www.svethardware.cz
>
>

Organizátoři Computexu 2020 stále věří, že show proběhne dle plánu

Organizátoři Computexu 2020 stále věří, že show proběhne dle plánu
, , aktualita
Tchaj-wan čelil šířící se nákaze Covid-19 z pevninské Číny jako jeden z prvních, ale dosud nebyl nijak významně zasažen. Připomíná to i prezident a CEO organizace TAITRA, která pořádá veletrh Computex. 
K oblíbeným
reklama
Walter M.S. Yeh tak připomenul, že Tchaj-wan je velice efektivní v ochraně veřejnosti a zavedl účinná opatření proti šířícímu se koronaviru. TAITRA také dále monitoruje celkový vývoj v tomto ohledu, neboť musí mít přehled o návštěvnících z celého světa a zakládá si na dobré informovanosti. 
 
 
Pokud tak letošní Computex proběhne dle plánu na začátku června, zavedena bude řada opatření, aby se zajistily co nejlepší hygienické podmínky. To znamená, že všem návštěvníkům a pracovníkům v místech veletrhu bude silně doporučeno nosit ochranné masky a lidé také budou sledování infračervenými kamerami a zdravotnickými týmy, které budou sledovat, zda se po výstavišti nepohybuji nemocní. Dále budou všude možně rozesety stanice s dezinfekčními prostředky a TAITRA bude návštěvníky pravidelně informovat o celkovém průběhu. 
 
Walter M.S. Yeh se nás na konci svého sdělení snaží ujistit, že i přes složitou situaci bude zajištěno bezpečné prostředí pro všechny zákazníky, čili plán je zatím takový, že Computex 2020 proběhne v řádném termínu. 
 
Mezitím se ovšem Covid-19 už rozšiřuje po Evropě a dostal se i do Jižní Ameriky, takže situace může být za měsíc či dva zcela jiná. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit? AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit?
AMD Navi 31 je očekávaný nejlepší čip generace Navi 3, která se utká zřejmě s NVIDIA Ada Lovelace a mimo hru také stále není z našeho pohledu ani Hopper. Server 3DCenter nyní nabízí přehled fám z různých zdrojů, které se nedávno objevily. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek