www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook zvažuje skrývání počtu lajků u příspěvků

Facebook zvažuje skrývání počtu lajků u příspěvků
, , aktualita
Facebook je další sociální sítí, která zvažuje, že přestane zobrazovat počty lajků u jednotlivých příspěvků. Doufá tak ve zdravější prostředí a větší duševní pohodu uživatelů sociální sítě. Ti by neměli být tak frustrovaní z neúspěšných příspěvků.
K oblíbeným
reklama
Instagram už nějakou dobu testuje skrývání počtů lajků u příspěvků a zdá se, že s úspěchem (zkouší to v Kanadě, Brazílii, Austrálii, Novém Zélandu, Irsku, Itálii a Japonsku). Veřejné zobrazování počtu sice může být žádoucí u úspěšných příspěvků, ale také dosti frustrující u těch neúspěšných. U Facebooku s dalšími (i negativními) emotikony je to ještě výraznější. Sociální síť Facebook tak zvažuje, že bude skrývat tyto počty stejně tak, jak to dělá na Instagramu.
 
Facebook lajk
 
Přišla na to Jane Manchun Wong, která v kódu aplikace Facebook pro Android našla funkci pro skrývání počtu lajků všem kromě autora příspěvku. Ten by tak měl i nadále vidět tyto počty, případný neúspěch se už ale veřejnost nedozví. Je tak pravděpodobnější, že i méně úspěšné příspěvky zůstanou na síti a zmírní se frustrace autorů. Nově by se mělo zobrazovat jen to, kteří konkrétní přátelé příspěvek lajkovali a přesný počet bude skrýt za slůvky “a další”. Sociální síť Facebook potvrdila, že takový test zvažuje spustit, ale ještě se tak nestalo a není jasné, kdy a kde se tak stane.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala