www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI přidává do nabídky další dvě desky B450 MAX

MSI přidává do nabídky další dvě desky B450 MAX
, , aktualita
Společnost MSI se rozhodla ještě doplnit svou nabídku základních desek s čipsetem B450, ačkoliv my už očekáváme nové modely s B550. Jde o modely B450 Gaming Pro Carbon MAX WIFI a B450M Bazooka MAX WIFI.
K oblíbeným
reklama
Základní desky MSI s označením MAX jsou obvykle vybaveny větší kapacitou paměti pro BIOS, aby se do ní vešla taková verze, která podporuje co nejvíce procesorů. AMD totiž umožňuje na svých deskách s paticí AM4 provoz mnoha procesorů různých generací, kvůli čemuž ovšem BIOSy z hlediska kapacity poněkud nabobtnaly. 
 
 
Obě novinky, čili plně rostlá MSI B450 Gaming Pro Carbon MAX WIFI i menší B450M Bazooka MAX WIFI, přitom pochopitelně podporují i 3. generaci procesorů AMD Ryzen, k čemuž mají i potřebnou verzi BIOSu. A obě budou patřit mezi desky s rozumnou cenou pro běžné sestavy. To platí zvláště pro menší Bazooku, která nemá ani RGB podsvícení Mystic Light, takže kdyby ho snad někdo nutně potřeboval, musí se poohlédnout jinde, ale i tak tu jsou alespoň RGB headery (po dvou JRGB aJRAINBOW). Horší to ale už bude s napájením, které vypadá na 6 fází s jen částečným chlazením.
 
původní B450M BAZOOKA
 
nová Bazooka MAX WiFi
 
 
B450 Gaming Pro Carbon MAX WIFI má také ve výbavě 10Gb/s rozhraní USB 3.2, dva PCIe x16 pro grafické karty a velký pasiv na 10fázovém napájení. S modelem B450M Bazooka MAX WIFI formátu Micro-ATX má ale evidentně společné to, že má ve výbavě rozhraní Wi-Fi, a to v případě větší desky B450M Bazooka MAX WIFI modul Intel Dual Band Wireless-AC 9260 s Bluetooth. Bazooka ještě nemá připraveny podrobné stránky se specifikacemi, takže v jejím případě nelze říci, čím je konkrétně obdařena a k dispozici není ani kvalitnější snímek. 
 
Mezi modely MSI MAX tak už patří následující: 
 • X470 GAMING PLUS MAX
 • X470 GAMING PRO MAX
 • B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI
 • B450 GAMING PLUS MAX
 • B450 TOMAHAWK MAX
 • B450M MORTAR MAX
 • B450M BAZOOKA MAX WIFI
 • B450-A PRO MAX
 • B450M PRO-VDH MAX
 • B450M PRO-M2 MAX
 • B450M-A PRO MAX
 • A320M-A PRO MAX


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře