www.svethardware.cz
>
>
>
>

Expertiáda s Asustor (18.3. - 29.3.)

Expertiáda s Asustor (18.3. - 29.3.)
, , soutěž
Máme pro vás další Expertiádu (vědomostní soutěž), tentokrát se společností Asustor o 3 hodnotné ceny (NAS, chytrý náramek nebo chytrou zásuvku). Zúčastnit se mohou čtenáři všech našich magazínů. Doplněno o vyhodnocení.
K oblíbeným
reklama
UPDATE 30.3.2019: Expertiáda s Asustor je již za námi a nadešel čas na vyhodnocení. Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně aspoň na 8 otázek z celkových 10.
 

- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -
 

Expertiády se zúčastnilo 913 čtenářů, do slosování jich postoupilo 576. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.
 
 
1. cenu získává: klimaanlage (10 bodů)
2. cenu získává: Harry_ (9 bodů)
3. cenu získává: MirekK (9 bodů)
 
Výhercům gratulujeme!
 
 
Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat a sdělí nám adresy, na které budou chtít ceny odeslat, předáme je sponzorovi soutěže, který jim ceny v nadcházejících dnech odešle. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
 

 
Tato Expertiáda je tentokrát se společností Asustor.


 
1. cena: NAS Asustor AS1002T v2 (bez HDD)
 
 
2. cena: chytrý náramek UMAX U-Band P1 PRO
3. cena: chytrá zásuvka UMAX U-Smart Wifi Plug Duo
 

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní v naší mediální skupině oXyMedia, která využívá společné registrace pro všechny naše magazíny (Digimanie, Relaxuj, Svět audia, Svět hardware, Svět mobilně, TV Freak).

Expertiádu tvoří 10 otázek postupně zobrazovaných na homepage pod nejnovějším článkem (žlutě podbarvený pruh) v pracovních dnech od 18.3. do 29.3.2019. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).
reklama
Nejnovější články
AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat? AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat?
Nedávno jsme se dozvěděli, že Frank Azor opustí svou firmu Alienware a vydá se vstříc nové kariéře ve firmě AMD. Dosud přitom pracoval jako viceprezident a generální manažer pro Alienware, Gaming a XPS v Dellu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX 5700 XT s vodním chladičem vyhnán nad 2,2 GHz Radeon RX 5700 XT s vodním chladičem vyhnán nad 2,2 GHz
Zrovna včera jsme mluvili o tom, že s vhodnou úpravou registrů se můžeme pokusit o výrazné přetaktování nových Radeonů. Umožněno je tak jít i nad 2,2 GHz v případě taktu grafického procesoru a nyní už tu máme příklad s testy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Šéf NASA: bez politiků bychom už byli na Marsu Šéf NASA: bez politiků bychom už byli na Marsu
NASA slaví 50 let od přistání prvních lidí na Měsíci, ovšem tomuto tématu se nechceme věnovat, neboť připomínky této události na nás prší ze všech stran. Podívejme se spíše na přítomnost a do budoucnosti, jako ji vidí šéf americké agentury.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
GeForce RTX 2080 Ti SUPER nebude GeForce RTX 2080 Ti SUPER nebude
Ještě v době, kdy se jen spekulovalo o tom, co vůbec znamená teaser NVIDIE se slovem SUPER, se objevily informace o údajné GeForce RTX 2080 Ti SUPER, či prostě o vylepšeném hi-endu. Ten ale nakonec nepřijde, jak to vypadá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
AMD vs. Intel: 4GHz bitva o nejvyšší výkon na takt AMD vs. Intel: 4GHz bitva o nejvyšší výkon na takt
Server TechCrunch přinesl očekávaný souboj architektur procesorů Intel a AMD. Nový test si všímá IPC, čili výkonu na takt a srovnává tak moderní i starší procesory, které pracují se stejným počtem jader na stejném taktu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře