Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu

Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu
, , aktualita
Geralt z Rivie se podívá do jiného herního světa, a to v crossoveru titulů Monster Hunter World a The Witcher 3. Tento výsledek spolupráce společností Capcom a CD Projekt Red přijde na PC v květnu. 
K oblíbeným
reklama
Monster Hunter World, v němž se svou výzbrojí a schopností pobíhá Geralt z Rivie, si mohli už od února vyzkoušet na herních konzolích, kdy tento crossover debutoval. V květnu se dočkají i majitelé herních PC, a to ti, kteří v dané hře Monster Hunter World dokázali dosáhnout na úroveň Hunter Rank 16 nebo vyšší. 
 
 
Jedná se konkrétně o misi zvanou "Contract: Trouble in the Ancient Forest", v níž bude Geralt stopovat jistého "stromojelena" zvaného Leshen. Jiný pracovní název pro tuto postavu by mohl být třeba rytíř, který říká Ni!
 
 
V podstatě tak jde o bonusový /speciální quest, v němž bude hostovat postava z jiné hry. V kůži Geralta budeme vést také dialogy a vést příběh vlastním směrem k různým vyústěním.
 
Pro Hunter Rank 50 je také připraven Contract: Woodland Spirit, v němž získáme také unikátní výbavu a budeme si moci tvořit zbroj a zbraně pro samotného Geralta či Ciri či odemknout nové skiny, gesta, pózy, karty, atd. 
 
 
The Monster Hunter World vs. The Witcher 3 je tedy už dávno k dispozici na Xbox One a PS4 a od 9. května bude také připraven pro hráče s PC verzí. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek