www.svethardware.cz
>
>

Raspberry Pi Foundation otevřelo první kamenný obchod

Raspberry Pi Foundation otevřelo první kamenný obchod
, , aktualita
Organizace stojící za populárním minipočítačem Raspberry Pi otevřela v Británii svou první kamennou prodejnu. Zákazníci se tam mohou podívat na některé možnosti využití a samozřejmě zakoupit počítač i příslušenství.
K oblíbeným
reklama
Pokud byste si chtěli zakoupit jednodeskový počítač Raspberry Pi, patrně si ho objednáte z internetového obchodu. Nezisková organizace Raspberry Pi Foundation ovšem tento týden přidala nový prodejní kanál v podobě vlastního kamenného obchodu. Otevřen byl v britském univerzitním městě Cambridge, konkrétně v tamním obchodním centru Grand Arcade. Přímo v obchodě si mohou zákazníci zakoupit některý z minipočítačů včetně nejnovějšího modelu Raspberry Pi 3 A+. K dispozici ovšem budou také knihy o Raspberry Pi, příslušenství a dárkové předměty jako například hrnečky s malinovým logem. Některé produkty budou exkluzivně dostupné pouze v obchodě.
 
 
Hlavní výhodou Raspberry Pi Store bude možnost si vše prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet. Kromě demonstrace využití počítače by měl být k dispozici jeden model, se kterým si zákazníci mohou hrát. Obchod funguje zcela bezhotovostně, takže zaplatit lze pouze platebními kartami. V tuto chvíli neexistuje možnost si zboží objednat přes internet a vyzvednout v prodejně, zakoupit produkty Raspberry Pi online lze tedy nadále pouze přes obchody třetích stran. Raspberry Pi Store neslouží ani jako servisní středisko, případné reklamace produktů zakoupených mimo kamennou prodejnu lze tedy provést pouze u daného prodejce.
 
 
Raspberry Pi Foundation zatím neoznámila plány otevřít další prodejny, ať už ve Velké Británii nebo jinde v Evropě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková