Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování

Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování
, , aktualita
Na Microsoft Flight Simulator 2020 čekají mnozí fanoušci žánru se zasněným pohledem a slinou v koutku úst, kterou si zaslouží především grafické zpracování spojené s vymodelováním reálného světa. 
K oblíbeným
reklama
Nyní se už můžeme těšit na odstartování betatestování, které bylo pro Microsoft Flight Simulator 2020 naplánováno na 30. červenec. Pro aktuální účastníky alfatestování to znamená automaticky povolený přístup, ovšem vedle nich si Microsoft chystá také pozvánky pro vlnu nových betatesterů, takže kdo má zájem, může se ucházet. Lze tak učinit prostřednictvím programu Xbox Insider.
 
 
Stojí za to poznamenat, že Flight Simulator je ve skutečnosti ten nejstarší produkt či produktová řada, jíž Microsoft disponuje, a to včetně jeho operačního systému Windows. Vytvořil jej Bruce Atwick již v roce 1977 a později si jej licencoval Microsoft v podobě pro IBM PC a grafiku CGA (rok 1982). Ovšem až právě tato verze začala být označována za Flight Simulator, a to 1.0, a stala se součástí neoficiální softwarové výbavy, jejímž úkolem bylo ověřit, zda nějaké PC bylo skutečně "IBM kompatibilní". 
 
 
Flight Simulator 2020 přichází jako další verze po dlouhých 14 letech, takže notně vylepšená grafika je v podstatě samozřejmost, ovšem zde jde i o celý vymodelovaný svět na základě satelitních či leteckých snímků a umělé inteligence Microsoft Azure, která z nich pomohla vytvořit výsledný model.
 
 
Budou tu i všechna letiště světa a každý se bude moci proletět nad svým domem či se prostě virtuálně podívat kamkoliv jej napadne. A že jde o simulátor a nikoliv o arkádové polétání v hezké grafice, ona realističnost se nebude týkat jen grafiky, ale i samotného letu či vlivu počasí, proudění vzduchu a jeho interakce s překážkami, atd. 
 
hardwarové požadavky - klikněte pro zvětšení - 
 
Flight Simulator 2020 by měl dorazit na trh ještě v tomto roce a lze usuzovat, že ke konci betatestů už budeme znát konkrétní datum.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GeForce NOW získává Othercide a další hry GeForce NOW získává Othercide a další hry
Společnost NVIDIA ohlásila další přírůstky do nabídky streamovací služby GeForce NOW. Vedle toho tu máme také novinku pro NVIDIA Highlights, a sice podporu titulu ARK: Survival Evolved.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Epic Games Store zavádí podporu modifikací her Epic Games Store zavádí podporu modifikací her
Herní modifikace, či prostě mody, jsou jedna z podstatných výhod PC jako herní platformy. Je tak logické, aby je herní obchody podporovaly, ale zatímco Steam má svůj Workshop, Epic Games Store neměl dosud nic. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers
Nedávno se objevila zpráva, že Intel si chystá nové procesory Core 10. generace, které ponesou označení KA. Má jít o čtyři modely, z jejich označení bylo zřejmé, že budou jednak odemknuté. Ale co mělo znamenat označení A?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Asus připravil své první monitory s HDMI 2.1, to dovolí 4K při 120 Hz Asus připravil své první monitory s HDMI 2.1, to dovolí 4K při 120 Hz
Společnost Asus oznámila, že má připraveny první své monitory splňující standard HDMI 2.1. Tyto monitory už dostaly certifikaci od Allion Labs, Inc. a brzy se můžeme těšit na 4K obraz při 120 snímcích za sekundu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD hlásí nebývalý zájem o moderní APU, navyšuje produkci AMD hlásí nebývalý zájem o moderní APU, navyšuje produkci
Server wccftech se rozhodl blíže podívat na dodavatelský řetězec firmy AMD s ohledem na údajný nedostatek čipů generace Renoir. Máme tu i potvrzení firmy AMD, dle níž se nová APU prodávají velice dobře. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře