Epic útočí, zdarma má být Civilizace 6 a dokonce prý i Zaklínač 3

Epic útočí, zdarma má být Civilizace 6 a dokonce prý i Zaklínač 3
, , aktualita
Společnost Epic Games minulý týden zaujala nabídkou hry Grand Theft Auto 5 zdarma a nedlouho poté se začalo spekulovat o tom, že jde pouze o začátek velkorysejších nabídek, které mají čítat i velice známé tituly. 
K oblíbeným
reklama
Nejdříve se objevila fáma, že jako bezprostředně další překvapení nám Epic Games nabídnou zdarma titul The Witcher 3: Wild Hunt, což by ostatně ani nebylo tak nemožné i vzhledem k aktuální nabídce. Stále totiž probíhá výprodej, v jehož rámci máme možnost si předem vyzvednout kupón se slevou 10 dolarů či eur a ten použít na nákup her za cenu od 15 dolarů či eur.
 
A právě mezi ty spadala s aktuální 70% slevou i The Witcher 3: Wild Hunt, takže tato hra byla k dispozici u nás za 5 eur. Nicméně 10eurový či dolarový kupón lze využít pro nákup hry s cenou alespoň 14,99 EUR/USD, což už ovšem bohužel pro Zaklínače 3 neplatí. Ten byl totiž v jistém momentu "zlevněn" na 14,98 EUR/USD. Původní nabídka se tak Epicu snad zdála až příliš velkorysá? Možná, to se ale těžko dozvíme.
 
 
Nicméně poté se objevily poněkud jiné informace, které neukazují na to, že by Epic Games Store měl v nejbližší době nabídnout Zaklínače 3, i když vyloučit to pochopitelně nejde. Spíše se ale můžeme těšit na jiné tituly, a to postupně Civilizaci VI, dále Borderlands The Handsome Collection a pak Ark Survival Evolved. 
 
Stále ale existuje možnost, že tento týden od čtvrtka bude k dispozici i Zaklínač 3, ovšem osobně bych na to už příliš nesázel. Kdo si ale chce počkat, ten může, ostatně "megavýprodej" v tomto obchodě bude probíhat až do 11. června, takže případně si ještě i za tři týdny můžete pořídit Zaklínače 3 s využitím kupónu za zmíněných 5 eur. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář