www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga
, , aktualita
Nečekaným přírůstkem do nabídky Lenova je dvojice sluchátek optimalizovaných pro videokonference. Oba modely využívají aktivní potlačení hluku a lze je používat jak bezdrátově, tak s kabelem USB-C.
K oblíbeným
reklama
Za názvy ThinkPad X1 ANC a Yoga ANC se neskrývají nové modely notebooků, ale sluchátka představená dnes v rámci veletrhu MWC 2019. V obou případech se jedná o velmi elegantní kousky příslušenství, které se liší pouze barvou a logem. Verze Yoga vsází na moderní světlé provedení, zatímco model ThinkPad využívá konzervativnější tmavé odstíny, které lépe korespondují s pracovními notebooky od Lenova. Ať už sáhnete po jakémkoliv provedení, čeká na vás prémiové hliníkové zpracování a konstrukce s nastavitelným hlavovým mostem i možností složení pro snadnější přenášení. Měkké náušníky by měly zajistit pohodlí i při dlouhém nošení.
 
 
Sluchátka můžete snadno připojit k počítači, smartphonu či jinému zařízení, a dokonce si můžete vybrat způsob. Podporován je totiž jak bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth 5.0 (na Android, iOS a Windows), tak „drátový“ přes USB Type-C. Spokojeni tedy mohou být i majitelé smartphonů bez 3,5mm audio jacku. Hlavní využití sluchátka najdou pro videokonferenční hovory, dokonce byly optimalizovány pro použití se službou Skype. Ostatní volající by tedy měli slyšet váš hlas zcela zřetelně, a to dokonce i v případě, že během hovoru budete poslouchat hudbu – zásluhou technologie s označením Smart Voice Pickup.
 
 
Nic ovšem nebude bránit ani v použití sluchátek pro multimédia včetně poslechu hudby a sledování filmů. I v takových situacích oceníte měniče vyladěné společností Dolby a kvalitní izolaci od okolí díky aktivnímu potlačení hluku. Výrobce nezmiňuje výdrž zabudované baterie, ale k plnému nabití přes USB Type-C by měly být potřeba dvě hodiny. K základnímu ovládání sluchátek si vystačíte s tlačítky na jejich těle, případně lze využít hlasové ovládání prostřednictvím integrovaného mikrofonu. Nová sluchátka od Lenova dorazí na evropské trhy v létě. ThinkPad X1 ANC Headphones budou stát 150 dolarů (3 400 Kč bez DPH), za Yoga ANC Headphones potom zájemci dají 170 dolarů (3 800 Kč bez DPH).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci
NVIDIA už dlouho nabízí své Game Ready Driver, které vždy ve své nové verzi reagují na nabídku nejdůležitějších herních novinek. Nyní tu máme Creator Ready Driver a je jasné, že půjde o stejnou věc, jen ne pro hry, ale pro jiné aplikace. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře
Na GDC byl představen další model headsetu Oculus Rift, který dostal prosté označení S. Jde o přímého následovníka původního modelu Oculus Rift, který stále vyžaduje kabely, ale nabízí vyšší rozlišení a schopnost se sám orientovat v prostoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu
Intel se odhodlal po řadě let zásadním způsobem vylepšit své běžné integrované grafické čipy. Chystá si 11. generaci grafické architektury a pro běžné GT2 to bude znamenat především jednu věc. Počet jednotek EU se navýší z 24 na 64. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek