Nový patch pro Fallout 76 přináší staré chyby

Nový patch pro Fallout 76 přináší staré chyby
, , aktualita
Bethesda v průběhu tohoto týdne přinesla očekávaný Patch 5 pro svůj titul Fallout 76, který dorazil s mnoha změnami herního systému pro lepší vyvážení, vyšší výkon a samozřejmě i s opravami chyb. Problém je ten, že se tím objevily nové i staré. 
K oblíbeným
reklama
Fallout 76 je už řadu měsíců oblíbený otloukánek herního světa, ale nelze zrovna říci, že si to tato hra nezaslouží, zvláště když ani nové patche nedokáží přinést spokojenost mezi hráči. Ti totiž udávají, že nový Patch 5 z tohoto týdne přináší jednak nové chyby a dokonce vrací i některé, jež byly už dříve úspěšně vyřešeny. A jde přitom i o takové chyby, které ukazují spíše na lajdáctví vývojářů než na to, že by měly náhodou vzejít z jiných provedených úprav jako nechtěný, ale vcelku ještě pochopitelný jev. 
 
 
Když přišel Fallout 76 na trh během loňského listopadu, hráči začínali s nosností 155 liber. Jednou z důležitých částí jejich výbavy jsou přitom vlasové sponky (Bobby Pin), které se využívají pro odemykání zámků. Každý z nich přitom vážil 0,1 libry, takže třeba 30 takových sponek se v inventáři rovnalo hmotnosti laserové pistole, což je očividný nepoměr.
 
Bethesda tak přišla s Patchem 4, který byl zveřejněn 10. ledna a snížil hmotnost sponek na 0,001 libry, takže rovnou o dva řády, ale to jen do tohoto týdne, kdy se hmotnost najednou zvýšila na původní hodnotu. Komunita je přirozeně naštvaná a Bethesda se ji snaží uchlácholit, že na problému pracuje. Je samozřejmě otázka, nakolik komplikovaná je změna hmotnosti jednoho jediného předmětu, což mohou nezasvěcení vidět jen jako úpravu vyžadující přidání dvou nul do kódu, ale ten je prý v případě Fallout 76 mimořádně komplikovaný, což ztěžuje i jeho debugging. 
 
Na Redditu se také píše o navrátivší se možnosti duplikace předmětů, což by mohlo opět značně poškodit vnitřní ekonomiku této hry a pak tu jsou další chyby, jako původní tempo respawnu fúzních jader nebo chyba znesnadňující zabíjet PvE nepřátele. Bethesda dle vlastních slov pracuje na nápravě, ale kdy ta dorazí, to zatím není jasné. 
 
Zdroj: VG24


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Včera, aktualita, Jan Vítek