Need for Speed Heat přijde v listopadu

Need for Speed Heat přijde v listopadu
, , aktualita
Letitá série Need for Speed se letos dočká dílu Heat chystaného na podzim. Zaujmout může především ty, kteří rádi v silných vozech ujíždí policii, samozřejmě v tomto případě zcela bez rizika, které přináší reálný život. 
K oblíbeným
reklama
Need for Speed tak 8. listopadu přijde v podobě dílu Heat, v němž budeme závodit v ulicích měst s policejními auty za zády, přičemž se počítá i s příběhem, který se nás bude pokoušet více vtáhnout do hry. Společnost EA hlásí, že fanoušci série si žádali více aut, větší možnosti jejich úprav a také více výzev, což se jim má všechno splnit. Upravit si budeme moci také styl či prostě celkovou herní postavu, z čehož jsou na sto honů cítit mikrotransakce, stejně jako z popisu herního systému, ale taková už je doba. 
 
 
Need for Speed Heat nás pošle do ulic Palm City, kde se scházejí závodníci, aby si vybudovali svou reputaci. Máme tu tak třeba denní soutěže Speedhunters Showdown, v nichž si budeme vydělávat peníze (Bank) pro nakupování dílů a nových vozů a v noci si zase v tajných závodech budeme budovat svou reputaci (Rep), již můžeme v případě, že nás chytne policie, velice rychle ztratit. 
 
Zákazníci, kteří si předplatí standardní edici hry, dostanou jako poděkování Mitsubishi Evolution X v jisté K.S. Edition. Pokud si předplatí rovnou deluxe verzi, získají K.S Edition vozů BMW i8 Coupe, Mercedes C63 AMG Coupe a Chevrolet Corvette Grand Sport, dále pak exkluzivní oblečení pro herního avatara, ovšem také zvýšený výdělek herních měn Bank a Rep. Čili to by se v případě multiplayeru dalo považovat i za mechanismus pay to win. 
 
Need for Speed Heat přijde 8. listopadu pro PC, Xbox One a PlayStation 4. V rámci EA Access a Origin Access Basic ale budeme moci hrát už od 5. listopadu, i když celkově jen po omezenou dobu deseti hodin v rámci Play First Trial. Ovšem předplatné Origin Access Premier otevře už plný přístup. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala