www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga
, , aktualita
Nečekaným přírůstkem do nabídky Lenova je dvojice sluchátek optimalizovaných pro videokonference. Oba modely využívají aktivní potlačení hluku a lze je používat jak bezdrátově, tak s kabelem USB-C.
K oblíbeným
reklama
Za názvy ThinkPad X1 ANC a Yoga ANC se neskrývají nové modely notebooků, ale sluchátka představená dnes v rámci veletrhu MWC 2019. V obou případech se jedná o velmi elegantní kousky příslušenství, které se liší pouze barvou a logem. Verze Yoga vsází na moderní světlé provedení, zatímco model ThinkPad využívá konzervativnější tmavé odstíny, které lépe korespondují s pracovními notebooky od Lenova. Ať už sáhnete po jakémkoliv provedení, čeká na vás prémiové hliníkové zpracování a konstrukce s nastavitelným hlavovým mostem i možností složení pro snadnější přenášení. Měkké náušníky by měly zajistit pohodlí i při dlouhém nošení.
 
 
Sluchátka můžete snadno připojit k počítači, smartphonu či jinému zařízení, a dokonce si můžete vybrat způsob. Podporován je totiž jak bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth 5.0 (na Android, iOS a Windows), tak „drátový“ přes USB Type-C. Spokojeni tedy mohou být i majitelé smartphonů bez 3,5mm audio jacku. Hlavní využití sluchátka najdou pro videokonferenční hovory, dokonce byly optimalizovány pro použití se službou Skype. Ostatní volající by tedy měli slyšet váš hlas zcela zřetelně, a to dokonce i v případě, že během hovoru budete poslouchat hudbu – zásluhou technologie s označením Smart Voice Pickup.
 
 
Nic ovšem nebude bránit ani v použití sluchátek pro multimédia včetně poslechu hudby a sledování filmů. I v takových situacích oceníte měniče vyladěné společností Dolby a kvalitní izolaci od okolí díky aktivnímu potlačení hluku. Výrobce nezmiňuje výdrž zabudované baterie, ale k plnému nabití přes USB Type-C by měly být potřeba dvě hodiny. K základnímu ovládání sluchátek si vystačíte s tlačítky na jejich těle, případně lze využít hlasové ovládání prostřednictvím integrovaného mikrofonu. Nová sluchátka od Lenova dorazí na evropské trhy v létě. ThinkPad X1 ANC Headphones budou stát 150 dolarů (3 400 Kč bez DPH), za Yoga ANC Headphones potom zájemci dají 170 dolarů (3 800 Kč bez DPH).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek