www.svethardware.cz
>
>

Raspberry Pi Foundation otevřelo první kamenný obchod

Raspberry Pi Foundation otevřelo první kamenný obchod
, , aktualita
Organizace stojící za populárním minipočítačem Raspberry Pi otevřela v Británii svou první kamennou prodejnu. Zákazníci se tam mohou podívat na některé možnosti využití a samozřejmě zakoupit počítač i příslušenství.
K oblíbeným
reklama
Pokud byste si chtěli zakoupit jednodeskový počítač Raspberry Pi, patrně si ho objednáte z internetového obchodu. Nezisková organizace Raspberry Pi Foundation ovšem tento týden přidala nový prodejní kanál v podobě vlastního kamenného obchodu. Otevřen byl v britském univerzitním městě Cambridge, konkrétně v tamním obchodním centru Grand Arcade. Přímo v obchodě si mohou zákazníci zakoupit některý z minipočítačů včetně nejnovějšího modelu Raspberry Pi 3 A+. K dispozici ovšem budou také knihy o Raspberry Pi, příslušenství a dárkové předměty jako například hrnečky s malinovým logem. Některé produkty budou exkluzivně dostupné pouze v obchodě.
 
 
Hlavní výhodou Raspberry Pi Store bude možnost si vše prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet. Kromě demonstrace využití počítače by měl být k dispozici jeden model, se kterým si zákazníci mohou hrát. Obchod funguje zcela bezhotovostně, takže zaplatit lze pouze platebními kartami. V tuto chvíli neexistuje možnost si zboží objednat přes internet a vyzvednout v prodejně, zakoupit produkty Raspberry Pi online lze tedy nadále pouze přes obchody třetích stran. Raspberry Pi Store neslouží ani jako servisní středisko, případné reklamace produktů zakoupených mimo kamennou prodejnu lze tedy provést pouze u daného prodejce.
 
 
Raspberry Pi Foundation zatím neoznámila plány otevřít další prodejny, ať už ve Velké Británii nebo jinde v Evropě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek