Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě

Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě
, , aktualita
Je jasné, že vypuštění grafických karet Radeon RX 590 už je opravdu za rohem. Objevují se konkrétní produkty, a to právě Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition. Můžeme také odvolat informaci i 2560 Stream procesorech. 
reklama
AMD Radeon RX 590 skutečně nenabídne 2560 Stream procesorů, i když by to bylo jistě pěkné. To uznal autor těchto informací na serveru WCCFTech a bez vysvětlení článek upravil tak, že ten hlásá obvyklých 2304 Stream procesorů. 
 
 
Na 2560 Stream procesorů můžeme zapomenout, takže RX 590 bude mít stejně jako RX 580 a RX 480 celkem 2304 Stream procesorů a 144 TMU. Vedle toho je slíbeno 8 GB paměti GDDR5 na 256 bitovém rozhraní, čili opět to samé. Nyní se ale už můžeme podívat na kartu Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition, která se představila vedle karet od PowerColor, Asus či HIS Digital. 
 
 
Stále čekáme na to, jaké takty dokáže AMD z nového 12nm GPU Polaris 30 vymáčknout a pak už bude záležet především na ceně. Dočkáme se nejspíše 15. listopadu, který server VideoCardz zopakoval jako datum vypuštění na trh a co se týče cen, půjde nejspíše o stejné částky, na které přijdou i různé verze RX 580. Je tak možné, že nová RX 590 starší verzi prostě vytlačí z trhu a brzy ji nahradí. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu
Umělá inteligence byla na letošním veletrhu CES 2019 velkým hitem. Jednou z mnoha velkých zajímavostí byl robot Omron Morpheus, který umí hrát ping-pong a jeho úkolem je dokonce to naučit i jiné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování
V těchto dnech zažíváme po dlouhé době jasné počasí, které nám v noci umožní dobře sledovat úplné zatmění Měsíce. Musíte však vydržet do druhé poloviny noci, nebo si spíše naopak přivstat.  
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích? Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
Včera, anketa, Karel Polívka1 komentář
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů