reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Fujitsu Siemens získal ocenění iF Product Design Award 2009

, , aktualita
Fujitsu Siemens získal ocenění iF Product Design Award 2009
Společnost Fujitsu Siemens Computers se v tiskové zprávě pochlubila, že získala ocenění iF Product Design Award 2009, a to za řadu ESPRIMO Mobile a model ESPRIMO MA. Jedná se o tablet určený především pro zdravotnictví, kde se podobná zařízení...
Fujitsu Siemens získal ocenění iF Product Design Award 2009
Společnost Fujitsu Siemens Computers se v tiskové zprávě pochlubila, že získala ocenění iF Product Design Award 2009, a to za řadu ESPRIMO Mobile a model ESPRIMO MA. Jedná se o tablet určený především pro zdravotnictví, kde se podobná zařízení poslední dobou velmi rozšiřují.Tyto produkty využívají designovou koncepci Core & Shell, kde jsou všechna rozhraní umístěna v černé základně (Core) a ta je obklopena krytem, jenž s ní má svou barvou kontrastovat. Core & Shell využívají u FSC nejen zmíněné produkty, ale i stolní počítače, notebooky, myši i USB flash disky.

ESPRIMO MA navíc klade další nároky na ergonomii, hygienu a bezpečnost, které jsou dané užitím ve zdravotnických zařízeních. FSC se zde muselo tedy vypořádat nejen se vzhledem, ale především s funkčností.

O ocenění iF Product Design Award rozhoduje vždy v listopadu designérské fórum iF International Forum Design. Ceny jsou vítězům předány v první den březnového veletrhu CeBIT. Na vítěze se můžete podívat na stránkách fóra iF.

Zdroj: TZ Fujitsu Siemens Computers
reklama
reklama
reklama