www.svethardware.cz
>
>
>

Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách

Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách
, , aktualita
4A Games se snaží, aby lidé řešili především samotnou hru Metro Exodus a ne to, kde bude k dostání a všechnu kontroverzi okolo. Vypustili tak do světa nový dlouhý kinematografický trailer, který ukazuje různorodá prostředí, na něž narazíme. 
K oblíbeným
reklama
Arťomova noční můra nám postupně jako vrstvy bábušek odhaluje různá místa hry Metro 2033, které nám chystá přírodní i urbanistické scenérie. Samotný trailer vypadá opravdu dobře, ale posuďte sami. 
 
 
V rámci samotné hry se tak konečně více podíváme i do otevřené krajiny zdevastované jadernou válkou. Arťom se z moskevského metra vydá pryč za svým snem žít na povrchu, ovšem takové sny se mohou snadno proměnit v noční můry, jak píší autoři hry. 
 
Nový trailer byl vytvořen ve spolupráci 4A Games s animátory z Platige Image. Velice pochvalně se také o práci 4A Games vyjádřil autor původních knih Metro, Dmitry Glukhovsky, i když je jasné, že ten by musel být nadšený, ať by se dělo cokoliv, když je s 4A Games na stejné lodi. 
 
 
Nicméně je pravda, že dle dosavadních informací a ukázek se obecně očekává, že Metro Exodus bude opravdu dobrá hra z žánru stříleček pro jednoho hráče, jichž dnes už není mnoho.
 
Navíc půjde o další titul, který ukáže, co je a není na technologiích RTX nových karet NVIDIA s čipy Turing. Nyní už nepůjde ani tak o věrné odrazy jako v Battlefieldu V, ale o osvícení scén (Global Illumination). Vedle toho to bude i podpora Hairworks a Advanced PhysX, čili zkrátka a dobře, Metro Exodus si bude nejlépe tykat s kartami NVIDIA a zvláště té nejnovější generace. Nároky na hardware byly zveřejněny už dříve. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity
Zástupce firmy Google, který má přímo na starosti platformu Stadia, byl ochoten odpovídat na všetečné otázky lidí na fórech Reddit. My jsme se tak dozvěděli i to, že bychom dle jeho představ neměli o službě mluvit jako o Netflixu pro hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017 Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017
V září roku 2017 se začala odkrývat kauza, která se týkala amerických úvěrových registrů obsahujících informace o téměř polovině obyvatelů USA a její už tak od počátku obludné rozměry časem ještě narostly. Jaké je vyústění?
Dnes, aktualita, Jan Vítek