Gigabyte vstupuje na trh RAM s Aorus RGB Memory

Gigabyte vstupuje na trh RAM s Aorus RGB Memory
, , aktualita
Tradiční výrobci hardwaru se snaží rozšířit portfolio svých výrobků a Gigabyte, kterého známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, začne vyrábět i paměti RAM. Půjde o řadu Aorus RGB Memory.
K oblíbeným
reklama
Gigabyte je dalším z tradičních výrobců hardwaru, kteří hledají nové kategorie, kde se uchytit. Včera jsme vám takto představili např. zdroje od Asusu. Dnes se podíváme na Gigabyte, který si přichystal paměťové moduly s označením Aorus RGB Memory. Jde o paměti typu DDR4-3200 s časováním 16-18-18-38 a napětím 1,35 V. Dual channel kit obsahuje dva 8GB moduly, přesto set zaplní celé čtyři RAM sloty.
 
Gigabyte Aorus RGB Memory
 
Vtip je v tom, že Gigabyte k těmto dvě RAM modulům dodává rovnou i dva další "demo moduly", kde ale nejsou paměťové čipy. Jde je o atrapu, která je ale vybavena vším RGB LED osvětlením tak, aby se PC mohlo tvářit, že jsou zde čtyři paměťové moduly a plně tak využít světelných efektů. Jsou zde tedy jenom pro hrátky se světlem. Jak klasické, tak i demo moduly tedy podporují technologii RGB Fusion, která byla aktualizována a podporuje pět nových efektů. Nové paměti Aorus RGB Memory by se měly objevit na trhu koncem června za cenu $229.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů