www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 se prodalo téměř 30 milionů kopií

Red Dead Redemption 2 se prodalo téměř 30 milionů kopií
, , aktualita
Skoro třicet milionů prodaných kopií, to už je slušná várka prodaných her, ovšem v případě titulu Red Dead Redemption 2 je to pochopitelné. Především díky ní Take-Two zažili dobrý rok, ale nejen díky ní.
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 byl ostatně velice očekávaný titul především pro majitele aktuálních herních konzolí Xbox a PlayStation a kdyby nepřišel pro PC až v závěru předchozího roku, jistě by to zdaleka nebylo jen necelých 30 milionů. Co se týče čísel za předchozí kvartál, tehdy Take-Two hlásili přibližně 26,5 milionů prodaných kopií hry Red Dead Redemption 2, takže asi zvláště PC verze přinesla posledních pár milionů na závěr, nicméně autoři asi od ní očekávali víc. 
 
 
Nyní se mohou Take-Two Interactive "těšit" na spíše skromnější výdělky, na což ukazuje předpověď na zbytek fiskálního roku 2020. Ale to není zrovna překvapivé vzhledem k tomu, že tento nakladatel nedávno zakončil svůj třetí kvartál, takže jej čeká poslední, který zrovna vychází na tradičně útlumové období, kdy v porovnání s předvánoční sezónou moc her nevychází.
 
Největší úspěch pod křídly Take-Two v kalendářním roce 2019 zaznamenaly hry Grand Theft Auto Online a Grand Theft Auto V, NBA 2K20, Red Dead Redemption 2 a Red Dead Online, The Outer Worlds a Borderlands 3.
 
Grand Theft Auto V je přitom už letitá hra, jejíž prodeje zůstaly neohroženy, však můžeme mluvit o více než 120 milionech prodaných kopií. Co se týče Borderlands 3, tento titul si vedl celkem dobře s osmi miliony kopií. 
 
Nakonec se ještě dozvíme to, že spoluzakladatel Rockstar Games, Dan Hauser, odchází ze své firmy a naposledy se do studia vydá 11. března tohoto roku. Pracoval jako manažer, producent a autor scénáře na hrách Bully, Red Dead Redemption 1&2 a Max Payne 3, přičemž jeho bratr Sam ve firmě zůstane. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny
Google se rozhodl zrychlit aktualizace svého prohlížeče. Novou verzi chce vydávat každé čtyři týdny místo stávajících šesti. Uživatelé se tak mohou těšit na častější novinky. Tato změna začne platit od Chromu 94.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K
Dlouho očekávaný nový model Nintendo Switch by měl být představen v letošním roce a na trh se dostat nejpozději před Vánoci. Hlavní, ale nikoliv jedinou novinkou se stane 7palcový OLED panel od Samsungu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty
Microsoft právě vydal aktualizaci svého prohlížeče Edge, která přináší několik zásadních novinek. Verze 89 zrychluje start o desítky procent a snižuje nároky na výkon. Došlo i na dlouho očekávané vertikální seskupení karet.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken
Velká Británie má bohatou historii kamer sledující obyvatele. Doprovodný software slouží k identifikaci lidí a nyní bude využíván ke hledání dalších hříšníků. Cílem budou řidiči, kteří vyhazují odpadky z oken aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
GeForce RTX 3080 Ti bude mít také omezený výkon pro těžbu Etherea GeForce RTX 3080 Ti bude mít také omezený výkon pro těžbu Etherea
Jako první s omezením výkonu při těžbě Etherea přišla karta GeForce RTX 3060 a NVIDIA jasně naznačila, že nebude poslední. Nyní už můžeme pomalu mluvit o nástupu RTX 3080 Ti, která má dostat stejné opatření. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů