Nový patch pro Fallout 76 přináší staré chyby

Nový patch pro Fallout 76 přináší staré chyby
, , aktualita
Bethesda v průběhu tohoto týdne přinesla očekávaný Patch 5 pro svůj titul Fallout 76, který dorazil s mnoha změnami herního systému pro lepší vyvážení, vyšší výkon a samozřejmě i s opravami chyb. Problém je ten, že se tím objevily nové i staré. 
K oblíbeným
reklama
Fallout 76 je už řadu měsíců oblíbený otloukánek herního světa, ale nelze zrovna říci, že si to tato hra nezaslouží, zvláště když ani nové patche nedokáží přinést spokojenost mezi hráči. Ti totiž udávají, že nový Patch 5 z tohoto týdne přináší jednak nové chyby a dokonce vrací i některé, jež byly už dříve úspěšně vyřešeny. A jde přitom i o takové chyby, které ukazují spíše na lajdáctví vývojářů než na to, že by měly náhodou vzejít z jiných provedených úprav jako nechtěný, ale vcelku ještě pochopitelný jev. 
 
 
Když přišel Fallout 76 na trh během loňského listopadu, hráči začínali s nosností 155 liber. Jednou z důležitých částí jejich výbavy jsou přitom vlasové sponky (Bobby Pin), které se využívají pro odemykání zámků. Každý z nich přitom vážil 0,1 libry, takže třeba 30 takových sponek se v inventáři rovnalo hmotnosti laserové pistole, což je očividný nepoměr.
 
Bethesda tak přišla s Patchem 4, který byl zveřejněn 10. ledna a snížil hmotnost sponek na 0,001 libry, takže rovnou o dva řády, ale to jen do tohoto týdne, kdy se hmotnost najednou zvýšila na původní hodnotu. Komunita je přirozeně naštvaná a Bethesda se ji snaží uchlácholit, že na problému pracuje. Je samozřejmě otázka, nakolik komplikovaná je změna hmotnosti jednoho jediného předmětu, což mohou nezasvěcení vidět jen jako úpravu vyžadující přidání dvou nul do kódu, ale ten je prý v případě Fallout 76 mimořádně komplikovaný, což ztěžuje i jeho debugging. 
 
Na Redditu se také píše o navrátivší se možnosti duplikace předmětů, což by mohlo opět značně poškodit vnitřní ekonomiku této hry a pak tu jsou další chyby, jako původní tempo respawnu fúzních jader nebo chyba znesnadňující zabíjet PvE nepřátele. Bethesda dle vlastních slov pracuje na nápravě, ale kdy ta dorazí, to zatím není jasné. 
 
Zdroj: VG24


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek