Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování

Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování
, , aktualita
Na Microsoft Flight Simulator 2020 čekají mnozí fanoušci žánru se zasněným pohledem a slinou v koutku úst, kterou si zaslouží především grafické zpracování spojené s vymodelováním reálného světa. 
K oblíbeným
reklama
Nyní se už můžeme těšit na odstartování betatestování, které bylo pro Microsoft Flight Simulator 2020 naplánováno na 30. červenec. Pro aktuální účastníky alfatestování to znamená automaticky povolený přístup, ovšem vedle nich si Microsoft chystá také pozvánky pro vlnu nových betatesterů, takže kdo má zájem, může se ucházet. Lze tak učinit prostřednictvím programu Xbox Insider.
 
 
Stojí za to poznamenat, že Flight Simulator je ve skutečnosti ten nejstarší produkt či produktová řada, jíž Microsoft disponuje, a to včetně jeho operačního systému Windows. Vytvořil jej Bruce Atwick již v roce 1977 a později si jej licencoval Microsoft v podobě pro IBM PC a grafiku CGA (rok 1982). Ovšem až právě tato verze začala být označována za Flight Simulator, a to 1.0, a stala se součástí neoficiální softwarové výbavy, jejímž úkolem bylo ověřit, zda nějaké PC bylo skutečně "IBM kompatibilní". 
 
 
Flight Simulator 2020 přichází jako další verze po dlouhých 14 letech, takže notně vylepšená grafika je v podstatě samozřejmost, ovšem zde jde i o celý vymodelovaný svět na základě satelitních či leteckých snímků a umělé inteligence Microsoft Azure, která z nich pomohla vytvořit výsledný model.
 
 
Budou tu i všechna letiště světa a každý se bude moci proletět nad svým domem či se prostě virtuálně podívat kamkoliv jej napadne. A že jde o simulátor a nikoliv o arkádové polétání v hezké grafice, ona realističnost se nebude týkat jen grafiky, ale i samotného letu či vlivu počasí, proudění vzduchu a jeho interakce s překážkami, atd. 
 
hardwarové požadavky - klikněte pro zvětšení - 
 
Flight Simulator 2020 by měl dorazit na trh ještě v tomto roce a lze usuzovat, že ke konci betatestů už budeme znát konkrétní datum.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000 CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000
Člen komunity serveru ComputerBase vytvořil utilitu, která je určena pro ladění procesorů AMD Ryzen, pro které AMD připravilo funkci Curve Optimizer. Jde tak v důsledku o ladění výkonu, ale i spotřeby procesorů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
"Tom Cruise" v deepfake videu: nyní již nepoznáme, že to není originál "Tom Cruise" v deepfake videu: nyní již nepoznáme, že to není originál
Bylo zřejmé, že je pouze otázka času, než se někomu povede vytvořit deepfake video, v němž bude počítačem vykreslený člověk k nerozeznání od originálu. Nové s "Tomem Cruisem" už je přesně takové a přináší naléhavé otázky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Core i7-11700K už byl otestován na Anandtechu, jak je na tom? Core i7-11700K už byl otestován na Anandtechu, jak je na tom?
Server Anandtech dokázal získat jeden z procesorů Core i7-11700K v jeho finální prodejní verzi, což není nic podivného vzhledem k tomu, že tyto procesory už byly v Německu v prodeji. Provést tak mohl už podrobný test.
Dnes, aktualita, Jan Vítek10 komentářů