále vypadá dobře a představuje hru s obvyklou cenou 20 eur. Odehrává se v prostorách metra pod zničenou Moskvou, do jejíchž ruin se ale také občas podíváme a zastřílíme si do zmutovaných potvor. 
 
Metro 2033 si zasloužilo přívětivé hodnocení jak recenzentů, tak i veřejnosti, a to zvláště následná verze Redux představující definitivní podobu dané hry na tehdy nové verzi enginu 4A. Zvláště pak lidé hrající na PC si pak pochvalovali, že Metro 2033 je k dispozici konečně ve verzi, která odstranila mnoho vad na kráse a dokáže využít předností PC platformy.
 
Co se týče nabídky celé kolekce her Metro na Epic Games Store, titul Metro Last Light Redux si můžeme pořídit za akčních 5 eur, což představuje 75% slevu a nejnovější Metro Exodus, který se stále běžně prodává za 60 eur a stále exkluzivně u firmy Epic, je nyní k v nabídce s cenou 40,19 eur. 
 
A abychom nezapomněli na hru Everything, ta je unikátní v tom, že v ní můžeme vstoupit do všech objektů, jaké její procedurálně tvořený svět nabízí. Autoři to pojali opravdu zgruntu, takže můžeme ovládat menší a menší objekty a podívat se i do subatomárního měřítka. Poté nám hra umožní vzít na sebe podobu stále větších objektů, planet i hvězdných systémů. Cílem hry je vyzkoušet si vše, co v ní je a dokončit tak encyklopedii "všeho". 
 
Zdroj: Epic


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG
I když serverovému trhu drtivě vládne Intel, drápky začíná vytahovat i AMD a snaží se i společnost Ampere Computing. Její procesor eMAG si právě našel cestu do pracovních stanic od Avanteku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Včera, aktualita, Jan Vítek