www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvádí výkonné 64GB paměti Trident Z Royal

G.Skill uvádí výkonné 64GB paměti Trident Z Royal
, , aktualita
Od společnosti G.Skill přichází na trh paměťové sady pro náročné zákazníky, kteří ocení vysokou kapacitu společně s takty a také design napovídající to, že mají v PC něco výjimečného.  
K oblíbeným
reklama
G.Skill Trident Z Royal Series tak nově obsahují i sady DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 a DDR4-4000MHz CL16-18-18-38, které jsou k dispozici v konfiguracích 64 GB (8x 8 GB) a 32 GB (4x 8 GB), přičemž lákadlem jsou také výkonné paměti Samsung B-die. 
 
 
V počítači půjde o nepřehlédnutelné kousky hardwaru vyznačující se zrcadlovým leskem ve zlatém či stříbrném provedení a s "diamantovou" nástavbou, přičemž se zde samozřejmě nezapomnělo na RGB podsvícení.  
 
 
Trident Z Royal Series DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 64GB (8x8GB) byly řádně vyzkoušeny a validovány třeba na desce AsusROG Rampage VI Extreme Encore s čipsetem Intel X299 pro HEDT procesory. Dle AIDA64 společně s procesorem Core i9-9820X dosáhly celkové propustnosti dat 101 GB/s ve čtyřkanálovém režimu. 
 
 
 
Do výbavy těchto pamětí samozřejmě patří také profily Intel XMP 2.0 pro snadné nastavení vysokých taktů při adekvátním časování a napájením napětí. Nové G.Skill DDR4-4300MHz CL19-19-19-39 a DDR4-4000MHz CL16-18-18-38 budou na trhu k dispozici od posledního čtvrtletí, ovšem ceny zatím nebyly zmíněny, ale ty snad raději ani nechceme znát. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asus vylepšuje chlazení: tekutý kov pro všechny Asus vylepšuje chlazení: tekutý kov pro všechny
Teplovodivé materiály vyrobené z tekutého kovu mají nejlepší výsledky jako prostředek pro vedení tepla z jeho zdroje do těla chladiče. Jejich nasazení v praxi ale není tak jednoduché a nese jistá rizika, nicméně Asus se k tomu rozhodl. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
YouTube bude potlačovat videa o 5G sítích způsobujících Covid-19 YouTube bude potlačovat videa o 5G sítích způsobujících Covid-19
Včerejší článek ukazuje jednu z nejnovějších konspiračních teorií, dle níž za šíření nemoci Covid-19 nemůže jakýsi koronavirus z Číny, ale spouštění 5G sítí. Proti tomu se nyní svým způsobem rozhodl bojovat server YouTube.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
QNAP QTS 4.4.2: nová verze s lepším zabezpečením a větší podporou USB/SATA QNAP QTS 4.4.2: nová verze s lepším zabezpečením a větší podporou USB/SATA
Společnost QNAP dnes oficiálně představila operační systém QTS 4.2.2 pro své NAS, který slibuje jednak lepší zabezpečení a vedle toho také podporu širší škály řešení pro rozšíření využívajících USB či SATA. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Krize probudila 40letý mainframe, New Jersey zoufale hledá programátory COBOLu Krize probudila 40letý mainframe, New Jersey zoufale hledá programátory COBOLu
Guvernér New Jersey přišel s neobvyklou žádostí o pomoc. Potřebuje totiž programátory, kteří by obsloužily 40 let starý počítačový systém, na němž navíc běží už 50 let starý software. Kvůli čemu jsou ale zapotřebí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Microsoft Edge je nyní druhý nejpopulárnější prohlížeč Microsoft Edge je nyní druhý nejpopulárnější prohlížeč
NetMarketShare hlásí, že popularita webového prohlížeče Microsoft Edge v poslední době prudce vzrostla a díky tomu se nyní z něj stala světová dvojka. Je ale třeba dodat, že Firefox tomu šel naproti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář