Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu

Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu
, , aktualita
Geralt z Rivie se podívá do jiného herního světa, a to v crossoveru titulů Monster Hunter World a The Witcher 3. Tento výsledek spolupráce společností Capcom a CD Projekt Red přijde na PC v květnu. 
K oblíbeným
reklama
Monster Hunter World, v němž se svou výzbrojí a schopností pobíhá Geralt z Rivie, si mohli už od února vyzkoušet na herních konzolích, kdy tento crossover debutoval. V květnu se dočkají i majitelé herních PC, a to ti, kteří v dané hře Monster Hunter World dokázali dosáhnout na úroveň Hunter Rank 16 nebo vyšší. 
 
 
Jedná se konkrétně o misi zvanou "Contract: Trouble in the Ancient Forest", v níž bude Geralt stopovat jistého "stromojelena" zvaného Leshen. Jiný pracovní název pro tuto postavu by mohl být třeba rytíř, který říká Ni!
 
 
V podstatě tak jde o bonusový /speciální quest, v němž bude hostovat postava z jiné hry. V kůži Geralta budeme vést také dialogy a vést příběh vlastním směrem k různým vyústěním.
 
Pro Hunter Rank 50 je také připraven Contract: Woodland Spirit, v němž získáme také unikátní výbavu a budeme si moci tvořit zbroj a zbraně pro samotného Geralta či Ciri či odemknout nové skiny, gesta, pózy, karty, atd. 
 
 
The Monster Hunter World vs. The Witcher 3 je tedy už dávno k dispozici na Xbox One a PS4 a od 9. května bude také připraven pro hráče s PC verzí. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář