www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook zvažuje skrývání počtu lajků u příspěvků

Facebook zvažuje skrývání počtu lajků u příspěvků
, , aktualita
Facebook je další sociální sítí, která zvažuje, že přestane zobrazovat počty lajků u jednotlivých příspěvků. Doufá tak ve zdravější prostředí a větší duševní pohodu uživatelů sociální sítě. Ti by neměli být tak frustrovaní z neúspěšných příspěvků.
K oblíbeným
reklama
Instagram už nějakou dobu testuje skrývání počtů lajků u příspěvků a zdá se, že s úspěchem (zkouší to v Kanadě, Brazílii, Austrálii, Novém Zélandu, Irsku, Itálii a Japonsku). Veřejné zobrazování počtu sice může být žádoucí u úspěšných příspěvků, ale také dosti frustrující u těch neúspěšných. U Facebooku s dalšími (i negativními) emotikony je to ještě výraznější. Sociální síť Facebook tak zvažuje, že bude skrývat tyto počty stejně tak, jak to dělá na Instagramu.
 
Facebook lajk
 
Přišla na to Jane Manchun Wong, která v kódu aplikace Facebook pro Android našla funkci pro skrývání počtu lajků všem kromě autora příspěvku. Ten by tak měl i nadále vidět tyto počty, případný neúspěch se už ale veřejnost nedozví. Je tak pravděpodobnější, že i méně úspěšné příspěvky zůstanou na síti a zmírní se frustrace autorů. Nově by se mělo zobrazovat jen to, kteří konkrétní přátelé příspěvek lajkovali a přesný počet bude skrýt za slůvky “a další”. Sociální síť Facebook potvrdila, že takový test zvažuje spustit, ale ještě se tak nestalo a není jasné, kdy a kde se tak stane.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Herní GDC se neruší a grafická GTC zatím také ne, těšit se můžeme na březen Herní GDC se neruší a grafická GTC zatím také ne, těšit se můžeme na březen
Nedávno jsme se dozvěděli o zrušení konference Mobile Worlds Congress 2020, která se měla konat v Barceloně. Přirozeně se tak vynořily obavy o rušení dalších akcí podobného ražení, takže jaké jsou nejnovější zprávy?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hamás napadal telefony izraelských vojáků malwarem, lákal je na ženy Hamás napadal telefony izraelských vojáků malwarem, lákal je na ženy
Válka mezi Izraelem a palestinským Hamásem se odehrává na více frontách. Jednou z nich je i sledování pomocí mobilních telefonů malwarem. K tomu využili populární metodu catphishingu, kdy se vydávali za atraktivní ženy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate
Po hře Kingdom Come: Deliverance, kterou Epic Games ve svém obchodě až do tohoto čtvrtka nabízí zcela zdarma, přijde další hra, respektive dvojice her a jednou z nich bude Assassin's Creed: Syndicate. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TrendForce očekává problémy s dodávkami notebooků, monitorů dalšího hardwaru TrendForce očekává problémy s dodávkami notebooků, monitorů dalšího hardwaru
Během minulého týdne se měly po poněkud mrazivých oslavách v Číně opět začít rozjíždět továrny, ovšem ukázalo se, že leckde chybějí pracovníci. Nyní tu máme už přesnější čísla od TrendForce, která ukazují dopad na výrobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jensen Huang: nejpopulárnější herní konzole budou notebooky s GeForce Jensen Huang: nejpopulárnější herní konzole budou notebooky s GeForce
Letos se dočkáme nových herních konzolí firem Sony a Microsoft, jejichž nástup se bezprostředně týká také NVIDIE či jiných společností orientovaných na PC hardware. A Jensen Huang opět brojí proti konzolím.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře