www.svethardware.cz
>
>
>

LG nabídne 1ms herní monitory UltraGear Nano IPS

LG nabídne 1ms herní monitory UltraGear Nano IPS
, , aktualita
Monitory s rychlou odezvou na panelu typu IPS si přichystala společnost LG, která je tak prezentuje pochopitelně jako herní modely. V nabídce bude jednak 38" utraširokoúhlý model a vedle něj 27" monitor s běžným poměrem stran. 
K oblíbeným
reklama
LG UltraGear bude jako řada obohacena o dva nové modely, které nebudou nic levného už jen kvůli tomu, že budou podporovat NVIDIA G-Sync a nabídnou slušné podání barev s 98% pokrytím prostoru DCI-P3. A jako herní monitory budou mít ve výbavě také režim Dynamic Action Sync, Black Stabilizer a Crosshair, čili výbavu především pro hry typu FPS či prostě akční. Právě pro hry s divokou akcí se bude hodit jejich 1ms odezva (grey to grey), kterou bychom očekávali spíše od panelu TN než od IPS. Ostatně LG se chlubí, že půjde o světově první modely s 1ms odezvou na takovém panelu. 
 
 
LG 38GL950G je prohnutý ultraširoký 38" model s poměrem stran 21:9 a rozlišením 3840 x 1600 (UltraWide QHD+). Vedle 1ms odezvy pak už nepřekvapí vysoká obnovovací frekvence, a to až 175 Hz. A pro pořádek, nejde pouze o G-Sync Compatible monitor využívající adaptive-sync, ale certifikovaný G-Sync s potřebným hardwarem. Dále tu máme Sphere Lighting 2.0, praktické LED osvícení na zadní části monitoru, které svítí za monitor dle toho, co se na něm ukazuje. 
 
 
Vedle toho můžeme zmínit také certifikaci VESA DisplayHDR 400, která je tu díky maximálnímu jasu 450 cd/m2, přičemž za to všechno dáme 1999 USD a tomu se ani nelze divit. 
 
LG 27GL850 je 27" verze s Nano IPS panelem o rozlišení 2560 x 1440 (QHD). Dočkáme se stejného barevného podání, odezvy i technologie NVIDIA G-Sync, ovšem zde už nejspíše jen v podobě Compatible, takže půjde asi ve skutečnosti o Adaptive-Sync. Na to ostatně ukazuje i cena 499 USD, přičemž dále tu máme obnovovací frekvenci do 144 Hz a maximální jas 350 cd/m2

Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower
Po 400 letech od slavného vyplutí lodě Mayflower s osadníky z anglického Plymouthu do toho amerického vypluje loď Mayflower Autonomous Ship (MAS) na stejnou trasu. Bude ale plně autonomní a prozkoumá problematiku plastů v oceánech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10 Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10
Konec podpory Windows 7 se blíží a Microsoft tak začne vyzývat uživatele Windows 7 Pro k přechodu na novější operační systém Windows 10 Pro. Už brzy se tak začne v systému zobrazovat okno s výzvou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící
Mark Zuckerberg se v jedné z jeho přednášek vyjádřil, že nepovažuje za správné kontrolovat závadnost politických reklam a na Facebooku tak bude všechno možné. Tedy i reklamy se zavádějícím obsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2 Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2
Na závěr pracovního týdne si můžeme zaslintat nad PC verzí hry Red Dead Redemption 2. Ta byla vylepšena i z grafického hlediska právě s ohledem na možnosti a výkon moderních osobních počítačů. A je to vidět.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon? Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon?
Autoři hry World of Tanks se nedávno pochlubili tím, že do své hry implementovali ray tracing, který bude moci pracovat pod DirectX 11 a nebude potřebovat žádný zvláštní hardware, čili GeForce RTX. Jak to funguje? 
Včera, recenze, Jan Vítek5 komentářů