www.svethardware.cz
>
>
>
>

LG uvedlo 31,5" IPS FreeSync monitor 32QK500-W

LG uvedlo 31,5" IPS FreeSync monitor 32QK500-W
, , aktualita
V nabídce monitorů společnosti LG se objevuje nově cenově docela příznivý IPS monitor 32QK500-W, který však papírově patrně nezklame. Nabídne velkou 31,5" úhlopříčku, 10bitové barvy i FreeSync technologii.
K oblíbeným
reklama
Společnost LG rozšířila nabídku svých monitorů o nový model 32QK500-W. Mělo by jít o slušný univerzální monitor pro každou příležitost, byť v žádné z oblastí patrně nebude zrovna vynikat. Má 31,5" úhlopříčku, přičemž je bez zakřivení. Jeho rozlišení 2560×1440 pixelů a využívá IPS panel, který by si měl poradit s 10bitovými barvami (1,07 miliardy barev). Výrobce hovoří o 72% pokrytí barevného gamutu NTSC.
 
LG 32QK500-W
 
Hráče by mohl potěšit podporou technologie AMD FreeSync, nicméně maximální frekvence činí 75 Hz, což není zas o tolik více než standardních 60 Hz. Navíc 8ms GTG odezva rozhodně nepatří k nadprůměrně dobrým hodnotám. K dispozici jsou funkce jako Black Stabilizer nebo Dynamic Action Sync.
 
LG 32QK500-W
 
Jas displeje dosahuje 250 cd/m2 (min.), resp. 300 cd/m2 (typ.). Maximální kontrast pak dosahuje 700:1 (min.), resp. 1000:1 (typ.). Samozřejmostí jsou 178° pozorovací úhly. Spotřeba monitoru dle Energy Star činí 30,9 W, typicky by mělo jít o 46 W a maximálně o 50 W. Pokud budete chtít, můžete monitor připevnit na zeď nebo rameno (VESA 100×100 mm). Samotný stojánek podporuje pouze náklon. K připojení jsou zde 2 HDMI porty, jeden Display Port a jeden mini Display Port, je zde také zvukový výstup. Podporována je také funkce Screen Split 2.0 umožňující rozdělit obrazovku na více dílů. Předpokládaná cena by měla být $299.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Včera, aktualita, Jan Vítek