www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní monitor Asus TUF Gaming VG279Q1R se 144Hz IPS displejem

Herní monitor Asus TUF Gaming VG279Q1R se 144Hz IPS displejem
, , aktualita
V nabídce herních monitorů se objevuje novinka i ze stáje společnosti Asus. Ta představila monitor TUF Gaming VG279Q1R, který je vybaven 27" IPS displejem s Full HD rozlišením a vysokou frekvencí 144 Hz.
K oblíbeným
reklama
Trh herních monitorů se nedávno rozrostl o několik nových přírůstků. Představili jsme si už BenQ Zowie XL2456S, nyní přijde na řadu trochu větší Asus TUF Gaming VG279Q1R. Má větší 27" úhlopříčku, přičemž i zde je použito rozlišení Full HD (1920×1080 pixelů). Pixely mají tedy velikost 0,311 mm. Asus použil panel typu IPS, nabídne tedy větší 178° pozorovací úhly a 72% pokrytí gamutu NTSC. Maximální jas dosahuje hodnoty 250 cd/m2, kontrast pak 1000:1.
 
Asus TUF Gaming VG279Q1R
 
Hráče ale bude především zajímat obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy 1 ms. Podporováno je také AMD FreeSync, Extreme Low Motion Blur (ELMB) a GameFast Input. Hráče potěší i funkce Shadow Boost pro prosvětlení tmavých ploch. Dále tu máme GamePlus pro zobrazení FPS a dalších funkcí, GameVisual pak přináší 7 přednastavených profilů pro různé typy her. Pro delší sezení před monitorem jsou vhodné funkce Flicker-Free a Ultra-Low Blue Light.
 
Asus TUF Gaming VG279Q1R
 
VG279Q1R je vybaven dvěma 2W reproduktory, máme tu dva porty HDMI 1.4, jeden DisplayPort 1.2 a 3,5mm audio jack pro sluchátka. Monitor potěší nízkou spotřebou, která činí jen 18 W. Pokud jde o polohovatelnost displeje, máme tu jen náklon od -5° do +22° a možnost montáže na zeď díky VESA 75×75mm. Hmotnost monitoru činí 3,9 kg a nejužším místě se pyšní tloušťkou jen 7,5 mm.
 
Zdroj: asus.com,


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Rocket Lake-S: předobjednávky startují ještě před recenzemi Intel Rocket Lake-S: předobjednávky startují ještě před recenzemi
Server wccftech má nové informace o tom, jaký má Intel plán ohledně nástupu procesorů Rocket Lake-S. Mluví se zde už o potvrzených termínech a o tom, že předobjednávky odstartují ještě před zveřejněním recenzí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář