www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvedl 32GB moduly s nízkými latencemi CL14

G.Skill uvedl 32GB moduly s nízkými latencemi CL14
, , aktualita
Pokud vyžadujete paměti s nízkými latencemi, má pro vás společnost G.Skill další nové řešení. Představila totiž rychlé DDR4-3200 moduly s vysokou kapacitou 32 GB a nadprůměrně dobrými latencemi CL14.
K oblíbeným
reklama
G.Skill je tradičním výrobcem paměťových modulů a nyní představuje řešení pro ty, kteří vyžadují rychlé paměťové moduly s nízkými latencemi. Do řad Trident Z RGB, Trident Z Royal, a Trident Z Neo uvádí nové 32GB moduly v setech 256 GB (32GB×8), 128 GB (32GB×4) a 64 GB (32GB×2). Díky tomu jsou určeny pro platformy s dual nebo quad-channel paměťovými řadiči.
 
G.Skill moduly DDR4-3200 CL14
 
Jde o moduly typu DDR4-3200 s časováním CL14-18-18-38, což jsou nadprůměrně dobré hodnoty. Výrobce je otestoval nejen na platformách Asus a MSI s procesory Intel Core i9-10900X, resp. i9-10940X, ale také na základních deskách od Asusu s procesory AMD Threadripper 3960X i Ryzen 5 3600. Do prodeje půjdou v prvním čtvrtletí roku 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce
Podsvícené klávesnice vyzbrojené RGB LED diodou pod každou klávesou obvykle nabízejí celou řadu efektů, které ovšem nemají žádný praktický účel. Nyní se jej snaží ale najít společnost Whirlwind FX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář