Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě

Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě
, , aktualita
Je jasné, že vypuštění grafických karet Radeon RX 590 už je opravdu za rohem. Objevují se konkrétní produkty, a to právě Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition. Můžeme také odvolat informaci i 2560 Stream procesorech. 
K oblíbeným
reklama
AMD Radeon RX 590 skutečně nenabídne 2560 Stream procesorů, i když by to bylo jistě pěkné. To uznal autor těchto informací na serveru WCCFTech a bez vysvětlení článek upravil tak, že ten hlásá obvyklých 2304 Stream procesorů. 
 
 
Na 2560 Stream procesorů můžeme zapomenout, takže RX 590 bude mít stejně jako RX 580 a RX 480 celkem 2304 Stream procesorů a 144 TMU. Vedle toho je slíbeno 8 GB paměti GDDR5 na 256 bitovém rozhraní, čili opět to samé. Nyní se ale už můžeme podívat na kartu Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition, která se představila vedle karet od PowerColor, Asus či HIS Digital. 
 
 
Stále čekáme na to, jaké takty dokáže AMD z nového 12nm GPU Polaris 30 vymáčknout a pak už bude záležet především na ceně. Dočkáme se nejspíše 15. listopadu, který server VideoCardz zopakoval jako datum vypuštění na trh a co se týče cen, půjde nejspíše o stejné částky, na které přijdou i různé verze RX 580. Je tak možné, že nová RX 590 starší verzi prostě vytlačí z trhu a brzy ji nahradí. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD
Ban Spojených států na čínskou společnost Huawei je už i vidět. Prodeje smartphonů této společnosti padají o desítky procent a firma také předpokládá snížení příjmů o hrozivých 30 miliard dolarů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry
Na internetu se objevily benchmarky připravovaného serverového procesoru AMD EPYC 7452. Ten má být postaven na nové 7nm architektuře Rome a OpenBenchmarking jej postavili proti 20jádrovému Intelu Xeon Gold 6148.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM
Společnost Nvidia chystá rozšířit podporu pro HPC se svým rozhraním CUDA-X i na architekturu s procesory ARM. Cílem je pokrýt všechny hlavní architektury a nabídnout velmi úsporné řešení s vysokým výpočetním výkonem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů