Gigabyte vstupuje na trh RAM s Aorus RGB Memory

Gigabyte vstupuje na trh RAM s Aorus RGB Memory
, , aktualita
Tradiční výrobci hardwaru se snaží rozšířit portfolio svých výrobků a Gigabyte, kterého známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, začne vyrábět i paměti RAM. Půjde o řadu Aorus RGB Memory.
reklama
Gigabyte je dalším z tradičních výrobců hardwaru, kteří hledají nové kategorie, kde se uchytit. Včera jsme vám takto představili např. zdroje od Asusu. Dnes se podíváme na Gigabyte, který si přichystal paměťové moduly s označením Aorus RGB Memory. Jde o paměti typu DDR4-3200 s časováním 16-18-18-38 a napětím 1,35 V. Dual channel kit obsahuje dva 8GB moduly, přesto set zaplní celé čtyři RAM sloty.
 
Gigabyte Aorus RGB Memory
 
Vtip je v tom, že Gigabyte k těmto dvě RAM modulům dodává rovnou i dva další "demo moduly", kde ale nejsou paměťové čipy. Jde je o atrapu, která je ale vybavena vším RGB LED osvětlením tak, aby se PC mohlo tvářit, že jsou zde čtyři paměťové moduly a plně tak využít světelných efektů. Jsou zde tedy jenom pro hrátky se světlem. Jak klasické, tak i demo moduly tedy podporují technologii RGB Fusion, která byla aktualizována a podporuje pět nových efektů. Nové paměti Aorus RGB Memory by se měly objevit na trhu koncem června za cenu $229.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek