reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách

8.2.2019, Jan Vítek, aktualita
Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách
4A Games se snaží, aby lidé řešili především samotnou hru Metro Exodus a ne to, kde bude k dostání a všechnu kontroverzi okolo. Vypustili tak do světa nový dlouhý kinematografický trailer, který ukazuje různorodá prostředí, na něž narazíme. 
Arťomova noční můra nám postupně jako vrstvy bábušek odhaluje různá místa hry Metro 2033, které nám chystá přírodní i urbanistické scenérie. Samotný trailer vypadá opravdu dobře, ale posuďte sami. 
 
 
V rámci samotné hry se tak konečně více podíváme i do otevřené krajiny zdevastované jadernou válkou. Arťom se z moskevského metra vydá pryč za svým snem žít na povrchu, ovšem takové sny se mohou snadno proměnit v noční můry, jak píší autoři hry. 
 
Nový trailer byl vytvořen ve spolupráci 4A Games s animátory z Platige Image. Velice pochvalně se také o práci 4A Games vyjádřil autor původních knih Metro, Dmitry Glukhovsky, i když je jasné, že ten by musel být nadšený, ať by se dělo cokoliv, když je s 4A Games na stejné lodi. 
 
 
Nicméně je pravda, že dle dosavadních informací a ukázek se obecně očekává, že Metro Exodus bude opravdu dobrá hra z žánru stříleček pro jednoho hráče, jichž dnes už není mnoho.
 
Navíc půjde o další titul, který ukáže, co je a není na technologiích RTX nových karet NVIDIA s čipy Turing. Nyní už nepůjde ani tak o věrné odrazy jako v Battlefieldu V, ale o osvícení scén (Global Illumination). Vedle toho to bude i podpora Hairworks a Advanced PhysX, čili zkrátka a dobře, Metro Exodus si bude nejlépe tykat s kartami NVIDIA a zvláště té nejnovější generace. Nároky na hardware byly zveřejněny už dříve. 


reklama