www.svethardware.cz
>
>
>
>

Philips uvádí monitory s podporou Windows Hello

Philips uvádí monitory s podporou Windows Hello
, , aktualita
Společnost Philips máme spojenu spíše s televizemi než monitory, nicméně toto jméno najdeme i na dvou nových monitorech. Jde o 49” zakřivený model s Dual Quad HD rozlišením, v druhém případě jde o 32” 4K model.
reklama
Společnosti EPI, která pod značkou Philips vyrábí své monitory, přichází se dvěma novinkami. Tou první je Philips Brilliance 49’’ SuperWide Curved LCD, tedy 49” zakřivený monitor (1800R). Nabídne Quad HD rozlišení 5120x1440 pixelů a svou velikostí a uspořádáním je ekvivalentní dvěma 27” Quad HD monitorům vedle sebe.
 
49" monitor Philips
 
Moc technických údajů zatím nebylo zveřejněno, víme však to, že obě novinky budou mít webkameru s podporou přihlašování pomocí Windows Hello. Bude zde tedy systém rozpoznání tváře na základě biometrie. Pokud byste se báli, že vás někdo může přes kameru sledovat, Philips má řešení a kameru půjde mechanicky schovat. Pak už víme jen to, že podporuje DisplayHDR 400.
 
Philips Brilliance 32″ 4K LCD 329P9H
 
Druhou novinkou je Philips Brilliance 32″ 4K LCD s modelovým označením 329P9H. V tomto případě jde o monitor s 32” úhlopříčkou a UHD 4K rozlišením (3840x2160 pixelů). Opět jsme se nedozvěděli moc detailů, zveřejněno bylo např. to, že má IPS obrazovku a funkci pivota. PowerSensor pak detekuje přítomnost uživatele, na základě čehož může upravovat jas a přepínat monitor do úsporného režimu. Takto lze prý snížit spotřebu o 80 % a prodloužit i životnost monitoru.
 
Oba dva monitory mají dokovací stanici s UBS-C a podporu KVM. Díky tomu můžete mít monitor připojený ke dvěma různým PC a ovládat je s pomocí tohoto jediného monitoru. V obou případech je zde Low-Blue režim a 49" model má také Flicker-Free technologii. Pokud jde o ceny, tak 32" verze bude stát $799 a její prodej začne v únoru, 49" varianta pak bude k dispozici od března za $1299.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek