www.svethardware.cz
>
>
>
>

Radeony Phantom: ASRock se oficiálně stává AIB partnerem AMD

Radeony Phantom: ASRock se oficiálně stává AIB partnerem AMD
, , aktualita
Společnosti Asus, Gigabyte i MSI už dlouho vyrábí grafické karty a ASRock byl v tomto ohledu poněkud pozadu. Nyní už není, protože vysílá na trh celou rodinu karet Phantom, které jsou založeny na čipech Radeon. 
K oblíbeným
reklama
ASRock tak oficiálně vstupuje do společnosti výrobců grafických karet a zároveň AIB partnerů firmy AMD. Zatím to je tedy AMD a v budoucnu může následovat i společnost NVIDIA, a to by měla, pokud to ASRock myslí s výrobou grafických karet vážně. 
 
 
Nicméně nyní tu máme grafické karty Phantom Gaming, které zahrnují modely s grafickými čipy Radeon RX 580, Radeon RX 570, Radeon RX 560 a Radeon RX 550. ASRock vychvaluje především své chladiče, které využívají ventilátory s dvojitými kuličkovými ložisky a "extra velkou měděnou základnu s hliníkovými žebry a heatpipe". Na tom samozřejmě není nic zvláštního, ale záleží na provedení. ASRock si připravil dvě verze chladiče Phantom, které se liší svou velikostí a použitím dvou, nebo jednoho ventilátoru. 
 
 
Konkrétně tu tak máme následující novinky, jež ve všech případech disponují OC režimem s vyššími takty. Další specifikace se skrývají na stránkách (viz odkazy) a my můžeme ještě poukázat na to, že ASRock si připravil také vlastní utilitu pro nastavení a přetaktování svých karet, a to Phantom Gaming Tweak. Nyní je otázka, kdy se tyto karty dostanou na trh a s jakou dostupností. Produkty firmy ASRock se u nás běžně prodávají, a tak můžeme očekávat, že s grafickými kartami Phantom Gaming to nebude jiné. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Epson EcoTank L6190: kancelářský šetřílek Epson EcoTank L6190: kancelářský šetřílek
Dnes se budeme v recenzi věnovat multifunkční tiskárně Epson L6190. Ta míří do domácích kanceláří a menších podniků. Nabídne totiž nízké tiskové náklady, podavač ADF a nechybí dokonce ani faxové připojení.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek