www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga
, , aktualita
Nečekaným přírůstkem do nabídky Lenova je dvojice sluchátek optimalizovaných pro videokonference. Oba modely využívají aktivní potlačení hluku a lze je používat jak bezdrátově, tak s kabelem USB-C.
K oblíbeným
reklama
Za názvy ThinkPad X1 ANC a Yoga ANC se neskrývají nové modely notebooků, ale sluchátka představená dnes v rámci veletrhu MWC 2019. V obou případech se jedná o velmi elegantní kousky příslušenství, které se liší pouze barvou a logem. Verze Yoga vsází na moderní světlé provedení, zatímco model ThinkPad využívá konzervativnější tmavé odstíny, které lépe korespondují s pracovními notebooky od Lenova. Ať už sáhnete po jakémkoliv provedení, čeká na vás prémiové hliníkové zpracování a konstrukce s nastavitelným hlavovým mostem i možností složení pro snadnější přenášení. Měkké náušníky by měly zajistit pohodlí i při dlouhém nošení.
 
 
Sluchátka můžete snadno připojit k počítači, smartphonu či jinému zařízení, a dokonce si můžete vybrat způsob. Podporován je totiž jak bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth 5.0 (na Android, iOS a Windows), tak „drátový“ přes USB Type-C. Spokojeni tedy mohou být i majitelé smartphonů bez 3,5mm audio jacku. Hlavní využití sluchátka najdou pro videokonferenční hovory, dokonce byly optimalizovány pro použití se službou Skype. Ostatní volající by tedy měli slyšet váš hlas zcela zřetelně, a to dokonce i v případě, že během hovoru budete poslouchat hudbu – zásluhou technologie s označením Smart Voice Pickup.
 
 
Nic ovšem nebude bránit ani v použití sluchátek pro multimédia včetně poslechu hudby a sledování filmů. I v takových situacích oceníte měniče vyladěné společností Dolby a kvalitní izolaci od okolí díky aktivnímu potlačení hluku. Výrobce nezmiňuje výdrž zabudované baterie, ale k plnému nabití přes USB Type-C by měly být potřeba dvě hodiny. K základnímu ovládání sluchátek si vystačíte s tlačítky na jejich těle, případně lze využít hlasové ovládání prostřednictvím integrovaného mikrofonu. Nová sluchátka od Lenova dorazí na evropské trhy v létě. ThinkPad X1 ANC Headphones budou stát 150 dolarů (3 400 Kč bez DPH), za Yoga ANC Headphones potom zájemci dají 170 dolarů (3 800 Kč bez DPH).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz
Společnost Gigabyte zkouší zaujmout prodávanou sadou základní desky a procesoru, kterýžto produkt nese označení Z390 Aorus Xtreme Waterforce 5G Premium Edition Bundle. Zákazník si tak velice jednoduše může pořídit už přetaktovaný systém.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou
Lidstvo zná podobu odvrácené strany Měsíce až od 60. let minulého století, kdy se na ni podívaly nejdříve sondy a pak i samotní astronauti NASA. Nyní se ukazuje, že Měsíc měl velice pohnutou historii i po svém dramatickém vzniku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují
Microsoft se pochlapil a minulý týden přinesl záplaty pro závažné bezpečnostní chyby i pro své již dávno nepodporované systémy jako Windows XP. Jenomže se asi moc nevěnoval jejich testování, jak se nyní ukazuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek