www.svethardware.cz
>
>
>

Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách

Metro Exodus láká novým trailerem o Arťomových nočních můrách
, , aktualita
4A Games se snaží, aby lidé řešili především samotnou hru Metro Exodus a ne to, kde bude k dostání a všechnu kontroverzi okolo. Vypustili tak do světa nový dlouhý kinematografický trailer, který ukazuje různorodá prostředí, na něž narazíme. 
K oblíbeným
reklama
Arťomova noční můra nám postupně jako vrstvy bábušek odhaluje různá místa hry Metro 2033, které nám chystá přírodní i urbanistické scenérie. Samotný trailer vypadá opravdu dobře, ale posuďte sami. 
 
 
V rámci samotné hry se tak konečně více podíváme i do otevřené krajiny zdevastované jadernou válkou. Arťom se z moskevského metra vydá pryč za svým snem žít na povrchu, ovšem takové sny se mohou snadno proměnit v noční můry, jak píší autoři hry. 
 
Nový trailer byl vytvořen ve spolupráci 4A Games s animátory z Platige Image. Velice pochvalně se také o práci 4A Games vyjádřil autor původních knih Metro, Dmitry Glukhovsky, i když je jasné, že ten by musel být nadšený, ať by se dělo cokoliv, když je s 4A Games na stejné lodi. 
 
 
Nicméně je pravda, že dle dosavadních informací a ukázek se obecně očekává, že Metro Exodus bude opravdu dobrá hra z žánru stříleček pro jednoho hráče, jichž dnes už není mnoho.
 
Navíc půjde o další titul, který ukáže, co je a není na technologiích RTX nových karet NVIDIA s čipy Turing. Nyní už nepůjde ani tak o věrné odrazy jako v Battlefieldu V, ale o osvícení scén (Global Illumination). Vedle toho to bude i podpora Hairworks a Advanced PhysX, čili zkrátka a dobře, Metro Exodus si bude nejlépe tykat s kartami NVIDIA a zvláště té nejnovější generace. Nároky na hardware byly zveřejněny už dříve. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková