www.svethardware.cz
>
>
>
>

HP ukazuje svůj vlastní headset Reverb G2: "bez kompromisů"

HP ukazuje svůj vlastní headset Reverb G2: "bez kompromisů"
, , aktualita
Uvidíme, jestli Valve se svým Half-Life: Alyx změní svět herní virtuální reality, respektive tuto změnu alespoň nastartuje, aby z VR headsetů už nebyla okrajová záležitost. Svou troškou chce přitom přispět také společnost HP.
K oblíbeným
reklama
HP si chystá VR headset s názvem Reverb G2 a dle hesla "bez kompromisů" lze tušit, že specifikace by nás rozhodně neměly zklamat. Jenomže zatím toho o Reverb G2 moc nevíme, takže nemůžeme říci, zda je jeho nabídka slibná. Máme tu jen jeho tmavou fotografii a také loga Microsoftu a Steam VR, která ukazují, pro co bude určen. 
 
 
HP Reverb G2 tak nejspíše i byl vyvíjen ve spolupráci s Microsoftem a Valve, takže lze očekávat, že to bude další VR headset vhodný právě i pro titul Half-Life: Alyx. Dle označení headsetu je také zřejmé, že nejde o první model své řady. HP totiž přišlo i s původním Reverb, který je součástí platformy Microsoft Mixed Reality a zapamatovatelný byl především díky tomu, že nabídl vyšší rozlišení než jiné podobné modely. 
 
Nový Reverb G2 bude mít nejspíše stejně jako Reverb dvě přední kamery, jak ukazuje jediný jeho zveřejněný snímek, ale víc nám výrobce prozradí někdy jindy. HP ale slibuje, že Reverb G2 dorazí brzy a těšit by se na něj mohli především ti, kteří by jinak museli dlouho čekat na headset Index, ale to bude záviset právě na specifikacích. Aktuálně je totiž Index zvláště v západních zemích nedostatkové zboží, ovšem i u nás platí dodací lhůta 8 až 10 týdnů plus doba přepravy k zákazníkovi. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu
V roce 2021 by mohl světlo světa spatřit „Project Latte“ od Microsoftu. Cílem je přinést aplikace z Androidu do Windows 10. Pokud se vše povede, mohly by být aplikace dostupné v Microsoft Store.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader
Společnost Apple se se vší vážností pustila do vývoje vlastních procesorů založených na architektuře ARM, které mohou zcela nahradit hardware od společnosti Intel či potažmo AMD. Nyní tu máme model M1X. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu
Dle specifikací je nová Xbox Series X sice výkonnější než PlayStation 5, ale jak jsme se mohli už kolikrát přesvědčit, údaje o výkonu v TFLOPS a megahertze nemusí ve výsledku rozhodovat. Na co ukazuje praxe?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD
Mít původní balení hry ze série Super Mario Bros. je v dnešní době velmi výnosné. Letos už některý díl této hry podruhé překonal všechny předchozí rekordy. Ten nynější se dostal na částku 156 tisíc USD, tedy zhruba 3,4 mil. Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů
Těžba kryptoměn opět začíná ohrožovat trh s grafickými kartami, a to v tu nejméně vhodnou dobu. Do toho přichází zpráva, že NVIDIA měla přímo těžařům prodat nové Ampere v hodnotě 175 milionů dolarů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek13 komentářů