Honda na CES 2018 představí robotický koncept 3E

Honda na CES 2018 představí robotický koncept 3E
, , aktualita
Společnost Honda chce na CES 2018 představit robotický koncept 3E. Ten bude zahrnovat emoce vyjadřujícího robota, jezdící "židli", malý vozík s úložným prostorem i autonomní čtyřkolku s umělou inteligencí.
reklama
I když společnost Honda známe především jako výrobce automobilů, motorek, zahradní techniky a jako největšího výrobce motorů na světě, je také jedním z předních vývojářů robotů. Známý je např. humanoidní robot Asimo představený před více než 15 lety. Nyní si Honda chystá pro nadcházející CES 2018 novinku v podobě robotického konceptu 3E (Empower, Experience, Empathy). Ten bude čítat celkem čtyři odlišná zařízení, která mají různým způsobem demonstrovat, jak může AI asistovat lidem v běžném životě.
 
Honda 3E robotický koncept
 
Tato zařízení se mohou hodit např. pro rehabilitaci po nehodách nebo nemocech, rekreaci a mnoho dalšího. Jako první je tu robot 3E-A18. Tento robot má za úlohu dělat člověku společnost a zobrazuje nejrůznější emoce a výrazy tváře. 3E-B18 je pojízdnou židlí pomáhající s přepravou nejen v interiérech, ale i exteriérech. Dále zde máme 3E-C18, což je malý elektrický vozík s multifunkčním úložným prostorem. Nakonec bude představen ještě 3E-D18, autonomní čtyřkolka pro pomoc při různých pracovních aktivitách. Popisy jsou tedy značně abstraktní a teprve uvidíme v budoucnu, jaké reálné produkty se z nich vyvinou.
 
Honda 3E-B18
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář