www.svethardware.cz
>
>
>

LG nabídne 1ms herní monitory UltraGear Nano IPS

LG nabídne 1ms herní monitory UltraGear Nano IPS
, , aktualita
Monitory s rychlou odezvou na panelu typu IPS si přichystala společnost LG, která je tak prezentuje pochopitelně jako herní modely. V nabídce bude jednak 38" utraširokoúhlý model a vedle něj 27" monitor s běžným poměrem stran. 
K oblíbeným
reklama
LG UltraGear bude jako řada obohacena o dva nové modely, které nebudou nic levného už jen kvůli tomu, že budou podporovat NVIDIA G-Sync a nabídnou slušné podání barev s 98% pokrytím prostoru DCI-P3. A jako herní monitory budou mít ve výbavě také režim Dynamic Action Sync, Black Stabilizer a Crosshair, čili výbavu především pro hry typu FPS či prostě akční. Právě pro hry s divokou akcí se bude hodit jejich 1ms odezva (grey to grey), kterou bychom očekávali spíše od panelu TN než od IPS. Ostatně LG se chlubí, že půjde o světově první modely s 1ms odezvou na takovém panelu. 
 
 
LG 38GL950G je prohnutý ultraširoký 38" model s poměrem stran 21:9 a rozlišením 3840 x 1600 (UltraWide QHD+). Vedle 1ms odezvy pak už nepřekvapí vysoká obnovovací frekvence, a to až 175 Hz. A pro pořádek, nejde pouze o G-Sync Compatible monitor využívající adaptive-sync, ale certifikovaný G-Sync s potřebným hardwarem. Dále tu máme Sphere Lighting 2.0, praktické LED osvícení na zadní části monitoru, které svítí za monitor dle toho, co se na něm ukazuje. 
 
 
Vedle toho můžeme zmínit také certifikaci VESA DisplayHDR 400, která je tu díky maximálnímu jasu 450 cd/m2, přičemž za to všechno dáme 1999 USD a tomu se ani nelze divit. 
 
LG 27GL850 je 27" verze s Nano IPS panelem o rozlišení 2560 x 1440 (QHD). Dočkáme se stejného barevného podání, odezvy i technologie NVIDIA G-Sync, ovšem zde už nejspíše jen v podobě Compatible, takže půjde asi ve skutečnosti o Adaptive-Sync. Na to ostatně ukazuje i cena 499 USD, přičemž dále tu máme obnovovací frekvenci do 144 Hz a maximální jas 350 cd/m2

Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře