Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě

Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě
, , aktualita
Je jasné, že vypuštění grafických karet Radeon RX 590 už je opravdu za rohem. Objevují se konkrétní produkty, a to právě Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition. Můžeme také odvolat informaci i 2560 Stream procesorech. 
K oblíbeným
reklama
AMD Radeon RX 590 skutečně nenabídne 2560 Stream procesorů, i když by to bylo jistě pěkné. To uznal autor těchto informací na serveru WCCFTech a bez vysvětlení článek upravil tak, že ten hlásá obvyklých 2304 Stream procesorů. 
 
 
Na 2560 Stream procesorů můžeme zapomenout, takže RX 590 bude mít stejně jako RX 580 a RX 480 celkem 2304 Stream procesorů a 144 TMU. Vedle toho je slíbeno 8 GB paměti GDDR5 na 256 bitovém rozhraní, čili opět to samé. Nyní se ale už můžeme podívat na kartu Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition, která se představila vedle karet od PowerColor, Asus či HIS Digital. 
 
 
Stále čekáme na to, jaké takty dokáže AMD z nového 12nm GPU Polaris 30 vymáčknout a pak už bude záležet především na ceně. Dočkáme se nejspíše 15. listopadu, který server VideoCardz zopakoval jako datum vypuštění na trh a co se týče cen, půjde nejspíše o stejné částky, na které přijdou i různé verze RX 580. Je tak možné, že nová RX 590 starší verzi prostě vytlačí z trhu a brzy ji nahradí. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek
Jistě vám neunikly dvě smrteln nehody Boeingu 737 MAX 8 v poslední době, při kterých dohromady zemřelo téměř 350 lidí. Mohly za ně peníze. Aerolinky totiž šetřily a nepřiplatily si za důležitou bezpečnostní výbavu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu
Na internetu se dnes streamuje všechno. Dva Korejci se tak rozhodli, že budou šmírovat hotelové hosty a do mnoha hotelů po Jižní Koreji instalovali tajné kamery, kterými natáčeli hosty a záznamy prodávali na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala