Nový patch pro Fallout 76 přináší staré chyby

Nový patch pro Fallout 76 přináší staré chyby
, , aktualita
Bethesda v průběhu tohoto týdne přinesla očekávaný Patch 5 pro svůj titul Fallout 76, který dorazil s mnoha změnami herního systému pro lepší vyvážení, vyšší výkon a samozřejmě i s opravami chyb. Problém je ten, že se tím objevily nové i staré. 
reklama
Fallout 76 je už řadu měsíců oblíbený otloukánek herního světa, ale nelze zrovna říci, že si to tato hra nezaslouží, zvláště když ani nové patche nedokáží přinést spokojenost mezi hráči. Ti totiž udávají, že nový Patch 5 z tohoto týdne přináší jednak nové chyby a dokonce vrací i některé, jež byly už dříve úspěšně vyřešeny. A jde přitom i o takové chyby, které ukazují spíše na lajdáctví vývojářů než na to, že by měly náhodou vzejít z jiných provedených úprav jako nechtěný, ale vcelku ještě pochopitelný jev. 
 
 
Když přišel Fallout 76 na trh během loňského listopadu, hráči začínali s nosností 155 liber. Jednou z důležitých částí jejich výbavy jsou přitom vlasové sponky (Bobby Pin), které se využívají pro odemykání zámků. Každý z nich přitom vážil 0,1 libry, takže třeba 30 takových sponek se v inventáři rovnalo hmotnosti laserové pistole, což je očividný nepoměr.
 
Bethesda tak přišla s Patchem 4, který byl zveřejněn 10. ledna a snížil hmotnost sponek na 0,001 libry, takže rovnou o dva řády, ale to jen do tohoto týdne, kdy se hmotnost najednou zvýšila na původní hodnotu. Komunita je přirozeně naštvaná a Bethesda se ji snaží uchlácholit, že na problému pracuje. Je samozřejmě otázka, nakolik komplikovaná je změna hmotnosti jednoho jediného předmětu, což mohou nezasvěcení vidět jen jako úpravu vyžadující přidání dvou nul do kódu, ale ten je prý v případě Fallout 76 mimořádně komplikovaný, což ztěžuje i jeho debugging. 
 
Na Redditu se také píše o navrátivší se možnosti duplikace předmětů, což by mohlo opět značně poškodit vnitřní ekonomiku této hry a pak tu jsou další chyby, jako původní tempo respawnu fúzních jader nebo chyba znesnadňující zabíjet PvE nepřátele. Bethesda dle vlastních slov pracuje na nápravě, ale kdy ta dorazí, to zatím není jasné. 
 
Zdroj: VG24


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek