www.svethardware.cz
>
>
>
>

Expertiáda s Asustor (18.3. - 29.3.)

Expertiáda s Asustor (18.3. - 29.3.)
, , soutěž
Máme pro vás další Expertiádu (vědomostní soutěž), tentokrát se společností Asustor o 3 hodnotné ceny (NAS, chytrý náramek nebo chytrou zásuvku). Zúčastnit se mohou čtenáři všech našich magazínů. Doplněno o vyhodnocení.
K oblíbeným
reklama
UPDATE 30.3.2019: Expertiáda s Asustor je již za námi a nadešel čas na vyhodnocení. Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně aspoň na 8 otázek z celkových 10.
 

- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -
 

Expertiády se zúčastnilo 913 čtenářů, do slosování jich postoupilo 576. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.
 
 
1. cenu získává: klimaanlage (10 bodů)
2. cenu získává: Harry_ (9 bodů)
3. cenu získává: MirekK (9 bodů)
 
Výhercům gratulujeme!
 
 
Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat a sdělí nám adresy, na které budou chtít ceny odeslat, předáme je sponzorovi soutěže, který jim ceny v nadcházejících dnech odešle. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
 

 
Tato Expertiáda je tentokrát se společností Asustor.


 
1. cena: NAS Asustor AS1002T v2 (bez HDD)
 
 
2. cena: chytrý náramek UMAX U-Band P1 PRO
3. cena: chytrá zásuvka UMAX U-Smart Wifi Plug Duo
 

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní v naší mediální skupině oXyMedia, která využívá společné registrace pro všechny naše magazíny (Digimanie, Relaxuj, Svět audia, Svět hardware, Svět mobilně, TV Freak).

Expertiádu tvoří 10 otázek postupně zobrazovaných na homepage pod nejnovějším článkem (žlutě podbarvený pruh) v pracovních dnech od 18.3. do 29.3.2019. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).
reklama
Nejnovější články
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů