www.svethardware.cz
>
>
>
>

Philips uvádí monitory s podporou Windows Hello

Philips uvádí monitory s podporou Windows Hello
, , aktualita
Společnost Philips máme spojenu spíše s televizemi než monitory, nicméně toto jméno najdeme i na dvou nových monitorech. Jde o 49” zakřivený model s Dual Quad HD rozlišením, v druhém případě jde o 32” 4K model.
K oblíbeným
reklama
Společnosti EPI, která pod značkou Philips vyrábí své monitory, přichází se dvěma novinkami. Tou první je Philips Brilliance 49’’ SuperWide Curved LCD, tedy 49” zakřivený monitor (1800R). Nabídne Quad HD rozlišení 5120x1440 pixelů a svou velikostí a uspořádáním je ekvivalentní dvěma 27” Quad HD monitorům vedle sebe.
 
49" monitor Philips
 
Moc technických údajů zatím nebylo zveřejněno, víme však to, že obě novinky budou mít webkameru s podporou přihlašování pomocí Windows Hello. Bude zde tedy systém rozpoznání tváře na základě biometrie. Pokud byste se báli, že vás někdo může přes kameru sledovat, Philips má řešení a kameru půjde mechanicky schovat. Pak už víme jen to, že podporuje DisplayHDR 400.
 
Philips Brilliance 32″ 4K LCD 329P9H
 
Druhou novinkou je Philips Brilliance 32″ 4K LCD s modelovým označením 329P9H. V tomto případě jde o monitor s 32” úhlopříčkou a UHD 4K rozlišením (3840x2160 pixelů). Opět jsme se nedozvěděli moc detailů, zveřejněno bylo např. to, že má IPS obrazovku a funkci pivota. PowerSensor pak detekuje přítomnost uživatele, na základě čehož může upravovat jas a přepínat monitor do úsporného režimu. Takto lze prý snížit spotřebu o 80 % a prodloužit i životnost monitoru.
 
Oba dva monitory mají dokovací stanici s UBS-C a podporu KVM. Díky tomu můžete mít monitor připojený ke dvěma různým PC a ovládat je s pomocí tohoto jediného monitoru. V obou případech je zde Low-Blue režim a 49" model má také Flicker-Free technologii. Pokud jde o ceny, tak 32" verze bude stát $799 a její prodej začne v únoru, 49" varianta pak bude k dispozici od března za $1299.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře