Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu

Monster Hunter World s Geraltem: herní crossover dorazí v květnu
, , aktualita
Geralt z Rivie se podívá do jiného herního světa, a to v crossoveru titulů Monster Hunter World a The Witcher 3. Tento výsledek spolupráce společností Capcom a CD Projekt Red přijde na PC v květnu. 
K oblíbeným
reklama
Monster Hunter World, v němž se svou výzbrojí a schopností pobíhá Geralt z Rivie, si mohli už od února vyzkoušet na herních konzolích, kdy tento crossover debutoval. V květnu se dočkají i majitelé herních PC, a to ti, kteří v dané hře Monster Hunter World dokázali dosáhnout na úroveň Hunter Rank 16 nebo vyšší. 
 
 
Jedná se konkrétně o misi zvanou "Contract: Trouble in the Ancient Forest", v níž bude Geralt stopovat jistého "stromojelena" zvaného Leshen. Jiný pracovní název pro tuto postavu by mohl být třeba rytíř, který říká Ni!
 
 
V podstatě tak jde o bonusový /speciální quest, v němž bude hostovat postava z jiné hry. V kůži Geralta budeme vést také dialogy a vést příběh vlastním směrem k různým vyústěním.
 
Pro Hunter Rank 50 je také připraven Contract: Woodland Spirit, v němž získáme také unikátní výbavu a budeme si moci tvořit zbroj a zbraně pro samotného Geralta či Ciri či odemknout nové skiny, gesta, pózy, karty, atd. 
 
 
The Monster Hunter World vs. The Witcher 3 je tedy už dávno k dispozici na Xbox One a PS4 a od 9. května bude také připraven pro hráče s PC verzí. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková