Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii

Epic nabízí zdarma Metro 2033 Redux a zlevněnou celou sérii
, , aktualita
Jak bylo slíbeno, společnost Epic Games začala ve svém elektronickém obchodě nabízet zdarma titul Metro 2033 Redux, přičemž vedle toho je v nabídce i zajímavá hra Everything. A krom toho je tu i prodejní akce.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games ukončila nabídku batmanovských herních kolekcí a nyní nastupuje Metro 2033 Redux, kterou si můžeme zaregistrovat zdarma. Jedná se o titul z roku 2010 v později upravené verzi Redux, který následovalo Metro Last Light a nakonec v tomto roce Metro Exodus. 
 
 
Nyní tak už postarší Metro 2033 založené na novelách Dimitrije Gluchovského ovšem stále vypadá dobře a představuje hru s obvyklou cenou 20 eur. Odehrává se v prostorách metra pod zničenou Moskvou, do jejíchž ruin se ale také občas podíváme a zastřílíme si do zmutovaných potvor. 
 
Metro 2033 si zasloužilo přívětivé hodnocení jak recenzentů, tak i veřejnosti, a to zvláště následná verze Redux představující definitivní podobu dané hry na tehdy nové verzi enginu 4A. Zvláště pak lidé hrající na PC si pak pochvalovali, že Metro 2033 je k dispozici konečně ve verzi, která odstranila mnoho vad na kráse a dokáže využít předností PC platformy.
 
Co se týče nabídky celé kolekce her Metro na Epic Games Store, titul Metro Last Light Redux si můžeme pořídit za akčních 5 eur, což představuje 75% slevu a nejnovější Metro Exodus, který se stále běžně prodává za 60 eur a stále exkluzivně u firmy Epic, je nyní k v nabídce s cenou 40,19 eur. 
 
A abychom nezapomněli na hru Everything, ta je unikátní v tom, že v ní můžeme vstoupit do všech objektů, jaké její procedurálně tvořený svět nabízí. Autoři to pojali opravdu zgruntu, takže můžeme ovládat menší a menší objekty a podívat se i do subatomárního měřítka. Poté nám hra umožní vzít na sebe podobu stále větších objektů, planet i hvězdných systémů. Cílem hry je vyzkoušet si vše, co v ní je a dokončit tak encyklopedii "všeho". 
 
Zdroj: Epic


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nová verze mini PC Gigabyte Brix používá Inter Tiger Lake a Thunderbolt 4 Nová verze mini PC Gigabyte Brix používá Inter Tiger Lake a Thunderbolt 4
Gigabyte uvádí další verzi svých kompaktních desktopů Brix. V nabídce bude několik konfigurací s procesory Intel Core 11. generace a možností rozšíření o externí GPU. Dodávány budou v provedení barebone.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS
Není to dávno, co jsme zaznamenali útok pomocí ransomwaru na německou nemocnici, v důsledku čehož měla zemřít jedna pacientka. Nyní byl napaden řetězec mnoha nemocnic od UHS ve Spojených státech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí
Zákazníci se musí připravit na to, že nové konzole Xbox si rezervují nezanedbatelné procento ze svého 1TB SSD pro systém. Vedle toho se podíváme i na téma dalšího vývoje herních konzolí a jejich možný konec.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync
Společnost AOC si připravila trojici nových monitorů série E2, které sice vyloženě nepatří mezi herní modely, ale i tak všechny podporují Adaptive-Sync, čili primárně FreeSync. Jde o 31,5" a 34" panely. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 % Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 %
Z nové tiskové zprávy se dozvídáme, že Folding@home získává přímou podporu technologie NVIDIA CUDA, z čehož si můžeme slibovat výkonnostní bonus mezi 15 a 30 procenty. Vyšší výkon tak bude k dispozici i pro hledání léku na Covid-19. 
Včera, aktualita, Jan Vítek