www.svethardware.cz
>
>
>

LG nabídne 1ms herní monitory UltraGear Nano IPS

LG nabídne 1ms herní monitory UltraGear Nano IPS
, , aktualita
Monitory s rychlou odezvou na panelu typu IPS si přichystala společnost LG, která je tak prezentuje pochopitelně jako herní modely. V nabídce bude jednak 38" utraširokoúhlý model a vedle něj 27" monitor s běžným poměrem stran. 
K oblíbeným
reklama
LG UltraGear bude jako řada obohacena o dva nové modely, které nebudou nic levného už jen kvůli tomu, že budou podporovat NVIDIA G-Sync a nabídnou slušné podání barev s 98% pokrytím prostoru DCI-P3. A jako herní monitory budou mít ve výbavě také režim Dynamic Action Sync, Black Stabilizer a Crosshair, čili výbavu především pro hry typu FPS či prostě akční. Právě pro hry s divokou akcí se bude hodit jejich 1ms odezva (grey to grey), kterou bychom očekávali spíše od panelu TN než od IPS. Ostatně LG se chlubí, že půjde o světově první modely s 1ms odezvou na takovém panelu. 
 
 
LG 38GL950G je prohnutý ultraširoký 38" model s poměrem stran 21:9 a rozlišením 3840 x 1600 (UltraWide QHD+). Vedle 1ms odezvy pak už nepřekvapí vysoká obnovovací frekvence, a to až 175 Hz. A pro pořádek, nejde pouze o G-Sync Compatible monitor využívající adaptive-sync, ale certifikovaný G-Sync s potřebným hardwarem. Dále tu máme Sphere Lighting 2.0, praktické LED osvícení na zadní části monitoru, které svítí za monitor dle toho, co se na něm ukazuje. 
 
 
Vedle toho můžeme zmínit také certifikaci VESA DisplayHDR 400, která je tu díky maximálnímu jasu 450 cd/m2, přičemž za to všechno dáme 1999 USD a tomu se ani nelze divit. 
 
LG 27GL850 je 27" verze s Nano IPS panelem o rozlišení 2560 x 1440 (QHD). Dočkáme se stejného barevného podání, odezvy i technologie NVIDIA G-Sync, ovšem zde už nejspíše jen v podobě Compatible, takže půjde asi ve skutečnosti o Adaptive-Sync. Na to ostatně ukazuje i cena 499 USD, přičemž dále tu máme obnovovací frekvenci do 144 Hz a maximální jas 350 cd/m2

Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek