www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI nabízí tři úvodní GeForce RTX 2060

MSI nabízí tři úvodní GeForce RTX 2060
, , aktualita
Společnost MSI si na úvod připravila tři modely karet GeForce RTX 2060 založených na architektuře NVIDIA Turing. Jako obvykle si budeme moci vybrat z různých velikostí, a tedy i efektivity chlazení, na níž bude záviset i výkon. 
K oblíbeným
reklama
Zmínit nabídku firmy MSI má smysl i kvůli tomu, že tento výrobce je nejen u nás v případě karet i desek velice oblíbený a RTX 2060 je nový mainstream. Jde o dvě velké karty s dvouventilátorovými chladiči a pak je tu jedna malá, respektive krátká s jedním ventilátorem, která bude vhodná i pro sestavy založené na deskách formátu Mini ITX. 
 
 
Je to tak model MSI RTX 2060 Aero ITX s celkovou délkou 175 mm, k němuž sám výrobce doporučuje základní desku Z390I Gaming Edge AC, protože taky co jiného než drahý a moderní model.
 
 
 
Dále tu je model MSI RTX 2060 Ventus 6G OC, který můžeme brát jako takový standard pro běžné desktopy, který je vybaven ventilátory TORX Fan 2.0 a heatpipe, které se budou přímo dotýkat grafického čipu. 
 

Pro nejnáročnější tu bude MSI GeForce RTX 2060 GAMING s 9cm ventilátory TORX 3.0 a podsvícením Mystic Light RGB. Výrobce o těchto kartách ve své tiskovce namluvil dost, ale užitečných informací je tu pomálu. Dozvíme se ještě o tom, že MSI nabídne i nový software Dragon Center, jehož úkolem bude integrovat veškerý software pro komponenty, celé desktopy či notebooky i periferie. Pro grafiky řad Gaming a Sea Hawk má platit možnost rychlého přepínání mezi přetaktovaným a tichým režimem, nicméně to neznamená, že by MSI končilo s vývojem specializovaného Afterburneru. Ten zmiňuje také a jak už víme, přichází s podporou OC Scanner od NVIDIE pro automatické přetaktování, která nově podporuje také GPU Pascal. 
 
O taktech se nedozvíme zatím nic, ale už to nebude dlouho trvat, než se 15. ledna dostanou na trh, a to stejně jako jiné karty od společností Inno3D, Asus, Gigabyte, ZOTAC a dalších. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře