Epic útočí, zdarma má být Civilizace 6 a dokonce prý i Zaklínač 3

Epic útočí, zdarma má být Civilizace 6 a dokonce prý i Zaklínač 3
, , aktualita
Společnost Epic Games minulý týden zaujala nabídkou hry Grand Theft Auto 5 zdarma a nedlouho poté se začalo spekulovat o tom, že jde pouze o začátek velkorysejších nabídek, které mají čítat i velice známé tituly. 
K oblíbeným
reklama
Nejdříve se objevila fáma, že jako bezprostředně další překvapení nám Epic Games nabídnou zdarma titul The Witcher 3: Wild Hunt, což by ostatně ani nebylo tak nemožné i vzhledem k aktuální nabídce. Stále totiž probíhá výprodej, v jehož rámci máme možnost si předem vyzvednout kupón se slevou 10 dolarů či eur a ten použít na nákup her za cenu od 15 dolarů či eur.
 
A právě mezi ty spadala s aktuální 70% slevou i The Witcher 3: Wild Hunt, takže tato hra byla k dispozici u nás za 5 eur. Nicméně 10eurový či dolarový kupón lze využít pro nákup hry s cenou alespoň 14,99 EUR/USD, což už ovšem bohužel pro Zaklínače 3 neplatí. Ten byl totiž v jistém momentu "zlevněn" na 14,98 EUR/USD. Původní nabídka se tak Epicu snad zdála až příliš velkorysá? Možná, to se ale těžko dozvíme.
 
 
Nicméně poté se objevily poněkud jiné informace, které neukazují na to, že by Epic Games Store měl v nejbližší době nabídnout Zaklínače 3, i když vyloučit to pochopitelně nejde. Spíše se ale můžeme těšit na jiné tituly, a to postupně Civilizaci VI, dále Borderlands The Handsome Collection a pak Ark Survival Evolved. 
 
Stále ale existuje možnost, že tento týden od čtvrtka bude k dispozici i Zaklínač 3, ovšem osobně bych na to už příliš nesázel. Kdo si ale chce počkat, ten může, ostatně "megavýprodej" v tomto obchodě bude probíhat až do 11. června, takže případně si ještě i za tři týdny můžete pořídit Zaklínače 3 s využitím kupónu za zmíněných 5 eur. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Legendární hra Solitaire oslavila 30 let od svého vzniku Legendární hra Solitaire oslavila 30 let od svého vzniku
Operační systém Microsoft Windows 3.0 přišel s hrou Windows Solitaire v roce 1990, tedy už před 30 lety. Před pár dny tak oslavila kulaté 30leté výročí a stále ji hrají desítky milionů lidí každým dnem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dostupný robot Pumpkii se postará o mazlíčky, když nejste doma Dostupný robot Pumpkii se postará o mazlíčky, když nejste doma
Modulární robot Pumpkii odmění vašeho mazlíčka pamlskem, vyčistí kočičí toaletu nebo umožňuje oboustrannou komunikaci na dálku. Projekt se brzy objeví na Indiegogo a pro nejrychlejší zájemce bude dostupný za pouhých 99 dolarů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Levná napodobenina Nintendo Switch umí spustit klasické hry Levná napodobenina Nintendo Switch umí spustit klasické hry
V čínských e-shopech se objevil handheld, který připomíná Nintendo Switch. Tím však podobnost téměř končí, neboť tato konzole má výrazně horší parametry a nezvládne spustit hry pro Switch. Přesto se najde pár pozitiv.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Formát HEIC může být problémem, studenti kvůli němu propadli u zkoušky Formát HEIC může být problémem, studenti kvůli němu propadli u zkoušky
Jeden z nástupců JPEG, formát HEIC, který se používá např. v iPhonech, se stal nemalým problémem při studentských zkouškách. Jak se ukázalo, problémy s kompatibilitou dokáží překvapit kdekoli.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu
Nvidia přidává další tituly do své služby GeForce Now. Tentokrát se jedná o 17 her, přičemž několik z nich vyšlo hned po vydání na Steamu. Patří mezi ně sci-fi Observation nebo Hunting Simulator 2, ve kterém se hráč může vydat na virtuální lov.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik