www.svethardware.cz
>
>
>

MID LonMid M100 dokáže také telefonovat

MID LonMid M100 dokáže také telefonovat
, , aktualita
Na světlo světa se dostalo několik fotografií a také neoficiální specifikace očekávaného počítače LonMID M100. na první pohled vpadá přístroj jako malé TabletPC, počítač dostal do vínku 4,8" dotekový displej s rozlišením 800 x 480 obrazových...
K oblíbeným
reklama
Na světlo světa se dostalo několik fotografií a také neoficiální specifikace očekávaného počítače LonMID M100. na první pohled vpadá přístroj jako malé TabletPC, počítač dostal do vínku 4,8" dotekový displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů. O dostatek výkonu se stará procesor Intel Atom Z500 tepající na 800 MHz, CPU sekunduje 512 MB DDR2 operační paměti, kterou je možno rozšířit až na 1 GB. Nechybí ani Bluetooth 2.0, 802.11b/g a 4 GB SSD disk.Počítač disponuje také 1 USB a 2 miniUSB porty, na těle najdeme také slot na paměťové karty standardu microSD, nechybí ani zvukový výstup a šachta se stylusem. Operačním systémem je Midinux. Zatím není bohužel jasné, zda LonMID M100 podporuje GSM sítě či jiný standard.

Zdroj: pocketables
reklama
Nejnovější články
Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru
Společnost Microsoft spustila novou iniciativu Secure-core PC, která by měla zajišťovat vyšší bezpečnost počítačů. Má zajistit to, že operační systém naběhne s ověřeným firmwarem, který nebyl napaden malwarem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra
Oblíbená aplikace NordVPN zaznamenala v minulém roce nepříjemnou událost. Jedno z datových center bylo napadeno a útočníci se dostali k TLS klíčům, což mohlo mít velmi vážné důsledky na bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
OEM výrobci: nedostatek procesorů Intel přetrvá do příštího roku OEM výrobci: nedostatek procesorů Intel přetrvá do příštího roku
Dle ujištění Intelu měl být nedostatek jeho procesorů už dávno věcí minulosti, ovšem přímo od něj jsme se nedávno dozvěděli, že stále trvá. Dle OEM výrobců se to navíc v nejbližší budoucnosti nezmění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář