NVIDIA slibuje každý týden přidávat do nabídky GeForce NOW nové hry

NVIDIA slibuje každý týden přidávat do nabídky GeForce NOW nové hry
, , aktualita
NVIDIA odstartovala ostrý provoz své služby GeForce NOW před necelými dvěma měsíci, v jejichž průběhu se mluvilo především o tom, jak herní společnosti stahují své tituly z její nabídky. Právě v tomto ohledu ale NVIDIA slibuje zlepšení.
K oblíbeným
reklama
Z nabídky herní streamovací služby GeForce NOW dříve či později zmizely tituly od 2K Games, Bethesda, Activision Blizzard, Konami, Remedy, Rockstar, Capcom, EA nebo Square Enix, kvůli čemuž NVIDIA přišla o zájem mnoha lidí, ale přesto poté mohla hlásit, že nabízené sloty pro platící zákazníky (účty Founders) jsou nyní vyprodané a chystá se navýšení kapacity serverů. O službu tak dle těchto informací je zájem, ovšem proti NVIDII stojí nyní i zdravotní krize, která způsobila, že lidé zůstávají doma a více využívají své domácí připojení, kvůli čemuž prudce vzrostl internetový provoz. Pro řadu zákazníků to tak může mít velice negativní vliv na hraní streamovaných her. 
 
 
NVIDIA se ale nyní chce zaměřit především na rozšiřování nabídky her, přičemž tu aktuální můžete najít zde. Od 10. března v něm přibylo dalších 24 titulů, takže celkově jich tu je 549 a NVIDIA slibuje další pravidelné přírůstky. 
 
Nové hry se tak mají v nabídce GeForce NOW objevovat pravidelně každý čtvrtek, k čemuž mohou pomoci především dva silní partneři: CD Projekt Red a Epic Games. Oba mají své obchody s hrami, přičemž Poláci už dříve slíbili, že pro streamování bude ihned po vydání k dispozici i Cyberpunk 2077. CEO firmy Epic Games pak přímo vyjádřil platformě GeForce NOW podporu ve svém tweetu
 
Není tak divu, že včera do nabídky GeForce NOW přibyla v rámci první pravidelné várky hra Control od Remedy Entertainment, čili studia, které nově patří právě pod Epic Games coby vydavatele
 
Dále to je Arma 2: Operation Arrowhead, Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Dungeons 3, Headsnatchers, IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, Jagged Alliance 2 – Wildfire a The Guild 3. Vedle nich je to také Cities: Skylines, a to právě včas, neboť nastává Free-to-Play víkend (konce 30. března) pro expanzi Sunset Harbor. 
 
 
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000 CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000
Člen komunity serveru ComputerBase vytvořil utilitu, která je určena pro ladění procesorů AMD Ryzen, pro které AMD připravilo funkci Curve Optimizer. Jde tak v důsledku o ladění výkonu, ale i spotřeby procesorů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře