www.svethardware.cz
>
>

Organizátoři Computexu 2020 stále věří, že show proběhne dle plánu

Organizátoři Computexu 2020 stále věří, že show proběhne dle plánu
, , aktualita
Tchaj-wan čelil šířící se nákaze Covid-19 z pevninské Číny jako jeden z prvních, ale dosud nebyl nijak významně zasažen. Připomíná to i prezident a CEO organizace TAITRA, která pořádá veletrh Computex. 
K oblíbeným
reklama
Walter M.S. Yeh tak připomenul, že Tchaj-wan je velice efektivní v ochraně veřejnosti a zavedl účinná opatření proti šířícímu se koronaviru. TAITRA také dále monitoruje celkový vývoj v tomto ohledu, neboť musí mít přehled o návštěvnících z celého světa a zakládá si na dobré informovanosti. 
 
 
Pokud tak letošní Computex proběhne dle plánu na začátku června, zavedena bude řada opatření, aby se zajistily co nejlepší hygienické podmínky. To znamená, že všem návštěvníkům a pracovníkům v místech veletrhu bude silně doporučeno nosit ochranné masky a lidé také budou sledování infračervenými kamerami a zdravotnickými týmy, které budou sledovat, zda se po výstavišti nepohybuji nemocní. Dále budou všude možně rozesety stanice s dezinfekčními prostředky a TAITRA bude návštěvníky pravidelně informovat o celkovém průběhu. 
 
Walter M.S. Yeh se nás na konci svého sdělení snaží ujistit, že i přes složitou situaci bude zajištěno bezpečné prostředí pro všechny zákazníky, čili plán je zatím takový, že Computex 2020 proběhne v řádném termínu. 
 
Mezitím se ovšem Covid-19 už rozšiřuje po Evropě a dostal se i do Jižní Ameriky, takže situace může být za měsíc či dva zcela jiná. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce
Podsvícené klávesnice vyzbrojené RGB LED diodou pod každou klávesou obvykle nabízejí celou řadu efektů, které ovšem nemají žádný praktický účel. Nyní se jej snaží ale najít společnost Whirlwind FX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář