Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě

Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě
, , aktualita
Je jasné, že vypuštění grafických karet Radeon RX 590 už je opravdu za rohem. Objevují se konkrétní produkty, a to právě Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition. Můžeme také odvolat informaci i 2560 Stream procesorech. 
reklama
AMD Radeon RX 590 skutečně nenabídne 2560 Stream procesorů, i když by to bylo jistě pěkné. To uznal autor těchto informací na serveru WCCFTech a bez vysvětlení článek upravil tak, že ten hlásá obvyklých 2304 Stream procesorů. 
 
 
Na 2560 Stream procesorů můžeme zapomenout, takže RX 590 bude mít stejně jako RX 580 a RX 480 celkem 2304 Stream procesorů a 144 TMU. Vedle toho je slíbeno 8 GB paměti GDDR5 na 256 bitovém rozhraní, čili opět to samé. Nyní se ale už můžeme podívat na kartu Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition, která se představila vedle karet od PowerColor, Asus či HIS Digital. 
 
 
Stále čekáme na to, jaké takty dokáže AMD z nového 12nm GPU Polaris 30 vymáčknout a pak už bude záležet především na ceně. Dočkáme se nejspíše 15. listopadu, který server VideoCardz zopakoval jako datum vypuštění na trh a co se týče cen, půjde nejspíše o stejné částky, na které přijdou i různé verze RX 580. Je tak možné, že nová RX 590 starší verzi prostě vytlačí z trhu a brzy ji nahradí. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sluneční systém je aktuálně v proudu temné hmoty, pozůstatku cizí galaxie Sluneční systém je aktuálně v proudu temné hmoty, pozůstatku cizí galaxie
Galaktický "hurikán z temné hmoty" má aktuálně procházet částí Mléčné dráhy, kde se nachází také naše Sluneční soustava. Jde o proud hmoty, který má mít původ v malé galaxii, jež se s tou naší v minulosti srazila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zpoždění říjnové verze Windows 10 přineslo problémy výrobcům PC s ARM Zpoždění říjnové verze Windows 10 přineslo problémy výrobcům PC s ARM
Microsoftu se opět nepodařilo vypustit novou verzi Windows 10 bez závažných problémů a nyní šlo rovnou o naše data, která mohla být v průběhu aktualizace smazána. Nová verze systému se přitom dosud neobjevila a to s sebou přináší potíže.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TDP procesorů Intel: proč neodráží skutečnou spotřebu? TDP procesorů Intel: proč neodráží skutečnou spotřebu?
Server Anandtech se hlouběji ponořil do problematiky TDP moderních procesorů Intel a proč už dávno nelze tento údaj brát jako hrubý ukazatel reálné spotřeby. Ostatně tato otázka je nasnadě vzhledem k poslednímu vývoji. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Kvantový akcelerometr dokáže zjistit pozici i bez satelitů Kvantový akcelerometr dokáže zjistit pozici i bez satelitů
Technologie GPS, Glonass či Galileo spoléhají na satelity, díky nimž mohou určovat polohu zařízení na zemi a na to spoléhá už mnoho zařízení, jako jsou mýtné systémy či zemědělské stroje. Hodila by se tak alternativa, a ta tu je. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Amazon Marketplace vykáže prodejce neautorizovaně opraveného HW firmy Apple Amazon Marketplace vykáže prodejce neautorizovaně opraveného HW firmy Apple
Společnost Apple je známá tím, že se různými prostředky brání proti lidem, kteří si dovolují pro jiné neautorizovaně opravovat její hardware a dostávají jej zase do oběhu. Nyní to odnesou prodejci, pro které byl Amazon Marketplace zásadní odbytiště.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře