www.svethardware.cz
>
>
>
>

Philips uvádí monitory s podporou Windows Hello

Philips uvádí monitory s podporou Windows Hello
, , aktualita
Společnost Philips máme spojenu spíše s televizemi než monitory, nicméně toto jméno najdeme i na dvou nových monitorech. Jde o 49” zakřivený model s Dual Quad HD rozlišením, v druhém případě jde o 32” 4K model.
K oblíbeným
reklama
Společnosti EPI, která pod značkou Philips vyrábí své monitory, přichází se dvěma novinkami. Tou první je Philips Brilliance 49’’ SuperWide Curved LCD, tedy 49” zakřivený monitor (1800R). Nabídne Quad HD rozlišení 5120x1440 pixelů a svou velikostí a uspořádáním je ekvivalentní dvěma 27” Quad HD monitorům vedle sebe.
 
49" monitor Philips
 
Moc technických údajů zatím nebylo zveřejněno, víme však to, že obě novinky budou mít webkameru s podporou přihlašování pomocí Windows Hello. Bude zde tedy systém rozpoznání tváře na základě biometrie. Pokud byste se báli, že vás někdo může přes kameru sledovat, Philips má řešení a kameru půjde mechanicky schovat. Pak už víme jen to, že podporuje DisplayHDR 400.
 
Philips Brilliance 32″ 4K LCD 329P9H
 
Druhou novinkou je Philips Brilliance 32″ 4K LCD s modelovým označením 329P9H. V tomto případě jde o monitor s 32” úhlopříčkou a UHD 4K rozlišením (3840x2160 pixelů). Opět jsme se nedozvěděli moc detailů, zveřejněno bylo např. to, že má IPS obrazovku a funkci pivota. PowerSensor pak detekuje přítomnost uživatele, na základě čehož může upravovat jas a přepínat monitor do úsporného režimu. Takto lze prý snížit spotřebu o 80 % a prodloužit i životnost monitoru.
 
Oba dva monitory mají dokovací stanici s UBS-C a podporu KVM. Díky tomu můžete mít monitor připojený ke dvěma různým PC a ovládat je s pomocí tohoto jediného monitoru. V obou případech je zde Low-Blue režim a 49" model má také Flicker-Free technologii. Pokud jde o ceny, tak 32" verze bude stát $799 a její prodej začne v únoru, 49" varianta pak bude k dispozici od března za $1299.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek