www.svethardware.cz
>
>
>

Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách

Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách
, , aktualita
4A Games se snaží, aby lidé řešili především samotnou hru Metro Exodus a ne to, kde bude k dostání a všechnu kontroverzi okolo. Vypustili tak do světa nový dlouhý kinematografický trailer, který ukazuje různorodá prostředí, na něž narazíme. 
reklama
Arťomova noční můra nám postupně jako vrstvy bábušek odhaluje různá místa hry Metro 2033, které nám chystá přírodní i urbanistické scenérie. Samotný trailer vypadá opravdu dobře, ale posuďte sami. 
 
 
V rámci samotné hry se tak konečně více podíváme i do otevřené krajiny zdevastované jadernou válkou. Arťom se z moskevského metra vydá pryč za svým snem žít na povrchu, ovšem takové sny se mohou snadno proměnit v noční můry, jak píší autoři hry. 
 
Nový trailer byl vytvořen ve spolupráci 4A Games s animátory z Platige Image. Velice pochvalně se také o práci 4A Games vyjádřil autor původních knih Metro, Dmitry Glukhovsky, i když je jasné, že ten by musel být nadšený, ať by se dělo cokoliv, když je s 4A Games na stejné lodi. 
 
 
Nicméně je pravda, že dle dosavadních informací a ukázek se obecně očekává, že Metro Exodus bude opravdu dobrá hra z žánru stříleček pro jednoho hráče, jichž dnes už není mnoho.
 
Navíc půjde o další titul, který ukáže, co je a není na technologiích RTX nových karet NVIDIA s čipy Turing. Nyní už nepůjde ani tak o věrné odrazy jako v Battlefieldu V, ale o osvícení scén (Global Illumination). Vedle toho to bude i podpora Hairworks a Advanced PhysX, čili zkrátka a dobře, Metro Exodus si bude nejlépe tykat s kartami NVIDIA a zvláště té nejnovější generace. Nároky na hardware byly zveřejněny už dříve. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek