Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate

Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate
, , aktualita
Po hře Kingdom Come: Deliverance, kterou Epic Games ve svém obchodě až do tohoto čtvrtka nabízí zcela zdarma, přijde další hra, respektive dvojice her a jednou z nich bude Assassin's Creed: Syndicate. 
K oblíbeným
reklama
Mohlo by se zdát, že Epic Games najíždějí na AAA tituly, ovšem Kingdom Come: Deliverance měl být prý původně nabídnut již během loňské vánoční akce, ale došlo ke zdržení. A i kdyby ne, pak dvě takovéto hry po sobě lze ještě těžko považovat za počátek nějakého trendu, nicméně za pozornost nám nová nabídka jistě stojí. 
 
 
Ve čtvrtek odpoledne se tak nabídka her zdarma na Epic Games Store jako obvykle změní a namísto Kingdom Come: Deliverance a Aztez přijde čas na Assassin's Creed: Syndicate a Faeria. 
 
 
Nejdříve si odbudeme Faerii, hru v ceně 20 eur (Steam), která má blízko k Hearthstone, čili jde o karetní hru, jež právě na Steamu sbírá velice kladná hodnocení i díky svým taktickým a strategickým prvkům. 
 
Assassin's Creed: Syndicate je součást velice známé herní řady Ubisoftu a tento díl je zasazen do viktoriánského Londýna. Představuje také slušnou hodnotu 40 eur, ostatně nejde o zas tak moc starý AAA titul, vypuštěn byl na trh v říjnu roku 2015. Kdo tak chce, může si užít dostatek skákání po starých stavbách, mezi loděmi plujícími po Temži, po kočárech a samozřejmě také mlácení typických anglických rváčů v kostkovaných kalhotách a nebohých bobíků. Zkrátka klasika. 
 
Z vedlejšího soudku také dorazila zpráva, že platforma GOG začala prodávat moderní hry od Bethesdy, a to pochopitelně bez DRM. Při této příležitosti byly připraveny také až 75% slevy, které platí až do následujícího pondělí. Máme tu tak sérii Dishonoured a Wolfenstein k dispozici jako jednotlivé tituly, nebo celé balíčky.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv
Komunikátor WhatsApp chce bojovat proti šíření dezinformací, jejichž počet se významně zvýšil během nynější koronavirové pandemie. Právě o viru a nemoci koluje spousta nesmyslů a omezením sdílení zpráv by se to mělo omezit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice
Co se týče grafických karet Intelu, v posledních měsících se probírala především ukázka DG1, ovšem čeká se především na to, co předvedou modely DG2. Ty už můžeme označit za grafiky pro nadšence a vhodné i do pracovních stanic. Doufejme.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let
Event Horizon Telescope nám loni přinesl historicky první snímek černé díry, respektive jejího bezprostředního okolí. Šlo o střed galaxie M87 vzdálené cca 54 milionů světelných let. Nyní se posuneme o dva řády dál. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář