Gamescom 2019 je v dohledu, co nabídne?

Gamescom 2019 je v dohledu, co nabídne?
, , aktualita
Na letošním Gamescomu bychom měli jako obvykle vidět to, čím se nás herní studia a nakladatelé budou snažit oblažit v hlavní podzimní sezóně, kdy přichází na trh největší blockbustery. A co dalšího to bude?
K oblíbeným
reklama
Gamescom 2019 začne v německém Kolíně už v úterý 20. srpna, ovšem na pondělek jsou naplánovány tři důležité prezentace, které tak proběhnou ještě před oficiálním začátkem, přičemž akce potrvá do 24. srpna. 
 
 
Jako první si vezme v 6 večer 19. srpna slovo Microsoft se svou Inside Xbox Conference, o hodinu později nastoupí Google s prezentací o Stadia Connect a od osm večer se budeme moci dívat na Opening Night Live komentovaný Geoffem Keighleym z Game Awards. 
 
Dle neoficiálních informací bude Microsoft ukazovat zbrusu nové záběry s prostředí hry Gears 5 spojené s režimem Horde a pak se možná dozvíme detaily o herním příběhu. Gears 5 ale pochopitelně nebudou jediný prezentovaný titul, dále to má být FIFA 20 od EA, Halo Infinite, Minecraft Dungeons, Forza Horizon 4 a Bleeding Edge. A možná že se dozvíme i více o chystaném Xboxu. 
 
Google se pak bude snažit přesvědčit Evropany, že jeho streamingový Project Stadia pro ně bude výhodný, a to prý s využitím nových trailerů i poodkrytím zákulisí společně s herními partnery projektu. Měl by snad ale také prozradit více o tom, co to všechno bude stát a kdy to bude k dispozici. 
 
 
Při Opening Night Live nebude pobíhat jen osamocený Keighley, ale také mnozí hosté z 2K, Activision, Bandai Namco, Bungie, Capcom, EA, Epic, Koch / Deep Silver, Private Division (vydavatelé Kerbal Space Program), Sony Interactive Entertainment, Square Enix, Ubisoft a další. Zde by nás mohla řada studií překvapit svými novinkami. 
 
Vedle toho všeho se této show samozřejmě zúčastní i výrobci hardwaru a mezi nimi pak Gigabyte, Caseking, Dell, HP, Samsung, Corsair a další. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře