Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii

Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii
, , aktualita
Jak bylo slíbeno, společnost Epic Games začala ve svém elektronickém obchodě nabízet zdarma titul Metro 2033 Redux, přičemž vedle toho je v nabídce i zajímavá hra Everything. A krom toho je tu i prodejní akce.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games ukončila nabídku batmanovských herních kolekcí a nyní nastupuje Metro 2033 Redux, kterou si můžeme zaregistrovat zdarma. Jedná se o titul z roku 2010 v později upravené verzi Redux, který následovalo Metro Last Light a nakonec v tomto roce Metro Exodus. 
 
 
Nyní tak už postarší Metro 2033 založené na novelách Dimitrije Gluchovského ovšem stále vypadá dobře a představuje hru s obvyklou cenou 20 eur. Odehrává se v prostorách metra pod zničenou Moskvou, do jejíchž ruin se ale také občas podíváme a zastřílíme si do zmutovaných potvor. 
 
Metro 2033 si zasloužilo přívětivé hodnocení jak recenzentů, tak i veřejnosti, a to zvláště následná verze Redux představující definitivní podobu dané hry na tehdy nové verzi enginu 4A. Zvláště pak lidé hrající na PC si pak pochvalovali, že Metro 2033 je k dispozici konečně ve verzi, která odstranila mnoho vad na kráse a dokáže využít předností PC platformy.
 
Co se týče nabídky celé kolekce her Metro na Epic Games Store, titul Metro Last Light Redux si můžeme pořídit za akčních 5 eur, což představuje 75% slevu a nejnovější Metro Exodus, který se stále běžně prodává za 60 eur a stále exkluzivně u firmy Epic, je nyní k v nabídce s cenou 40,19 eur. 
 
A abychom nezapomněli na hru Everything, ta je unikátní v tom, že v ní můžeme vstoupit do všech objektů, jaké její procedurálně tvořený svět nabízí. Autoři to pojali opravdu zgruntu, takže můžeme ovládat menší a menší objekty a podívat se i do subatomárního měřítka. Poté nám hra umožní vzít na sebe podobu stále větších objektů, planet i hvězdných systémů. Cílem hry je vyzkoušet si vše, co v ní je a dokončit tak encyklopedii "všeho". 
 
Zdroj: Epic


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook odmítl požadavek senátu USA na odstranění end-to-end šifrování Facebook odmítl požadavek senátu USA na odstranění end-to-end šifrování
Vlády snad všech zemí by velmi rády sledovaly své obyvatelstvo a týká se to také USA. Ta chce po Facebooku, aby bylo možné prolomit šifrování v jeho komunikačních aplikacích a nepoužíval end-to-end variantu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Turecko má bojový dron Songar s kulometem Turecko má bojový dron Songar s kulometem
Turecko vyvinulo nový armádní dron Songar, který dokáže plnit nejen průzkumné funkce, ale i bojové. Je totiž vybaven kulometem, který dokáže vystřelit až 200 dávek nábojů. Navíc má být velmi přesný.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
14.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
14.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů