Gigabyte vstupuje na trh RAM s Aorus RGB Memory

Gigabyte vstupuje na trh RAM s Aorus RGB Memory
, , aktualita
Tradiční výrobci hardwaru se snaží rozšířit portfolio svých výrobků a Gigabyte, kterého známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, začne vyrábět i paměti RAM. Půjde o řadu Aorus RGB Memory.
K oblíbeným
reklama
Gigabyte je dalším z tradičních výrobců hardwaru, kteří hledají nové kategorie, kde se uchytit. Včera jsme vám takto představili např. zdroje od Asusu. Dnes se podíváme na Gigabyte, který si přichystal paměťové moduly s označením Aorus RGB Memory. Jde o paměti typu DDR4-3200 s časováním 16-18-18-38 a napětím 1,35 V. Dual channel kit obsahuje dva 8GB moduly, přesto set zaplní celé čtyři RAM sloty.
 
Gigabyte Aorus RGB Memory
 
Vtip je v tom, že Gigabyte k těmto dvě RAM modulům dodává rovnou i dva další "demo moduly", kde ale nejsou paměťové čipy. Jde je o atrapu, která je ale vybavena vším RGB LED osvětlením tak, aby se PC mohlo tvářit, že jsou zde čtyři paměťové moduly a plně tak využít světelných efektů. Jsou zde tedy jenom pro hrátky se světlem. Jak klasické, tak i demo moduly tedy podporují technologii RGB Fusion, která byla aktualizována a podporuje pět nových efektů. Nové paměti Aorus RGB Memory by se měly objevit na trhu koncem června za cenu $229.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře