www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI nabízí tři úvodní GeForce RTX 2060

MSI nabízí tři úvodní GeForce RTX 2060
, , aktualita
Společnost MSI si na úvod připravila tři modely karet GeForce RTX 2060 založených na architektuře NVIDIA Turing. Jako obvykle si budeme moci vybrat z různých velikostí, a tedy i efektivity chlazení, na níž bude záviset i výkon. 
K oblíbeným
reklama
Zmínit nabídku firmy MSI má smysl i kvůli tomu, že tento výrobce je nejen u nás v případě karet i desek velice oblíbený a RTX 2060 je nový mainstream. Jde o dvě velké karty s dvouventilátorovými chladiči a pak je tu jedna malá, respektive krátká s jedním ventilátorem, která bude vhodná i pro sestavy založené na deskách formátu Mini ITX. 
 
 
Je to tak model MSI RTX 2060 Aero ITX s celkovou délkou 175 mm, k němuž sám výrobce doporučuje základní desku Z390I Gaming Edge AC, protože taky co jiného než drahý a moderní model.
 
 
 
Dále tu je model MSI RTX 2060 Ventus 6G OC, který můžeme brát jako takový standard pro běžné desktopy, který je vybaven ventilátory TORX Fan 2.0 a heatpipe, které se budou přímo dotýkat grafického čipu. 
 

Pro nejnáročnější tu bude MSI GeForce RTX 2060 GAMING s 9cm ventilátory TORX 3.0 a podsvícením Mystic Light RGB. Výrobce o těchto kartách ve své tiskovce namluvil dost, ale užitečných informací je tu pomálu. Dozvíme se ještě o tom, že MSI nabídne i nový software Dragon Center, jehož úkolem bude integrovat veškerý software pro komponenty, celé desktopy či notebooky i periferie. Pro grafiky řad Gaming a Sea Hawk má platit možnost rychlého přepínání mezi přetaktovaným a tichým režimem, nicméně to neznamená, že by MSI končilo s vývojem specializovaného Afterburneru. Ten zmiňuje také a jak už víme, přichází s podporou OC Scanner od NVIDIE pro automatické přetaktování, která nově podporuje také GPU Pascal. 
 
O taktech se nedozvíme zatím nic, ale už to nebude dlouho trvat, než se 15. ledna dostanou na trh, a to stejně jako jiné karty od společností Inno3D, Asus, Gigabyte, ZOTAC a dalších. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek