www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Fujitsu přichází s novou verzí tabletu Stylistic Q550

Fujitsu přichází s novou verzí tabletu Stylistic Q550
, , aktualita
Společnost Fujitsu připravila novou verzi již prodávaného tabletu Stylistic Q550, který je nově vybaven procesorem Atom Z690 a zvětšeným úložným prostorem na 128 GB. Starší model s 30 GB a 62 GB paměti je stále v prodeji, není ale jasné,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Fujitsu připravila novou verzi již prodávaného tabletu Stylistic Q550, který je nově vybaven procesorem Atom Z690 a zvětšeným úložným prostorem na 128 GB. Starší model s 30 GB a 62 GB paměti je stále v prodeji, není ale jasné, jestli jeho cena byla s příchodem nové verze snížena.

Již zmíněný Atom Z690, který je zde použit je nejrychlejší procesor od Intelu založený na platformě Oak Trail a nahrazuje předtím používaný Atom Z670. Na rozdíl od něj pracuje na taktu 1,7 GHz (oproti předchozím 1,5 GHz), ale stále je vybaven jen jedním jádrem.
Ostatní specifikace zůstaly nezměněny. Přítomno je 3W TDP, integrovaný jednokanálový řadič paměti a integrovaný grafický čip GMA 600. Ten je založen na 45nm čipu PowerVR SGX 535, nicméně v režii Intelu pracuje na vyšší frekvenci.

Dále jsou zde 2 GB RAM, konektivita Wi-Fi a Bluetooth, volitelný čip 3G a modul GPS, výstup HDMI a 10,1palcový IPS displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Základní cena tabletu Fujitsu Stylistic Q550 s rychlejším procesorem byla stanovena na €617. Model s 128GB SSD je možné zakoupit za €1 079.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower
Po 400 letech od slavného vyplutí lodě Mayflower s osadníky z anglického Plymouthu do toho amerického vypluje loď Mayflower Autonomous Ship (MAS) na stejnou trasu. Bude ale plně autonomní a prozkoumá problematiku plastů v oceánech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10 Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10
Konec podpory Windows 7 se blíží a Microsoft tak začne vyzývat uživatele Windows 7 Pro k přechodu na novější operační systém Windows 10 Pro. Už brzy se tak začne v systému zobrazovat okno s výzvou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící
Mark Zuckerberg se v jedné z jeho přednášek vyjádřil, že nepovažuje za správné kontrolovat závadnost politických reklam a na Facebooku tak bude všechno možné. Tedy i reklamy se zavádějícím obsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2 Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2
Na závěr pracovního týdne si můžeme zaslintat nad PC verzí hry Red Dead Redemption 2. Ta byla vylepšena i z grafického hlediska právě s ohledem na možnosti a výkon moderních osobních počítačů. A je to vidět.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon? Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon?
Autoři hry World of Tanks se nedávno pochlubili tím, že do své hry implementovali ray tracing, který bude moci pracovat pod DirectX 11 a nebude potřebovat žádný zvláštní hardware, čili GeForce RTX. Jak to funguje? 
Včera, recenze, Jan Vítek5 komentářů