www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvedl 32GB moduly s nízkými latencemi CL14

G.Skill uvedl 32GB moduly s nízkými latencemi CL14
, , aktualita
Pokud vyžadujete paměti s nízkými latencemi, má pro vás společnost G.Skill další nové řešení. Představila totiž rychlé DDR4-3200 moduly s vysokou kapacitou 32 GB a nadprůměrně dobrými latencemi CL14.
K oblíbeným
reklama
G.Skill je tradičním výrobcem paměťových modulů a nyní představuje řešení pro ty, kteří vyžadují rychlé paměťové moduly s nízkými latencemi. Do řad Trident Z RGB, Trident Z Royal, a Trident Z Neo uvádí nové 32GB moduly v setech 256 GB (32GB×8), 128 GB (32GB×4) a 64 GB (32GB×2). Díky tomu jsou určeny pro platformy s dual nebo quad-channel paměťovými řadiči.
 
G.Skill moduly DDR4-3200 CL14
 
Jde o moduly typu DDR4-3200 s časováním CL14-18-18-38, což jsou nadprůměrně dobré hodnoty. Výrobce je otestoval nejen na platformách Asus a MSI s procesory Intel Core i9-10900X, resp. i9-10940X, ale také na základních deskách od Asusu s procesory AMD Threadripper 3960X i Ryzen 5 3600. Do prodeje půjdou v prvním čtvrtletí roku 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lepší než dabing: Cyberpunk 2077 synchronizuje řeč s pohyby úst v 10 jazycích Lepší než dabing: Cyberpunk 2077 synchronizuje řeč s pohyby úst v 10 jazycích
Cyberpunk 2077 měl sice dorazit už na jaře, ale nakonec tvůrci stihnou ještě letošní podzim, takže tato hra rozhodně nebude kandidát na titul s nejvícekrát odloženým nástupem na trh, na to jsou tu jiné. Navíc se ukazuje, že technicky bude opravdu na výši.
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
OSIRIS-REx úspěšně letmo přistál na asteroidu Bennu pro sběr vzorků OSIRIS-REx úspěšně letmo přistál na asteroidu Bennu pro sběr vzorků
Americké NASA se nyní povedlo to, co minulý rok předvedla japonská JAXA. Tentokrát ale nejde o sondu Hayabusa2 u asteroidu Ryugu, ale o OSIRIS-REx a asteroid Bennu. Úkol byl ale stejný, sebrat vzorky pro odeslání na Zemi. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA si u Nokie objednala 4G LTE pro Měsíc NASA si u Nokie objednala 4G LTE pro Měsíc
Americká NASA myslí i na to, aby měli návštěvníci Měsíce i komfortní přístup k datům, a tak si v rámci iniciativy Tipping Point objednala u Nokie lunární síť využívající technologii 4G LTE. Bude stoprocentní pokrytí?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD GPU v procesorech Samsung: na Exynos 9925 si ještě počkáme AMD GPU v procesorech Samsung: na Exynos 9925 si ještě počkáme
Před dvěma měsíci se objevily zprávy, že Samsung bude více spolupracovat se společnostmi AMD i ARM. Její nové procesory Exynos by tak měly v budoucnu obsahovat grafické čipy od AMD, prvním takovým má být Exynos 9925.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony PS5 bude ladit své chlazení dle konkrétních her Sony PS5 bude ladit své chlazení dle konkrétních her
Ten samý inženýr, který nedávno předvedl, jak se rozebírá konzole PlayStation, uvedl i jednu zajímavost o jejím chlazení. To má být totiž laděno na základě toho, jaká konkrétní hra právě na konzoli běží.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek