Need for Speed Heat přijde v listopadu

Need for Speed Heat přijde v listopadu
, , aktualita
Letitá série Need for Speed se letos dočká dílu Heat chystaného na podzim. Zaujmout může především ty, kteří rádi v silných vozech ujíždí policii, samozřejmě v tomto případě zcela bez rizika, které přináší reálný život. 
K oblíbeným
reklama
Need for Speed tak 8. listopadu přijde v podobě dílu Heat, v němž budeme závodit v ulicích měst s policejními auty za zády, přičemž se počítá i s příběhem, který se nás bude pokoušet více vtáhnout do hry. Společnost EA hlásí, že fanoušci série si žádali více aut, větší možnosti jejich úprav a také více výzev, což se jim má všechno splnit. Upravit si budeme moci také styl či prostě celkovou herní postavu, z čehož jsou na sto honů cítit mikrotransakce, stejně jako z popisu herního systému, ale taková už je doba. 
 
 
Need for Speed Heat nás pošle do ulic Palm City, kde se scházejí závodníci, aby si vybudovali svou reputaci. Máme tu tak třeba denní soutěže Speedhunters Showdown, v nichž si budeme vydělávat peníze (Bank) pro nakupování dílů a nových vozů a v noci si zase v tajných závodech budeme budovat svou reputaci (Rep), již můžeme v případě, že nás chytne policie, velice rychle ztratit. 
 
Zákazníci, kteří si předplatí standardní edici hry, dostanou jako poděkování Mitsubishi Evolution X v jisté K.S. Edition. Pokud si předplatí rovnou deluxe verzi, získají K.S Edition vozů BMW i8 Coupe, Mercedes C63 AMG Coupe a Chevrolet Corvette Grand Sport, dále pak exkluzivní oblečení pro herního avatara, ovšem také zvýšený výdělek herních měn Bank a Rep. Čili to by se v případě multiplayeru dalo považovat i za mechanismus pay to win. 
 
Need for Speed Heat přijde 8. listopadu pro PC, Xbox One a PlayStation 4. V rámci EA Access a Origin Access Basic ale budeme moci hrát už od 5. listopadu, i když celkově jen po omezenou dobu deseti hodin v rámci Play First Trial. Ovšem předplatné Origin Access Premier otevře už plný přístup. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Herní GDC se neruší a grafická GTC zatím také ne, těšit se můžeme na březen Herní GDC se neruší a grafická GTC zatím také ne, těšit se můžeme na březen
Nedávno jsme se dozvěděli o zrušení konference Mobile Worlds Congress 2020, která se měla konat v Barceloně. Přirozeně se tak vynořily obavy o rušení dalších akcí podobného ražení, takže jaké jsou nejnovější zprávy?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hamás napadal telefony izraelských vojáků malwarem, lákal je na ženy Hamás napadal telefony izraelských vojáků malwarem, lákal je na ženy
Válka mezi Izraelem a palestinským Hamásem se odehrává na více frontách. Jednou z nich je i sledování pomocí mobilních telefonů malwarem. K tomu využili populární metodu catphishingu, kdy se vydávali za atraktivní ženy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate
Po hře Kingdom Come: Deliverance, kterou Epic Games ve svém obchodě až do tohoto čtvrtka nabízí zcela zdarma, přijde další hra, respektive dvojice her a jednou z nich bude Assassin's Creed: Syndicate. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TrendForce očekává problémy s dodávkami notebooků, monitorů dalšího hardwaru TrendForce očekává problémy s dodávkami notebooků, monitorů dalšího hardwaru
Během minulého týdne se měly po poněkud mrazivých oslavách v Číně opět začít rozjíždět továrny, ovšem ukázalo se, že leckde chybějí pracovníci. Nyní tu máme už přesnější čísla od TrendForce, která ukazují dopad na výrobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jensen Huang: nejpopulárnější herní konzole budou notebooky s GeForce Jensen Huang: nejpopulárnější herní konzole budou notebooky s GeForce
Letos se dočkáme nových herních konzolí firem Sony a Microsoft, jejichž nástup se bezprostředně týká také NVIDIE či jiných společností orientovaných na PC hardware. A Jensen Huang opět brojí proti konzolím.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře