Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii

Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii
, , aktualita
Jak bylo slíbeno, společnost Epic Games začala ve svém elektronickém obchodě nabízet zdarma titul Metro 2033 Redux, přičemž vedle toho je v nabídce i zajímavá hra Everything. A krom toho je tu i prodejní akce.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games ukončila nabídku batmanovských herních kolekcí a nyní nastupuje Metro 2033 Redux, kterou si můžeme zaregistrovat zdarma. Jedná se o titul z roku 2010 v později upravené verzi Redux, který následovalo Metro Last Light a nakonec v tomto roce Metro Exodus. 
 
 
Nyní tak už postarší Metro 2033 založené na novelách Dimitrije Gluchovského ovšem stále vypadá dobře a představuje hru s obvyklou cenou 20 eur. Odehrává se v prostorách metra pod zničenou Moskvou, do jejíchž ruin se ale také občas podíváme a zastřílíme si do zmutovaných potvor. 
 
Metro 2033 si zasloužilo přívětivé hodnocení jak recenzentů, tak i veřejnosti, a to zvláště následná verze Redux představující definitivní podobu dané hry na tehdy nové verzi enginu 4A. Zvláště pak lidé hrající na PC si pak pochvalovali, že Metro 2033 je k dispozici konečně ve verzi, která odstranila mnoho vad na kráse a dokáže využít předností PC platformy.
 
Co se týče nabídky celé kolekce her Metro na Epic Games Store, titul Metro Last Light Redux si můžeme pořídit za akčních 5 eur, což představuje 75% slevu a nejnovější Metro Exodus, který se stále běžně prodává za 60 eur a stále exkluzivně u firmy Epic, je nyní k v nabídce s cenou 40,19 eur. 
 
A abychom nezapomněli na hru Everything, ta je unikátní v tom, že v ní můžeme vstoupit do všech objektů, jaké její procedurálně tvořený svět nabízí. Autoři to pojali opravdu zgruntu, takže můžeme ovládat menší a menší objekty a podívat se i do subatomárního měřítka. Poté nám hra umožní vzít na sebe podobu stále větších objektů, planet i hvězdných systémů. Cílem hry je vyzkoušet si vše, co v ní je a dokončit tak encyklopedii "všeho". 
 
Zdroj: Epic


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář