www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP mRMA nabídne přívětivější proces reklamace i prodloužení záruky

QNAP mRMA nabídne přívětivější proces reklamace i prodloužení záruky
, , aktualita
Společnost QNAP se přihlásila se službou myRMA, která začíná platit pro české zákazníky a nabídne jim jednodušší a transparentní reklamační postup. Vedle toho bude možné si připlatit za až pětiletou záruční lhůtu. 
K oblíbeným
reklama
Jak QNAP uvádí služba myRMA uživatelům přináší vhodný reklamační postup (RMA) na základě toho v jakém "záručním stavu" se výrobek nachází nebo jaké je jeho případné poškození. Vedle toho si zájemci budou moci rozšířit základní lhůtu záruky až na pět let. 
 
 
Jedná se o dopad nedávných investic firmy do online služeb, díky čemuž mají zákazníci k dispozici nový servisní portál, pokud se pomocí svého QNAP ID přihlásí na firemní stránky. V případě poškození výrobku mohou uživatelé kontaktovat společnost QNAP vytvořením požadavku podpory na servisním portálu. Na základě stavu výrobku uživatele, oddělení služeb společnosti QNAP ověří, zda je vyžadována služba RMA. Pokud stále platí záruka na výrobek, mohou uživatelé získat zdarma možnost opravy nebo výměny.
 
Ovšem i po skončení záruky bude služba myRMA k užitku, protože QNAP nabízí také pozáruční, ale pochopitelně již placené opravy. V oddělení podpory pracovníci posoudí stav zaslaného produktu dle níže přiložené tabulky, čili určí, jak složitá oprava bude a pak vyměří cenu dle nákladů za nové součástky, práci a přepravu zpět zákazníkovi. Pokud ten bude souhlasit s těmito náklady a zaplatí, produkt bude poslán do servisního střediska k provedení opravy. Od data doručení takto opraveného zboží bude běžet 180denní záruka nabízená zdarma. 
 

Úroveň poškození

Úroveň 1

Úroveň 2

Úroveň 3

Popis

Přeinstalace firmwaru, opravy nebo výměny drobných součástek

Opravy nebo výměny hlavních součástek

Hlavní součástka s opravami nebo výměnami jiných součástek

 
Zdroj: QNAP


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nvidia chystá mobilní čip GeForce MX450 na bázi Turingu Nvidia chystá mobilní čip GeForce MX450 na bázi Turingu
Podle uniklých informací na Internet chystá Nvidia nové mobilní grafické čipy GeForce MX450. Ty už by měly být postaveny na novější architektuře Turing. Spotřeba TDP by se měla ustálit na hodnotě 25 W.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek chycen při podvádění v benchmarcích. Říká, že to dělají všichni MediaTek chycen při podvádění v benchmarcích. Říká, že to dělají všichni
Výrobce procesorů MediaTek byl přistižen při podvádění v benchmarcích. Pokud byly detekovány známé aplikace měřící výkon, procesor se přepnul do výkonnějšího režimu a dosahoval až o 30 % vyšších hodnot.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Windows 10 chce lépe radit, jak uvolnit místo na disku Windows 10 chce lépe radit, jak uvolnit místo na disku
Funkce pro uvolňování místa na disku pomocí mazání nepotřebných dat je dobře známá výbava snad všech moderních operačních systémů, přičemž Microsoft se ji chystá ve Windows 10 zdokonalit. Jak?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek