Far Cry 5: konečně i video ze hry

Far Cry 5: konečně i video ze hry
, , aktualita
Ubisoft představil na E3 řadu novinek, ale tou nejsledovanější je přirozeně pátý díl série Far Cry, která se poprvé přesune na půdu Spojených států, kde budeme kosit náboženské fanatiky, kteří se rozhodli podrobit si celé město. 
K oblíbeným
reklama
A s těmi se vypořádáme pěkně po americku s využitím naleštěných zbraní, těžkých tahačů, ozbrojeného hornoplošníku a tuny klasických aut. 
 
Far Cry 5
 
Far Cry 5 bude také o spolupráci, takže bude možné si najímat další pomocníky a ty úkolovat. Video přímo ukazuje, že bude možné třeba snipera poslat na věž, aby nás při našem útoku zblízka mohl efektivně krýt. Letadlo a truck pak půjde použít na těžší úkoly zahrnující více destrukce a nápomocen bude taky pejsek. 
 
Hra se bude odehrávat ve státu Montana a imaginárním Hope County, kde budeme řídit odboj bojující proti vražedným fanatikům. Můžeme tak očekávat klasické americké reálie ve světě, který budeme moci volně zkoumat i ze vzduchu. To ostatně dobře ilustruje zveřejněné video ze hry. 
 
 
K dispozici také bude Far Cry 5 Collector’s Edition, kterou si můžeme už předobjednat v Ubisoft Store. Ta bude další nástavba pro Gold Edition s celým Season Pass i Digital Deluxe Pack s novými vozy, zbraněmi a výbavou a nabídne navíc také Deer Skull Trophy sestávající ze 45 cm širokého pouzdra Steelbook, oficiálního soundtracku a barevné mapy Hope County. 
 
Far Cry 5 přijde na PC, PlayStation 4 a Xbox One 27. února 2018. 

Zdroj: wccftech
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře