www.svethardware.cz
>
>

Raspberry Pi Foundation otevřelo první kamenný obchod

Raspberry Pi Foundation otevřelo první kamenný obchod
, , aktualita
Organizace stojící za populárním minipočítačem Raspberry Pi otevřela v Británii svou první kamennou prodejnu. Zákazníci se tam mohou podívat na některé možnosti využití a samozřejmě zakoupit počítač i příslušenství.
K oblíbeným
reklama
Pokud byste si chtěli zakoupit jednodeskový počítač Raspberry Pi, patrně si ho objednáte z internetového obchodu. Nezisková organizace Raspberry Pi Foundation ovšem tento týden přidala nový prodejní kanál v podobě vlastního kamenného obchodu. Otevřen byl v britském univerzitním městě Cambridge, konkrétně v tamním obchodním centru Grand Arcade. Přímo v obchodě si mohou zákazníci zakoupit některý z minipočítačů včetně nejnovějšího modelu Raspberry Pi 3 A+. K dispozici ovšem budou také knihy o Raspberry Pi, příslušenství a dárkové předměty jako například hrnečky s malinovým logem. Některé produkty budou exkluzivně dostupné pouze v obchodě.
 
 
Hlavní výhodou Raspberry Pi Store bude možnost si vše prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet. Kromě demonstrace využití počítače by měl být k dispozici jeden model, se kterým si zákazníci mohou hrát. Obchod funguje zcela bezhotovostně, takže zaplatit lze pouze platebními kartami. V tuto chvíli neexistuje možnost si zboží objednat přes internet a vyzvednout v prodejně, zakoupit produkty Raspberry Pi online lze tedy nadále pouze přes obchody třetích stran. Raspberry Pi Store neslouží ani jako servisní středisko, případné reklamace produktů zakoupených mimo kamennou prodejnu lze tedy provést pouze u daného prodejce.
 
 
Raspberry Pi Foundation zatím neoznámila plány otevřít další prodejny, ať už ve Velké Británii nebo jinde v Evropě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity
Zástupce firmy Google, který má přímo na starosti platformu Stadia, byl ochoten odpovídat na všetečné otázky lidí na fórech Reddit. My jsme se tak dozvěděli i to, že bychom dle jeho představ neměli o službě mluvit jako o Netflixu pro hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář