Horká záplata pro Fallout 76 vyřešila staronové chyby, ale přidala zbrusu nové

Horká záplata pro Fallout 76 vyřešila staronové chyby, ale přidala zbrusu nové
, , aktualita
Pro neúčastněné pozorovatele může být snaha Bethesdy dávat dohromady hru Fallout 76 měsíce po jejím vypuštění na trh celkem zábavná komedie. Ta nedávno pokračovala, když se znovu objevily staré chyby, na něž se zaměřil nejnovější hotfix.
K oblíbeným
reklama
Nový patch pro Fallout 76 tak přinesl chyby, které už byly vyřešeny, a to třeba takovou zdánlivou malichernost, jako je příliš vysoká hmotnost vlasových sponek používaných pro otevírání zámků. To však malichernost není především kvůli neúprosnému limitu nosnosti postavy a hráči byli přirozeně naštvaní, když sponky opět vážily 0,1 libry. Frustrace je to v tomto případě pochopitelná, však nastavení hmotnosti nějakého předmětu rozhodně nepůsobí jako věc, která by měla působit takové problémy. 
 
 
Dalo se tušit, že chyba mohla nastat v případě, kdy se do nového sestavení hry dostaly staré soubory a Bethesda k tomu řekla, že problém nastal skutečně při spojení interních vývojářských sestavení, které nebylo správně provedené před vypuštěním Patche 5 na veřejnost. Vypadá to, že ve studiu asi vládne menší zmatek. 
 
Bethesda tak už dala dohromady hotfix, který měl za úkol vyřešit právě znovu objevené staré chyby, a to včetně balení materiálů pro prodej (bulking) a funkce autoscrap při výrobě předmětů a opravách. Nicméně právě ve spojení s tím se objevil nový problém, o kterém se diskutuje na Redditu. Lidé si stěžují na to, že právě při balení a využití funkce autoscrap ztratili velké zásoby nastřádaného materiálu, takže nyní se opět čeká na nápravu. 
 
Zásadní problém je přitom už ten, že Bethesda vypustila na trh evidentně nevyladěnou hru, což by v jejím případě nebylo nic nového nebo nečekaného. Jenomže ono jde o hru pro internetový multiplayer a pokud ta obsahuje chyby nebo možnost zneužívat nedokonalosti ve svém systému, je to přirozeně mnohem větší problém, než v takovém Skyrimu, kde každý hraje na svém vlastním písečku a pokud podvádí, může si tím zničit (nebo vylepšit, záleží na úhlu pohledu) herní zážitek pouze sám sobě. Pokud jde ale o síťovou hru, poctivci mohou brzy zjistit, že v ní pro ně není místo, což je navíc ještě i otázka vyladění herního systému. Ve hře jako Fallout 76 jsou prostě bugy a glitche daleko větší problém než v titulech pro jednoho hráče a to Bethesda očividně nezvládá moc dobře řídit. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková