NVIDIA Project RON: domácí AI a hologram?

NVIDIA Project RON: domácí AI a hologram?
, , aktualita
Kdosi komusi vyfotil přes rameno stránku prezentace projektu RON či R.O.N. firmy NVIDIA. Ten tak ještě neměl být představen veřejnosti, a tak jsou naše vědomosti o něm omezené, ale vypadá to na domácího AI asistenta říznutého hologramem.
K oblíbeným
reklama
NVIDIA Project R.O.N. byl spatřen na palubě vozu Caltrain a dle dostupných informací to vypadá na konkurenta pro všemožné domácí AI asistenty a vedle toho se objevilo ještě slovo Hologram. 
 
 
Snímek s obrazovkou notebooku byl vyfocen přes rameno pracovníka NVIDIE, který nic netuše cestoval právě do San Matea a právě pracoval na prezentaci pro Project R.O.N.
 
 
Umělá inteligence rozhodně není NVIDII cizí, přičemž různé AI asistenty a jejich možnosti dobře známe, takže je to právě ono slovo hologram, na které můžeme být zvědaví. Nedá se přitom zrovna uvažovat o tom, že by NVIDIA opravdu vytvořila přenosné zařízení pro promítání hologramů, ale necháme se překvapit. Třeba nám Jensen Huang brzy opravdu nabídne zařízení, které bude schopno tvořit 3D projekce. Redaktor wccftech si přitom vzpomíná na to, že NVIDIA vyvíjela jistý framework spojující chytré domácí zařízení se světem her. 
 
Ale uvidíme, vzhledem k tomu, že už se připravuje prezentace, by projekt R.O.N. mohl být představen už v dohledné době. Dejme tomu že třeba na Computexu? 
 
Zdroj: wccftech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona? Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona?
Mark Papermaster, Chief Technical Officer firmy AMD, se rozpovídal o vývoji hardwaru v éře, kdy už se dávno mluví o konci platnosti Mooreova zákona, i když se najde ještě dost lidí, kteří něco takového vylučují. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490 Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490
Na začátku příštího roku očekáváme procesory Comet Lake-S a ukazuje se, že ty asi už opravdu brzy dorazí. Máme tu první testy jednak 10jádrového a pak i 6jádrového procesoru a ukázal se i čipset Z490. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty? AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty?
Už včera se začaly objevovat karty AMD Radeon RX 5500 XT a my jsme se dozvěděli, že ty opravdu budou vybaveny GPU se 1408 Stream procesory a ne s plnými 1536 jednotkami. Nyní se ale můžeme podívat i na takty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek