www.svethardware.cz
>
>
>
>

HP ukazuje svůj vlastní headset Reverb G2: "bez kompromisů"

HP ukazuje svůj vlastní headset Reverb G2: "bez kompromisů"
, , aktualita
Uvidíme, jestli Valve se svým Half-Life: Alyx změní svět herní virtuální reality, respektive tuto změnu alespoň nastartuje, aby z VR headsetů už nebyla okrajová záležitost. Svou troškou chce přitom přispět také společnost HP.
K oblíbeným
reklama
HP si chystá VR headset s názvem Reverb G2 a dle hesla "bez kompromisů" lze tušit, že specifikace by nás rozhodně neměly zklamat. Jenomže zatím toho o Reverb G2 moc nevíme, takže nemůžeme říci, zda je jeho nabídka slibná. Máme tu jen jeho tmavou fotografii a také loga Microsoftu a Steam VR, která ukazují, pro co bude určen. 
 
 
HP Reverb G2 tak nejspíše i byl vyvíjen ve spolupráci s Microsoftem a Valve, takže lze očekávat, že to bude další VR headset vhodný právě i pro titul Half-Life: Alyx. Dle označení headsetu je také zřejmé, že nejde o první model své řady. HP totiž přišlo i s původním Reverb, který je součástí platformy Microsoft Mixed Reality a zapamatovatelný byl především díky tomu, že nabídl vyšší rozlišení než jiné podobné modely. 
 
Nový Reverb G2 bude mít nejspíše stejně jako Reverb dvě přední kamery, jak ukazuje jediný jeho zveřejněný snímek, ale víc nám výrobce prozradí někdy jindy. HP ale slibuje, že Reverb G2 dorazí brzy a těšit by se na něj mohli především ti, kteří by jinak museli dlouho čekat na headset Index, ale to bude záviset právě na specifikacích. Aktuálně je totiž Index zvláště v západních zemích nedostatkové zboží, ovšem i u nás platí dodací lhůta 8 až 10 týdnů plus doba přepravy k zákazníkovi. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asus vylepšuje chlazení: tekutý kov pro všechny Asus vylepšuje chlazení: tekutý kov pro všechny
Teplovodivé materiály vyrobené z tekutého kovu mají nejlepší výsledky jako prostředek pro vedení tepla z jeho zdroje do těla chladiče. Jejich nasazení v praxi ale není tak jednoduché a nese jistá rizika, nicméně Asus se k tomu rozhodl. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
YouTube bude potlačovat videa o 5G sítích způsobujících Covid-19 YouTube bude potlačovat videa o 5G sítích způsobujících Covid-19
Včerejší článek ukazuje jednu z nejnovějších konspiračních teorií, dle níž za šíření nemoci Covid-19 nemůže jakýsi koronavirus z Číny, ale spouštění 5G sítí. Proti tomu se nyní svým způsobem rozhodl bojovat server YouTube.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Krize probudila 40letý mainframe, New Jersey zoufale hledá programátory COBOLu Krize probudila 40letý mainframe, New Jersey zoufale hledá programátory COBOLu
Guvernér New Jersey přišel s neobvyklou žádostí o pomoc. Potřebuje totiž programátory, kteří by obsloužily 40 let starý počítačový systém, na němž navíc běží už 50 let starý software. Kvůli čemu jsou ale zapotřebí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Microsoft Edge je nyní druhý nejpopulárnější prohlížeč Microsoft Edge je nyní druhý nejpopulárnější prohlížeč
NetMarketShare hlásí, že popularita webového prohlížeče Microsoft Edge v poslední době prudce vzrostla a díky tomu se nyní z něj stala světová dvojka. Je ale třeba dodat, že Firefox tomu šel naproti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NASA představuje koncept pro přežití na Měsíci NASA představuje koncept pro přežití na Měsíci
Nejen NASA má před sebou velký úkol, a to dostat lidi zpět na Měsíc a navíc tam už zůstat. Její šéf Jim Bridenstine ale věří, že vesmírné agentury jsou na to nyní už připraveny a nyní tu máme koncept, jak toho dosáhnout. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek