Horká záplata pro Fallout 76 vyřešila staronové chyby, ale přidala zbrusu nové

Horká záplata pro Fallout 76 vyřešila staronové chyby, ale přidala zbrusu nové
, , aktualita
Pro neúčastněné pozorovatele může být snaha Bethesdy dávat dohromady hru Fallout 76 měsíce po jejím vypuštění na trh celkem zábavná komedie. Ta nedávno pokračovala, když se znovu objevily staré chyby, na něž se zaměřil nejnovější hotfix.
K oblíbeným
reklama
Nový patch pro Fallout 76 tak přinesl chyby, které už byly vyřešeny, a to třeba takovou zdánlivou malichernost, jako je příliš vysoká hmotnost vlasových sponek používaných pro otevírání zámků. To však malichernost není především kvůli neúprosnému limitu nosnosti postavy a hráči byli přirozeně naštvaní, když sponky opět vážily 0,1 libry. Frustrace je to v tomto případě pochopitelná, však nastavení hmotnosti nějakého předmětu rozhodně nepůsobí jako věc, která by měla působit takové problémy. 
 
 
Dalo se tušit, že chyba mohla nastat v případě, kdy se do nového sestavení hry dostaly staré soubory a Bethesda k tomu řekla, že problém nastal skutečně při spojení interních vývojářských sestavení, které nebylo správně provedené před vypuštěním Patche 5 na veřejnost. Vypadá to, že ve studiu asi vládne menší zmatek. 
 
Bethesda tak už dala dohromady hotfix, který měl za úkol vyřešit právě znovu objevené staré chyby, a to včetně balení materiálů pro prodej (bulking) a funkce autoscrap při výrobě předmětů a opravách. Nicméně právě ve spojení s tím se objevil nový problém, o kterém se diskutuje na Redditu. Lidé si stěžují na to, že právě při balení a využití funkce autoscrap ztratili velké zásoby nastřádaného materiálu, takže nyní se opět čeká na nápravu. 
 
Zásadní problém je přitom už ten, že Bethesda vypustila na trh evidentně nevyladěnou hru, což by v jejím případě nebylo nic nového nebo nečekaného. Jenomže ono jde o hru pro internetový multiplayer a pokud ta obsahuje chyby nebo možnost zneužívat nedokonalosti ve svém systému, je to přirozeně mnohem větší problém, než v takovém Skyrimu, kde každý hraje na svém vlastním písečku a pokud podvádí, může si tím zničit (nebo vylepšit, záleží na úhlu pohledu) herní zážitek pouze sám sobě. Pokud jde ale o síťovou hru, poctivci mohou brzy zjistit, že v ní pro ně není místo, což je navíc ještě i otázka vyladění herního systému. Ve hře jako Fallout 76 jsou prostě bugy a glitche daleko větší problém než v titulech pro jednoho hráče a to Bethesda očividně nezvládá moc dobře řídit. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000 CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000
Člen komunity serveru ComputerBase vytvořil utilitu, která je určena pro ladění procesorů AMD Ryzen, pro které AMD připravilo funkci Curve Optimizer. Jde tak v důsledku o ladění výkonu, ale i spotřeby procesorů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře