Gamescom 2019 je v dohledu, co nabídne?

Gamescom 2019 je v dohledu, co nabídne?
, , aktualita
Na letošním Gamescomu bychom měli jako obvykle vidět to, čím se nás herní studia a nakladatelé budou snažit oblažit v hlavní podzimní sezóně, kdy přichází na trh největší blockbustery. A co dalšího to bude?
K oblíbeným
reklama
Gamescom 2019 začne v německém Kolíně už v úterý 20. srpna, ovšem na pondělek jsou naplánovány tři důležité prezentace, které tak proběhnou ještě před oficiálním začátkem, přičemž akce potrvá do 24. srpna. 
 
 
Jako první si vezme v 6 večer 19. srpna slovo Microsoft se svou Inside Xbox Conference, o hodinu později nastoupí Google s prezentací o Stadia Connect a od osm večer se budeme moci dívat na Opening Night Live komentovaný Geoffem Keighleym z Game Awards. 
 
Dle neoficiálních informací bude Microsoft ukazovat zbrusu nové záběry s prostředí hry Gears 5 spojené s režimem Horde a pak se možná dozvíme detaily o herním příběhu. Gears 5 ale pochopitelně nebudou jediný prezentovaný titul, dále to má být FIFA 20 od EA, Halo Infinite, Minecraft Dungeons, Forza Horizon 4 a Bleeding Edge. A možná že se dozvíme i více o chystaném Xboxu. 
 
Google se pak bude snažit přesvědčit Evropany, že jeho streamingový Project Stadia pro ně bude výhodný, a to prý s využitím nových trailerů i poodkrytím zákulisí společně s herními partnery projektu. Měl by snad ale také prozradit více o tom, co to všechno bude stát a kdy to bude k dispozici. 
 
 
Při Opening Night Live nebude pobíhat jen osamocený Keighley, ale také mnozí hosté z 2K, Activision, Bandai Namco, Bungie, Capcom, EA, Epic, Koch / Deep Silver, Private Division (vydavatelé Kerbal Space Program), Sony Interactive Entertainment, Square Enix, Ubisoft a další. Zde by nás mohla řada studií překvapit svými novinkami. 
 
Vedle toho všeho se této show samozřejmě zúčastní i výrobci hardwaru a mezi nimi pak Gigabyte, Caseking, Dell, HP, Samsung, Corsair a další. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala