reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Podzimní keynote Applu bude už 7. září? Na co se můžeme těšit?

, , aktualita
Podzimní keynote Applu bude už 7. září? Na co se můžeme těšit?
Podzimní keynote Applu se obvykle koná spíše koncem léta a letos ji Apple ještě o týden uspíší. Konat se bude už ve středu 7. září a po více než 2 letech bude pořádána v Divadle Steva Jobse. A na co vše se vlastně můžeme letos těšit?
Každým rokem na přelomu léta a podzimu pořádá Apple svou keynote. Letos to bude ještě o týden dříve, než obvykle. Sledovat ji budeme moci 7. září od 19:00 našeho času. Po více než dvou letech se konečně vrátí do Divadla Steva Jobse, které k tomuto účelu nebylo využíváno kvůli koronavirové pandemii a příslušným opatřením. Tentokrát už to bude jinak a zástupci médií dostali pozvánky na prezentaci do Cupertina. Velkou otázkou je, co se vlastně na keynote představí.
 
Apple keynote září 2022
 
V podstatě jistotou jsou nové iPhony, tak jako každý rok. Letos to bude iPhone 14, který má podle dosavadních informací přijít ve 4 variantách. Zmizí menší verze mini, tu naopak nahradí Max, který byl doposud k dispozici jen ve vyšší řadě Pro. Výsledkem by tedy měly být dva 6,1" a dva 6,7" modely, které budou rozděleny do dvou základních a dvou variant Pro. Jinak řečeno, 6,1" iPhone 14, 6,7" iPhone 14 Max, 6,1" iPhone 14 Pro a 6,7" iPhone 14 Pro Max. Velké verze možná budou mít jiný přídomek než Max. 
 
Zatímco základní modely nadále zůstanou u procesoru A15 Bionic z loňských modelů, řada iPhone 14 Pro už dostane novější A16 Bionic. Spekuluje se, že některé iPhony by mohly dostat funkci Always-On. Naopak se neočekává, že by se už letos přešlo na USB-C a mělo by jít o poslední iPhony s Lightningem. Hlavní fotoaparát by měl dostat 48MPx rozlišení (skládané do výsledných 12 MPx) a podporu 8K videa.
 
Dále by se mělo dostat na nové hodinky Apple Watch 8 a hovoří se dokonce i o variantě Pro. Ta by mohla dostat teploměr pro měření teploty těla, což má dále vylepšit sledování kvality spánku. Ženám to může pomoci s lepším odhadem plodných dní místo nákupu ovulačních testů. V neposlední řadě se má objevit i nová generace sluchátek z řady AirPods. Naopak se neočekávají nové Macy, které by se mohly objevit v druhé podzimní keynote, bude-li se opravdu konat. Zákulisně se hovoří, že by se mohla konat v říjnu.
 


reklama
reklama
reklama
reklama