www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Office 2019 budou pouze pro Windows 10

Office 2019 budou pouze pro Windows 10
, , aktualita
Další novinka spojená s Microsoftem se týká konkrétně chystaného balíku kancelářských aplikací Office 2019. Ohlášeno bylo, že ty budou určeny pouze pro systém Windows 10. Vedle toho bylo ohlášeno prodloužení podpory některých verzí tohoto OS.
K oblíbeným
reklama
Microsoft se pochopitelně snaží, aby co nejvíce uživatelů přecházelo na systém Windows 10, ačkoliv možnost bezplatného upgradu ze sedmiček či novějších verzí OS nedávno skončila. To jistě ocenili především výrobci a prodejci počítačů, pro něž vždy znamenal nástup nové generace operačních systémů Microsoftu žně, neboť řada lidí se rozhodla, že společně s novým systémem pořídí rovnou i nový počítač. Windows 10 jim ale Microsoft doslova nutil a také je tu ten fakt, že vývoj PC hardwaru už dávno není takový, jaký býval. Prostě a jednoduše mnohým lidem stačí i letité PC, namísto nějž stejně pro mnohé věci raději použijí svůj telefon či tablet. 
 
 
Pak tu bude další důvod, proč aktualizovat na Windows 10, a sice ten, že chystané Office 2019, jež mají nastoupit ještě letos, budou určeny pouze pro Windows 10. Dle Microsoftu tento balík přijde na trh někdy v druhé polovině roku a obsahovat budou aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Skype for Business. Podporovány budou následujícími systémy: 
 
  • Windows 10 (aktualizované na novější verze)
  • Windows 10 Enterprise LTSC 2018
  • příští LTSC verze Windows Server
Microsoft také slíbil, že do poloviny tohoto roku se objeví předběžná verze Office 2019 pro vyzkoušení. Tento kancelářský balík pak dostane pětiletou mainstreamovou podporu plus další dva roky rozšířené podpory, která má skončit 14. října 2025. Je tak pravděpodobné, že někdy v letošním říjnu přijde finální verze. 

Vedle toho tu máme také další informace o mainstreamové podpoře a jejím ukončení, což se týká různých verzí OS Windows 10. Jde o sestavení 1607 (Anniversary Update), 1703 (Creators Update) a 1709 (Fall Creators Update), jejichž podpora bude prodloužena vždy o půl roku, jenomže se týká pouze edicí Enterprise a Education, ne Home. Konkrétní data pro zmíněné verze Windows 10 jsou 9. říjen 2018, 9. duben 2019 a 8. říjen 2019. 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek