www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI nabízí tři úvodní GeForce RTX 2060

MSI nabízí tři úvodní GeForce RTX 2060
, , aktualita
Společnost MSI si na úvod připravila tři modely karet GeForce RTX 2060 založených na architektuře NVIDIA Turing. Jako obvykle si budeme moci vybrat z různých velikostí, a tedy i efektivity chlazení, na níž bude záviset i výkon. 
reklama
Zmínit nabídku firmy MSI má smysl i kvůli tomu, že tento výrobce je nejen u nás v případě karet i desek velice oblíbený a RTX 2060 je nový mainstream. Jde o dvě velké karty s dvouventilátorovými chladiči a pak je tu jedna malá, respektive krátká s jedním ventilátorem, která bude vhodná i pro sestavy založené na deskách formátu Mini ITX. 
 
 
Je to tak model MSI RTX 2060 Aero ITX s celkovou délkou 175 mm, k němuž sám výrobce doporučuje základní desku Z390I Gaming Edge AC, protože taky co jiného než drahý a moderní model.
 
 
 
Dále tu je model MSI RTX 2060 Ventus 6G OC, který můžeme brát jako takový standard pro běžné desktopy, který je vybaven ventilátory TORX Fan 2.0 a heatpipe, které se budou přímo dotýkat grafického čipu. 
 

Pro nejnáročnější tu bude MSI GeForce RTX 2060 GAMING s 9cm ventilátory TORX 3.0 a podsvícením Mystic Light RGB. Výrobce o těchto kartách ve své tiskovce namluvil dost, ale užitečných informací je tu pomálu. Dozvíme se ještě o tom, že MSI nabídne i nový software Dragon Center, jehož úkolem bude integrovat veškerý software pro komponenty, celé desktopy či notebooky i periferie. Pro grafiky řad Gaming a Sea Hawk má platit možnost rychlého přepínání mezi přetaktovaným a tichým režimem, nicméně to neznamená, že by MSI končilo s vývojem specializovaného Afterburneru. Ten zmiňuje také a jak už víme, přichází s podporou OC Scanner od NVIDIE pro automatické přetaktování, která nově podporuje také GPU Pascal. 
 
O taktech se nedozvíme zatím nic, ale už to nebude dlouho trvat, než se 15. ledna dostanou na trh, a to stejně jako jiné karty od společností Inno3D, Asus, Gigabyte, ZOTAC a dalších. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek