www.svethardware.cz
>
>
>

Neuvěřitelné, Bitcoin za pouhých 9 dní přeskočil $9000

Neuvěřitelné, Bitcoin za pouhých 9 dní přeskočil $9000
, , aktualita
Cena Bitcoinu letí stále nahoru. Vždyť to bylo v minulém týdnu, kdy jeho cena překonala $8000 a nyní, po pouhých 9 dnech, už přesáhla dokonce hranici $9000. Deseti tisíc je tak opravdu na dosah. Dosáhne ji ještě letos? Nebo dokonce ještě v listopadu?
K oblíbeným
reklama
Minulý týden v pátek se Bitcoinu povedlo překonat hranici $8000. Pak se (vyjma dvou menších propadů k $7500) zhruba 8 dní motal nejčastěji někde mezi $7700 až $8200. Včera kolem 12 hodiny odpolední ale opět začal jeho strmý náhlý růst a dnes ráno už přeskočil další kulatou hranici $9000 a momentálně se pohybuje lehce pod touto hranicí.
 
Bitcoin nabídka a poptávka
 
 
Zajímavé ale bude sledovat, co se stane po překročení hranice $10000 (pokud k tomu dojde). Analytici už nějakou dobu předpokládají, že se tak stane ještě letos. Jak jde vidět, velké množství investorů nastavilo příkazy pro prodej právě lehce nad hranicí deseti tisíc dolarů a teprve uvidíme, co to s hodnotou Bitcoinu udělá. Někteří (Thomas Lee z Fundstratu) předpokládají, že v polovině roku 2018 bude hodnota této kryptoměny okolo $11500.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek2 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů