www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP mRMA nabídne přívětivější proces reklamace i prodloužení záruky

QNAP mRMA nabídne přívětivější proces reklamace i prodloužení záruky
, , aktualita
Společnost QNAP se přihlásila se službou myRMA, která začíná platit pro české zákazníky a nabídne jim jednodušší a transparentní reklamační postup. Vedle toho bude možné si připlatit za až pětiletou záruční lhůtu. 
K oblíbeným
reklama
Jak QNAP uvádí služba myRMA uživatelům přináší vhodný reklamační postup (RMA) na základě toho v jakém "záručním stavu" se výrobek nachází nebo jaké je jeho případné poškození. Vedle toho si zájemci budou moci rozšířit základní lhůtu záruky až na pět let. 
 
 
Jedná se o dopad nedávných investic firmy do online služeb, díky čemuž mají zákazníci k dispozici nový servisní portál, pokud se pomocí svého QNAP ID přihlásí na firemní stránky. V případě poškození výrobku mohou uživatelé kontaktovat společnost QNAP vytvořením požadavku podpory na servisním portálu. Na základě stavu výrobku uživatele, oddělení služeb společnosti QNAP ověří, zda je vyžadována služba RMA. Pokud stále platí záruka na výrobek, mohou uživatelé získat zdarma možnost opravy nebo výměny.
 
Ovšem i po skončení záruky bude služba myRMA k užitku, protože QNAP nabízí také pozáruční, ale pochopitelně již placené opravy. V oddělení podpory pracovníci posoudí stav zaslaného produktu dle níže přiložené tabulky, čili určí, jak složitá oprava bude a pak vyměří cenu dle nákladů za nové součástky, práci a přepravu zpět zákazníkovi. Pokud ten bude souhlasit s těmito náklady a zaplatí, produkt bude poslán do servisního střediska k provedení opravy. Od data doručení takto opraveného zboží bude běžet 180denní záruka nabízená zdarma. 
 

Úroveň poškození

Úroveň 1

Úroveň 2

Úroveň 3

Popis

Přeinstalace firmwaru, opravy nebo výměny drobných součástek

Opravy nebo výměny hlavních součástek

Hlavní součástka s opravami nebo výměnami jiných součástek

 
Zdroj: QNAP


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru
Společnost Microsoft spustila novou iniciativu Secure-core PC, která by měla zajišťovat vyšší bezpečnost počítačů. Má zajistit to, že operační systém naběhne s ověřeným firmwarem, který nebyl napaden malwarem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra
Oblíbená aplikace NordVPN zaznamenala v minulém roce nepříjemnou událost. Jedno z datových center bylo napadeno a útočníci se dostali k TLS klíčům, což mohlo mít velmi vážné důsledky na bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota
Velká Británie, respektive přesněji londýnská společnost Spacebit, se chystá vypustit na Měsíc chodícího robota, který bude chodit v pavoučím stylu. Namísto osmi končetin však bude mít čtyři, což jej řadí spíše vedle Spider Mastermind.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře