www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvádí výkonné 64GB paměti Trident Z Royal

G.Skill uvádí výkonné 64GB paměti Trident Z Royal
, , aktualita
Od společnosti G.Skill přichází na trh paměťové sady pro náročné zákazníky, kteří ocení vysokou kapacitu společně s takty a také design napovídající to, že mají v PC něco výjimečného.  
K oblíbeným
reklama
G.Skill Trident Z Royal Series tak nově obsahují i sady DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 a DDR4-4000MHz CL16-18-18-38, které jsou k dispozici v konfiguracích 64 GB (8x 8 GB) a 32 GB (4x 8 GB), přičemž lákadlem jsou také výkonné paměti Samsung B-die. 
 
 
V počítači půjde o nepřehlédnutelné kousky hardwaru vyznačující se zrcadlovým leskem ve zlatém či stříbrném provedení a s "diamantovou" nástavbou, přičemž se zde samozřejmě nezapomnělo na RGB podsvícení.  
 
 
Trident Z Royal Series DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 64GB (8x8GB) byly řádně vyzkoušeny a validovány třeba na desce AsusROG Rampage VI Extreme Encore s čipsetem Intel X299 pro HEDT procesory. Dle AIDA64 společně s procesorem Core i9-9820X dosáhly celkové propustnosti dat 101 GB/s ve čtyřkanálovém režimu. 
 
 
 
Do výbavy těchto pamětí samozřejmě patří také profily Intel XMP 2.0 pro snadné nastavení vysokých taktů při adekvátním časování a napájením napětí. Nové G.Skill DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 a DDR4-4000MHz CL16-18-18-38 budou na trhu k dispozici od posledního čtvrtletí, ovšem ceny zatím nebyly zmíněny, ale ty snad raději ani nechceme znát. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat
Společnost Western Digital máme v případě technologií pro energetický podpořený zápis dat spojenou především s MAMR. Ta se ale trošku překvapivě zatím ještě nepoužije, nicméně od 24TB modelů by to mělo být jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře