www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP mRMA nabídne přívětivější proces reklamace i prodloužení záruky

QNAP mRMA nabídne přívětivější proces reklamace i prodloužení záruky
, , aktualita
Společnost QNAP se přihlásila se službou myRMA, která začíná platit pro české zákazníky a nabídne jim jednodušší a transparentní reklamační postup. Vedle toho bude možné si připlatit za až pětiletou záruční lhůtu. 
K oblíbeným
reklama
Jak QNAP uvádí služba myRMA uživatelům přináší vhodný reklamační postup (RMA) na základě toho v jakém "záručním stavu" se výrobek nachází nebo jaké je jeho případné poškození. Vedle toho si zájemci budou moci rozšířit základní lhůtu záruky až na pět let. 
 
 
Jedná se o dopad nedávných investic firmy do online služeb, díky čemuž mají zákazníci k dispozici nový servisní portál, pokud se pomocí svého QNAP ID přihlásí na firemní stránky. V případě poškození výrobku mohou uživatelé kontaktovat společnost QNAP vytvořením požadavku podpory na servisním portálu. Na základě stavu výrobku uživatele, oddělení služeb společnosti QNAP ověří, zda je vyžadována služba RMA. Pokud stále platí záruka na výrobek, mohou uživatelé získat zdarma možnost opravy nebo výměny.
 
Ovšem i po skončení záruky bude služba myRMA k užitku, protože QNAP nabízí také pozáruční, ale pochopitelně již placené opravy. V oddělení podpory pracovníci posoudí stav zaslaného produktu dle níže přiložené tabulky, čili určí, jak složitá oprava bude a pak vyměří cenu dle nákladů za nové součástky, práci a přepravu zpět zákazníkovi. Pokud ten bude souhlasit s těmito náklady a zaplatí, produkt bude poslán do servisního střediska k provedení opravy. Od data doručení takto opraveného zboží bude běžet 180denní záruka nabízená zdarma. 
 

Úroveň poškození

Úroveň 1

Úroveň 2

Úroveň 3

Popis

Přeinstalace firmwaru, opravy nebo výměny drobných součástek

Opravy nebo výměny hlavních součástek

Hlavní součástka s opravami nebo výměnami jiných součástek

 
Zdroj: QNAP


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel Tiger Lake-U s grafikou 12. generace spatřen Intel Tiger Lake-U s grafikou 12. generace spatřen
Na světlo světa se dostaly záznamy o raných vzorcích procesorů generace Intel Tiger Lake, které by se měly objevit někdy v příštím roce. Vybaveny přitom mají být už 12. generací grafiky Intel, čili Xe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla začala pronajímat solární panely od 50 USD na měsíc Tesla začala pronajímat solární panely od 50 USD na měsíc
Pokud někdo nechce investovat do vlastních solárních panelů, které si namontuje třeba na střechu svého domu, může si je nyní od společnosti Tesla pronajmout. Ceny přitom začínají na 50 dolarech měsíčně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mléčná dráha by měla obsahovat na 5 až 10 miliard Zemi podobných planet Mléčná dráha by měla obsahovat na 5 až 10 miliard Zemi podobných planet
Díky vesmírnému teleskopu Kepler a mapovacímu Gaia jsou k dispozici informace, z nichž se dá odvodit přibližný počet planet jistého typu. A ty říkají, že naše galaxie by měla být domovem pro až 10 miliard planet srovnatelných se Zemí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů