NVIDIA Project RON: domácí AI a hologram?

NVIDIA Project RON: domácí AI a hologram?
, , aktualita
Kdosi komusi vyfotil přes rameno stránku prezentace projektu RON či R.O.N. firmy NVIDIA. Ten tak ještě neměl být představen veřejnosti, a tak jsou naše vědomosti o něm omezené, ale vypadá to na domácího AI asistenta říznutého hologramem.
K oblíbeným
reklama
NVIDIA Project R.O.N. byl spatřen na palubě vozu Caltrain a dle dostupných informací to vypadá na konkurenta pro všemožné domácí AI asistenty a vedle toho se objevilo ještě slovo Hologram. 
 
 
Snímek s obrazovkou notebooku byl vyfocen přes rameno pracovníka NVIDIE, který nic netuše cestoval právě do San Matea a právě pracoval na prezentaci pro Project R.O.N.
 
 
Umělá inteligence rozhodně není NVIDII cizí, přičemž různé AI asistenty a jejich možnosti dobře známe, takže je to právě ono slovo hologram, na které můžeme být zvědaví. Nedá se přitom zrovna uvažovat o tom, že by NVIDIA opravdu vytvořila přenosné zařízení pro promítání hologramů, ale necháme se překvapit. Třeba nám Jensen Huang brzy opravdu nabídne zařízení, které bude schopno tvořit 3D projekce. Redaktor wccftech si přitom vzpomíná na to, že NVIDIA vyvíjela jistý framework spojující chytré domácí zařízení se světem her. 
 
Ale uvidíme, vzhledem k tomu, že už se připravuje prezentace, by projekt R.O.N. mohl být představen už v dohledné době. Dejme tomu že třeba na Computexu? 
 
Zdroj: wccftech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
NVIDIA údajně může chystat nové protitěžební verze i starších GeForce Ampere NVIDIA údajně může chystat nové protitěžební verze i starších GeForce Ampere
Možná že se můžeme těšit na další a ještě mnohem zajímavější kolo souboje NVIDIA vs. těžaři, v němž už půjde o mnohem více než o pouhou GeForce RTX 3060. Dle známého leakera se možná připravují i nové verze starších čipů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výpadek proudu v továrně TSMC: až 40.000 waferů půjde do koše Výpadek proudu v továrně TSMC: až 40.000 waferů půjde do koše
V továrně firmy TSMC na Tchaj-waně přerušil výrobu výpadek proudu, což se dle odhadů týká až 40.000 waferů. Nejde sice o nejmodernější provoz, ovšem nyní každá taková událost může jen dále narušit běh firem, které čekají na své čipy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Ani Intel se nevyhne problémům, produkce CPU letos klesne a s ní i tržby Ani Intel se nevyhne problémům, produkce CPU letos klesne a s ní i tržby
Problémy se značně nevyrovnanou nabídkou a poptávkou začínají zasahovat i průmyslové velikány. Společnost Apple se potýká s nedostatkem displejů, jejichž výrobci nemají dost kontrolerů a nyní se ozývá také Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Engine Unity ohlásil nativní podporu NVIDIA DLSS Engine Unity ohlásil nativní podporu NVIDIA DLSS
Technologie DLSS představuje velice vítanou možnost, jak zvýšit snímkovací frekvenci i s prakticky neznatelným snížením kvality obrazu. Je tak pouze dobře, že se její podpora rozšiřuje a nyní i v rámci enginu Unity.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře