www.svethardware.cz
>
>
>
>

LG uvedlo 31,5" IPS FreeSync monitor 32QK500-W

LG uvedlo 31,5" IPS FreeSync monitor 32QK500-W
, , aktualita
V nabídce monitorů společnosti LG se objevuje nově cenově docela příznivý IPS monitor 32QK500-W, který však papírově patrně nezklame. Nabídne velkou 31,5" úhlopříčku, 10bitové barvy i FreeSync technologii.
K oblíbeným
reklama
Společnost LG rozšířila nabídku svých monitorů o nový model 32QK500-W. Mělo by jít o slušný univerzální monitor pro každou příležitost, byť v žádné z oblastí patrně nebude zrovna vynikat. Má 31,5" úhlopříčku, přičemž je bez zakřivení. Jeho rozlišení 2560×1440 pixelů a využívá IPS panel, který by si měl poradit s 10bitovými barvami (1,07 miliardy barev). Výrobce hovoří o 72% pokrytí barevného gamutu NTSC.
 
LG 32QK500-W
 
Hráče by mohl potěšit podporou technologie AMD FreeSync, nicméně maximální frekvence činí 75 Hz, což není zas o tolik více než standardních 60 Hz. Navíc 8ms GTG odezva rozhodně nepatří k nadprůměrně dobrým hodnotám. K dispozici jsou funkce jako Black Stabilizer nebo Dynamic Action Sync.
 
LG 32QK500-W
 
Jas displeje dosahuje 250 cd/m2 (min.), resp. 300 cd/m2 (typ.). Maximální kontrast pak dosahuje 700:1 (min.), resp. 1000:1 (typ.). Samozřejmostí jsou 178° pozorovací úhly. Spotřeba monitoru dle Energy Star činí 30,9 W, typicky by mělo jít o 46 W a maximálně o 50 W. Pokud budete chtít, můžete monitor připevnit na zeď nebo rameno (VESA 100×100 mm). Samotný stojánek podporuje pouze náklon. K připojení jsou zde 2 HDMI porty, jeden Display Port a jeden mini Display Port, je zde také zvukový výstup. Podporována je také funkce Screen Split 2.0 umožňující rozdělit obrazovku na více dílů. Předpokládaná cena by měla být $299.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek