www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvádí výkonné 64GB paměti Trident Z Royal

G.Skill uvádí výkonné 64GB paměti Trident Z Royal
, , aktualita
Od společnosti G.Skill přichází na trh paměťové sady pro náročné zákazníky, kteří ocení vysokou kapacitu společně s takty a také design napovídající to, že mají v PC něco výjimečného.  
K oblíbeným
reklama
G.Skill Trident Z Royal Series tak nově obsahují i sady DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 a DDR4-4000MHz CL16-18-18-38, které jsou k dispozici v konfiguracích 64 GB (8x 8 GB) a 32 GB (4x 8 GB), přičemž lákadlem jsou také výkonné paměti Samsung B-die. 
 
 
V počítači půjde o nepřehlédnutelné kousky hardwaru vyznačující se zrcadlovým leskem ve zlatém či stříbrném provedení a s "diamantovou" nástavbou, přičemž se zde samozřejmě nezapomnělo na RGB podsvícení.  
 
 
Trident Z Royal Series DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 64GB (8x8GB) byly řádně vyzkoušeny a validovány třeba na desce AsusROG Rampage VI Extreme Encore s čipsetem Intel X299 pro HEDT procesory. Dle AIDA64 společně s procesorem Core i9-9820X dosáhly celkové propustnosti dat 101 GB/s ve čtyřkanálovém režimu. 
 
 
 
Do výbavy těchto pamětí samozřejmě patří také profily Intel XMP 2.0 pro snadné nastavení vysokých taktů při adekvátním časování a napájením napětí. Nové G.Skill DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 a DDR4-4000MHz CL16-18-18-38 budou na trhu k dispozici od posledního čtvrtletí, ovšem ceny zatím nebyly zmíněny, ale ty snad raději ani nechceme znát. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Hackerský útok na youtubery, napadli kanály o autech Hackerský útok na youtubery, napadli kanály o autech
Poslední velký koordinovaný hackerský útok na vybranou skupinu youtuberů byl zaznamenán během posledních dní. Útočníkům se podařilo získat kontrolu nad účty mnoha úspěšných kanálů zejména těm věnovaných autům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci
Oblíbený internetový prohlížeč Google Chrome se v průběhu podzimu dočká několika užitečných vylepšení. Především to bude správa otevřených karet, odkazů, ale také jejich synchronizace napříč různými zařízeními.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu
Vrtačka ARADS od vesmírné agentury se už na vyprahlé poušti Atacama testuje nějaký ten pátek. Má sloužit k hledání života na Marsu a nyní se pracuje na autonomním ovládání vrtáku, které je na rudé planetě nezbytností.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek24 komentářů