www.svethardware.cz
>
>
>

MID LonMid M100 dokáže také telefonovat

MID LonMid M100 dokáže také telefonovat
, , aktualita
Na světlo světa se dostalo několik fotografií a také neoficiální specifikace očekávaného počítače LonMID M100. na první pohled vpadá přístroj jako malé TabletPC, počítač dostal do vínku 4,8" dotekový displej s rozlišením 800 x 480 obrazových...
K oblíbeným
reklama
Na světlo světa se dostalo několik fotografií a také neoficiální specifikace očekávaného počítače LonMID M100. na první pohled vpadá přístroj jako malé TabletPC, počítač dostal do vínku 4,8" dotekový displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů. O dostatek výkonu se stará procesor Intel Atom Z500 tepající na 800 MHz, CPU sekunduje 512 MB DDR2 operační paměti, kterou je možno rozšířit až na 1 GB. Nechybí ani Bluetooth 2.0, 802.11b/g a 4 GB SSD disk.Počítač disponuje také 1 USB a 2 miniUSB porty, na těle najdeme také slot na paměťové karty standardu microSD, nechybí ani zvukový výstup a šachta se stylusem. Operačním systémem je Midinux. Zatím není bohužel jasné, zda LonMID M100 podporuje GSM sítě či jiný standard.

Zdroj: pocketables
reklama
Nejnovější články
Alan Turing, otec AI, bude na 50librové bankovce Alan Turing, otec AI, bude na 50librové bankovce
Britské bankovky by nás asi vůbec nezajímaly, nicméně tentokrát uděláme trochu výjimku, neboť na novou 50librovsku se dostane vědec, který pomáhal definovat umělou inteligenci i vyhrát 2. světovou válku. Alan Turing.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu? Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu?
O terraformaci Marsu, čili jeho přeměnu v prostředí vhodné pro život toho bylo řečeno už dost a je zřejmé, že toto je skutečné sci-fi. Ovšem co kdyby nešlo o celý Mars, ale jen o jeho části oddělené od okolí? 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek
Společnost Neuralink, ve které figuruje i Elon Musk, měla před pár hodinami prezentaci, kde hovořila o svých průlomech ve výzkumu ovládání elektroniky pomocí myšlenek. Vyvinula totiž rozhraní pro komunikaci s mozkem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo
Společnost In Win si pro hračičky připravila zajímavou počítačovou skříň, jejíž celé čelo může posloužit jako jeden velký displej. Nesmíme si ale představovat možnosti, která nám dávají LCD panely, jde o trošku něco jiného. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek