www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga

Lenovo přináší stylová sluchátka ThinkPad a Yoga
, , aktualita
Nečekaným přírůstkem do nabídky Lenova je dvojice sluchátek optimalizovaných pro videokonference. Oba modely využívají aktivní potlačení hluku a lze je používat jak bezdrátově, tak s kabelem USB-C.
K oblíbeným
reklama
Za názvy ThinkPad X1 ANC a Yoga ANC se neskrývají nové modely notebooků, ale sluchátka představená dnes v rámci veletrhu MWC 2019. V obou případech se jedná o velmi elegantní kousky příslušenství, které se liší pouze barvou a logem. Verze Yoga vsází na moderní světlé provedení, zatímco model ThinkPad využívá konzervativnější tmavé odstíny, které lépe korespondují s pracovními notebooky od Lenova. Ať už sáhnete po jakémkoliv provedení, čeká na vás prémiové hliníkové zpracování a konstrukce s nastavitelným hlavovým mostem i možností složení pro snadnější přenášení. Měkké náušníky by měly zajistit pohodlí i při dlouhém nošení.
 
 
Sluchátka můžete snadno připojit k počítači, smartphonu či jinému zařízení, a dokonce si můžete vybrat způsob. Podporován je totiž jak bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth 5.0 (na Android, iOS a Windows), tak „drátový“ přes USB Type-C. Spokojeni tedy mohou být i majitelé smartphonů bez 3,5mm audio jacku. Hlavní využití sluchátka najdou pro videokonferenční hovory, dokonce byly optimalizovány pro použití se službou Skype. Ostatní volající by tedy měli slyšet váš hlas zcela zřetelně, a to dokonce i v případě, že během hovoru budete poslouchat hudbu – zásluhou technologie s označením Smart Voice Pickup.
 
 
Nic ovšem nebude bránit ani v použití sluchátek pro multimédia včetně poslechu hudby a sledování filmů. I v takových situacích oceníte měniče vyladěné společností Dolby a kvalitní izolaci od okolí díky aktivnímu potlačení hluku. Výrobce nezmiňuje výdrž zabudované baterie, ale k plnému nabití přes USB Type-C by měly být potřeba dvě hodiny. K základnímu ovládání sluchátek si vystačíte s tlačítky na jejich těle, případně lze využít hlasové ovládání prostřednictvím integrovaného mikrofonu. Nová sluchátka od Lenova dorazí na evropské trhy v létě. ThinkPad X1 ANC Headphones budou stát 150 dolarů (3 400 Kč bez DPH), za Yoga ANC Headphones potom zájemci dají 170 dolarů (3 800 Kč bez DPH).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR
Mezi nově chystané technologie pro pevné disky se zařadila další zkratka, o které jsme na našem serveru ještě nemluvili. Dobře už známe HAMR i novější MAMR, ale nyní je tu EAMR jako Energy-Assisted Magnetic Recording. Je to ale něco nového?
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky? Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky?
Intel se chystá brzy vypustit na trh procesor Core i9-9900KS, který bude mít zaručenou pracovní frekvenci 5 GHz při zátěži všech jader. Nyní se dozvídáme o zvýšeném TDP na základním taktu, což přináší otázky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné
Snadné pochopitelně spíše jen s ohledem na samotné létání, neboť právě Titan má ze všech těles Sluneční soustavy pro let asi nejvhodnější podmínky. Jak ale bude Dragonfly vypadat a k čemu se využije? 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou" Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou"
Samsung dnes představil nová podniková SSD řady PM1733 a PM1735, které mají obsahovat technologie, díky nimž by životnost SSD už neměla být problémem. Díky detekci chyb dokáží zachránit data a fungovat dále i se závadnými čipy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome
Gigabyte se rozhodl vypustit na trh rovnou šest nových serverů, které jsou založeny na procesorech AMD EPYC generace Rome. Jde tak o další várku této firmy, díky níž se počet daných produktů zatím zastaví na 28. Jaké to jsou?
Včera, aktualita, Jan Vítek