reklama
Aktuality  |  Bleskovky  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

pfranta

| TV Freak
Registrace: 10.7.2016
Komentářů: 67, score 0.8 | TV Freak: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 11.1.2021 s hodnocením +6:
To je snad teplota v jádru procesoru. Teplota okolí procesoru je odvislá od elektrického příkonu CPU, a nikoliv od dosažené teploty v jádře. Ta ohrožuje leda tak samotný čip.
Komentář z 22.8.2019 s hodnocením +5:
Když jsem před 30, 40 lety každý den začínal četbou Svobodného slova, tak to byly ještě noviny, které zaměstnávaly novináře s všeobecným rozhledem, a dokonce i korektory!!!

Pak přišel rok 1989, a rázem se z novin začali vytrácet novináři, a nahrazovali je pologramotní presstituti, tupí pisálkové, v drtivé většině pravicově a liberálně orientovaní.

Když už má Facebook na vyhazování, mohl přispět dnešním médiím na korektory. Falešnou zprávu inteligentní čtenář odhalí i bez Ministerstva pravdy a jeho ideologické policie. Ovšem proč má trpět výplody pologramotných pisálků, kteří nedovedou ani pořádně česky. Vždy se bavím, takovými překladatelskými perlami, jako je ­"mechanické inženýrství­", ­"civilní inženýrství­" či ­"elektronické inženýrství­" :­-­) Vsadím se, že takové pologramotné hovado, určitě přes Erasmus strávilo alespoň semestr na zahraniční universitě, s anglickým vyučujícím jazykem, ale znalost českých reálií, veškerá žádná.
Komentář z 21.6.2021 s hodnocením +4:
To je takový, pro některé jednodušší, takový nepodstatný detail. Moc o té zemi nevím, ale to co vím mi stačí, abych na tohle nevsadil ani groš.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 9.9.2019 s hodnocením -6:
Tak pokud lze heslo měnit, tak proč tady v článku autor pranýřuje výrobce? A proč by měl někdo řešit zneužití, když se někdo maximálně dozví, kde se pohybuje něčí dítě, nebo kočka? Naprosto nezajímavá informace, které nelze nijak využít. Takže na vině nemusí být vždy hloupost, ani lenost uživatelů.
Komentář z 17.8.2022 s hodnocením -2:
To myslíte vážně takový dotaz? Nikdy jste neměl možnost pracovat s FHD 27­"?
Komentář z 18.4.2019 s hodnocením -2:
Máte nějaký důkaz, že lze ve Spojeném království registrovat sňatek snoubenců mladších než 16 let. Na rozdíl od USA, o tomto jsem nikdy neslyšel.