Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s Asustor (18.3. - 29.3.)

30.3.2019, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s Asustor (18.3. - 29.3.)
Máme pro vás další Expertiádu (vědomostní soutěž), tentokrát se společností Asustor o 3 hodnotné ceny (NAS, chytrý náramek nebo chytrou zásuvku). Zúčastnit se mohou čtenáři všech našich magazínů. Doplněno o vyhodnocení.
UPDATE 30.3.2019: Expertiáda s Asustor je již za námi a nadešel čas na vyhodnocení. Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně aspoň na 8 otázek z celkových 10.
 

- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -
 

Expertiády se zúčastnilo 913 čtenářů, do slosování jich postoupilo 576. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.
 
 
1. cenu získává: klimaanlage (10 bodů)
2. cenu získává: Harry_ (9 bodů)
3. cenu získává: MirekK (9 bodů)
 
Výhercům gratulujeme!
 
 
Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat a sdělí nám adresy, na které budou chtít ceny odeslat, předáme je sponzorovi soutěže, který jim ceny v nadcházejících dnech odešle. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
 

 
Tato Expertiáda je tentokrát se společností Asustor.


 
1. cena: NAS Asustor AS1002T v2 (bez HDD)
 
 
2. cena: chytrý náramek UMAX U-Band P1 PRO
3. cena: chytrá zásuvka UMAX U-Smart Wifi Plug Duo
 

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní v naší mediální skupině oXyMedia, která využívá společné registrace pro všechny naše magazíny (Digimanie, Relaxuj, Svět audia, Svět hardware, Svět mobilně, TV Freak).

Expertiádu tvoří 10 otázek postupně zobrazovaných na homepage pod nejnovějším článkem (žlutě podbarvený pruh) v pracovních dnech od 18.3. do 29.3.2019. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).