www.svethardware.cz
>
>
>

Reddit se odvrací od Bitcoinu, už ním nepůjde platit

Reddit se odvrací od Bitcoinu, už ním nepůjde platit
, , aktualita
Bitcoin jako měna úplně selhal. Místo toho, aby jej obchodníci zaváděli jako další platební metodu, to málo, které jej zavedlo, jej spíše postupně z různých důvodů ruší. Jedním z nich je i diskuzní platforma Reddit.
K oblíbeným
reklama
Kdysi dávno měl být Bitcoin alternativní digitální měnou, nicméně v této úloze naprosto selhal. Stal se nástrojem k platbě za nelegální činnosti a investičním artiklem, na kterém se dalo velmi rychle zbohatnout, ale i hodně prodělat. Jako platidlo se dnes moc nepoužívá a ti, kteří jej používali, se od něj spíše postupně odvrací. Příkladem může být diskuzní platforma Reddit, která jej zavedla v únoru roku 2013 pro službu Reddit Gold.
 
Reddit Bitcoin logo
 
Možnost placení pomocí Bitcoinu ale zmizela z nabídky a možná se už nevrátí. Platby byly navázány na systém burzy Coinbase, nicméně trpěl nízkou spolehlivostí a někteří uživatelé měli s platbami problémy. Změna je ale podle všeho způsobena zejména tím, že Coinbase  plánuje změny ve fungování systému Coinbase Commercial a Reddit se tak rozhodl, že tuto možnost raději zruší. Platforma Reddit také zrušila vlákno r/Darknetmarkets, které odporovalo stanovám a bylo věnováno často pochybným obchodům s kryptoměnami.
 
Připomeňme ještě to, že hodnota Bitcoinu už nějakou dobu stagnuje (na poměry krpytoměn) a pohybuje se okolo $8000. Občas sice vyleze o něco nahoru, ale poté zase spadne dolů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dream Chaser nabídne technologicky nejvyspělejší odpadkový koš Dream Chaser nabídne technologicky nejvyspělejší odpadkový koš
Sierra Nevada Corporation vyvíjí miniraketoplán Dream Chaser, který není určen pro posádku, nicméně jeho součástí je i modul Shooting Star. Ten byl hlavním tématem tiskové konference a ukázalo se, že může sloužit i jako odpadkový koš. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix má SSD se 128vrstvými paměťmi 4D NAND Flash, kdy budou na trhu? SK Hynix má SSD se 128vrstvými paměťmi 4D NAND Flash, kdy budou na trhu?
Společnost SK Hynix si začala vyrábět zatím ještě inženýrské vzorky produktů s 4D NAND Flash, které mají 128 vrstev buněk CTF a dohromady v těchto vrstvách nabízí kapacitu 1 Tb. Přijdou tak nová vysokokapacitní SSD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Detroit: Become Human přijde už v prosinci v PC verzi Detroit: Become Human přijde už v prosinci v PC verzi
V poslední době se nám trošku natrhl pytel s konzolovými hrami, které se nakonec dočkají své PC verze. Po Red Dead Redemption 2 nebo Death Stranding tu máme i další známý titul, tentokrát od Quantic Dream. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Monero hacknuto: oficiální stránka nabízela falešnou aplikaci Monero hacknuto: oficiální stránka nabízela falešnou aplikaci
Kryptoměna Monero je spojována zejména s nelegální těžbou pomocí skriptů pouštěných v prohlížeči, i když se dá použít i legitimně. Nyní byli hacknuti i samotní tvůrci. Jejich oficiální stránka nabízela podvrženou aplikaci skriptu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti Super: přijde se 4608 CUDA jádry a 16Gb/s GDDR6? NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti Super: přijde se 4608 CUDA jádry a 16Gb/s GDDR6?
Opět se nám objevují informace o údajně chystané kartě GeForce RTX 2080 Ti Super, které už jsou navíc konkrétnější. Mohou se tak zájemci o co nejrychlejší desktopovou kartu těšit na 4608 CUDA jader a 16Gb/s GDDR6?
Dnes, aktualita, Jan Vítek