www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 se prodalo téměř 30 milionů kopií

Red Dead Redemption 2 se prodalo téměř 30 milionů kopií
, , aktualita
Skoro třicet milionů prodaných kopií, to už je slušná várka prodaných her, ovšem v případě titulu Red Dead Redemption 2 je to pochopitelné. Především díky ní Take-Two zažili dobrý rok, ale nejen díky ní.
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 byl ostatně velice očekávaný titul především pro majitele aktuálních herních konzolí Xbox a PlayStation a kdyby nepřišel pro PC až v závěru předchozího roku, jistě by to zdaleka nebylo jen necelých 30 milionů. Co se týče čísel za předchozí kvartál, tehdy Take-Two hlásili přibližně 26,5 milionů prodaných kopií hry Red Dead Redemption 2, takže asi zvláště PC verze přinesla posledních pár milionů na závěr, nicméně autoři asi od ní očekávali víc. 
 
 
Nyní se mohou Take-Two Interactive "těšit" na spíše skromnější výdělky, na což ukazuje předpověď na zbytek fiskálního roku 2020. Ale to není zrovna překvapivé vzhledem k tomu, že tento nakladatel nedávno zakončil svůj třetí kvartál, takže jej čeká poslední, který zrovna vychází na tradičně útlumové období, kdy v porovnání s předvánoční sezónou moc her nevychází.
 
Největší úspěch pod křídly Take-Two v kalendářním roce 2019 zaznamenaly hry Grand Theft Auto Online a Grand Theft Auto V, NBA 2K20, Red Dead Redemption 2 a Red Dead Online, The Outer Worlds a Borderlands 3.
 
Grand Theft Auto V je přitom už letitá hra, jejíž prodeje zůstaly neohroženy, však můžeme mluvit o více než 120 milionech prodaných kopií. Co se týče Borderlands 3, tento titul si vedl celkem dobře s osmi miliony kopií. 
 
Nakonec se ještě dozvíme to, že spoluzakladatel Rockstar Games, Dan Hauser, odchází ze své firmy a naposledy se do studia vydá 11. března tohoto roku. Pracoval jako manažer, producent a autor scénáře na hrách Bully, Red Dead Redemption 1&2 a Max Payne 3, přičemž jeho bratr Sam ve firmě zůstane. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Konečně jsou venku benchmarky mobilního CPU AMD Ryzen 7 4800H Konečně jsou venku benchmarky mobilního CPU AMD Ryzen 7 4800H
Poslední dobou uniklo mnoho benchmarků mobilních procesorů Intel, které by měly bojovat proti připravovanému Ryzenu 7 4800H, ale pořád jsme neměli výsledky tohoto procesoru od AMD. To se nyní mění a máme čísla z Geekbench 4 i 5.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NASA otestovala motor pro příští měsíční mise NASA otestovala motor pro příští měsíční mise
Pokud se chce NASA v dohledné době vrátit na Měsíc, měla by se na to už zcela vážně připravovat. My se nyní přitom můžeme podívat na test jednoho z raketových motorů, který se má v misích Artemis uplatnit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny
Herec Steven Seagal bude muset zaplatit pokutu 314 tisíc dolarů za matoucí propagaci kryptoměny Bitcoiin2Gen. Stal se její tváří v roce 2018 a jen o chvíli později byla shledána jako podvod s pyramidovým schématem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů
Intel by měl pomalu postupovat k vydání svých prvních samostatných grafických karet po modelu 740 a k tomu bude potřebovat i příslušnou softwarovou výbavu. Nyní je tu jako novinka pro Command Centre také funkce pro streamování. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace
Core i9-9900KS byl uveden na trh loni na podzim jako pokus Intelu ještě jednou využít svou výhodu ve schopnosti 14nm procesu dosáhnout vyšších taktů. Tento procesor tak nabídl ty nejvyšší, jakých byl Intel schopen. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů