www.svethardware.cz
>
>
>

Philips 346P1CRH: zakřivený monitor s dokovací stanicí USB-C

Philips 346P1CRH: zakřivený monitor s dokovací stanicí USB-C
, , aktualita
Novinka na českém trhu, 34" zakřivený LCD monitor Philips 346P1CRH, je určen pro širokou škálu činností od práce po hry. Uživatelům nabídne rozlišení WQHD, certifikaci DisplayHDR 400, výklopnou webkameru nebo dokovací stanici USB-C.
K oblíbeným
reklama
Společnost MMD přináší do českých obchodů další ze svých zakřivených monitorů Philips Brilliance. Necílí s ním na hráče ani žádnou jinou konkrétní skupinu uživatelů, jedná se zkrátka o univerzální monitor pro různé činnosti. Díky širokoúhlému poměru stran 21:9 i pozorovacím úhlům 178 stupňů se hodí pro různorodou práci, kde je potřeba dostatek místa pro více otevřených oken, jako je bankovnictví či grafický design. Plynulé obnovování a krátkou dobu odezvy při hraní her potom zajistí technologie Adaptive Sync.

 
Monitor využívá 34palcový LCD displej se zakřivením a rozlišením Quad HD, konkrétně 3440 x 1440 pixelů. Certifikace Vesa DisplayHDR 400 potvrzuje lepší jas, kontrast i barvy oproti běžným modelům. Uživatelé mají k dispozici běžnou řadu portů, která zahrnuje DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, HDCP 2.2 a RJ45. K tomu výrobce integroval dokovací stanici USB-C, která umožňuje při používání notebooku připojit periferní zařízení přímo k monitoru. Tím eliminuje změť kabelů na stole a zrychlí práci, neboť všechna externí zařízení, jako je klávesnice, myš a ethernetový kabel RJ-45, není nutné pokaždé znovu připojovat. Místo toho k propojení slouží jediný kabel, který umožňuje notebook zároveň napájet a dobíjet.
 
 
S technologii MultiView není problém připojit dvě zařízení zároveň, třeba stolní počítač a notebook. Pomocí přepínače KVM MultiClient je zase možné ovládat dva samostatné počítače s jedním nastavením monitoru, počítače a klávesnice, přičemž mezi zdroji lze přepínat jediným stisknutím tlačítka. K dalším užitečným funkcím patří integrovaná webová kamera, která uživatele vyhledávající soukromí potěší svým výklopným designem. Díky funkci Windows Hello se nabízí možnost použít kameru pro přihlášení k operačnímu systému pomocí rozpoznání obličeje, což by mělo být za běžných okolností rychlejší než zadávání hesla.
 
 
Výrobce myslel také na zdraví a komfort uživatelů. Proto nechybí technologie Flicker-free pro snížení únavy očí, která eliminuje blikání monitoru, nebo také režim LowBlue filtrující modré světlo. Základna monitoru umožňuje nastavit náklon, natočení a výšku pro pohodlnou práci. Integrovaný senzor potom rozpozná, zda se před monitorem někdo nachází a pokud ne, tak sníží jas, aby uspořil energii a prodloužil životnost displeje.
 
 

Dostupnost a cena

 
Philips 346P1CRH se na českém trhu objeví v průběhu března a bude stát 15 000 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře