Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu

Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu
, , aktualita
Geralt z Rivie se podívá do jiného herního světa, a to v crossoveru titulů Monster Hunter World a The Witcher 3. Tento výsledek spolupráce společností Capcom a CD Projekt Red přijde na PC v květnu. 
K oblíbeným
reklama
Monster Hunter World, v němž se svou výzbrojí a schopností pobíhá Geralt z Rivie, si mohli už od února vyzkoušet na herních konzolích, kdy tento crossover debutoval. V květnu se dočkají i majitelé herních PC, a to ti, kteří v dané hře Monster Hunter World dokázali dosáhnout na úroveň Hunter Rank 16 nebo vyšší. 
 
 
Jedná se konkrétně o misi zvanou "Contract: Trouble in the Ancient Forest", v níž bude Geralt stopovat jistého "stromojelena" zvaného Leshen. Jiný pracovní název pro tuto postavu by mohl být třeba rytíř, který říká Ni!
 
 
V podstatě tak jde o bonusový /speciální quest, v němž bude hostovat postava z jiné hry. V kůži Geralta budeme vést také dialogy a vést příběh vlastním směrem k různým vyústěním.
 
Pro Hunter Rank 50 je také připraven Contract: Woodland Spirit, v němž získáme také unikátní výbavu a budeme si moci tvořit zbroj a zbraně pro samotného Geralta či Ciri či odemknout nové skiny, gesta, pózy, karty, atd. 
 
 
The Monster Hunter World vs. The Witcher 3 je tedy už dávno k dispozici na Xbox One a PS4 a od 9. května bude také připraven pro hráče s PC verzí. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Edge dostane řadu nových funkcí včetně vertikálních karet Microsoft Edge dostane řadu nových funkcí včetně vertikálních karet
Microsoft oznámil funkce, které se během následujících měsíců dostanou do prohlížeče Edge. Nalezneme mezi nimi karty seřazené na výšku, chytré kopírování zachovávající původní formátování nebo správce hesel, který vás upozorní v případě úniku hesla.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Office 365 se mění na Microsoft 365 a přináší nové funkce Office 365 se mění na Microsoft 365 a přináší nové funkce
Microsoft se rozhodl rebrandovat své předplatné Office 365. Nově ponese název Microsoft 365 a kromě dosavadních funkcí přinese také pár novinek. Teams získají i funkce pro koncové zákazníky a aplikace Family Safety pomůže ohlídat děti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Intel Core i9-10900K je v benchmarku Geekbench o 7-30 % rychlejší než i9-9900K Intel Core i9-10900K je v benchmarku Geekbench o 7-30 % rychlejší než i9-9900K
Máme tu další uniklé benchmarky připravovaných procesorů Intel. Konkrétně jde o nový 10jádrový procesor Intel Core i9-10900K v benchmarku Geekbench. Proti předchozímu i9-9900K nabídne o 7 až 30 % vyšší výkon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doom Eternal na starých či slabých grafikách: jak šlape? Doom Eternal na starých či slabých grafikách: jak šlape?
Doom Eternal se ukázal jako dobře optimalizovaná hra, již ve vysoké kvalitě i rozlišení zvládnou i karty, s nimiž bychom si na 4K obvykle netroufli. Na to jsme se už podívali, ale jak jsou na tom starší, nebo obecně slabé grafické karty?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Cadence: 2020 bude rokem pamětí DDR5 Cadence: 2020 bude rokem pamětí DDR5
Marc Greenberg ze společnosti Cadence, který se zaměřuje na trh s pamětmi, označil tento rok za rok pamětí DDR5, ačkoliv jejich standard má JEDEC stále ještě ve vývoji. Je ale už jasné, že 2020 bude v tomto ohledu přelomový.
Včera, aktualita, Jan Vítek