Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě

Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition s 2304 SP je na světě
, , aktualita
Je jasné, že vypuštění grafických karet Radeon RX 590 už je opravdu za rohem. Objevují se konkrétní produkty, a to právě Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition. Můžeme také odvolat informaci i 2560 Stream procesorech. 
K oblíbeným
reklama
AMD Radeon RX 590 skutečně nenabídne 2560 Stream procesorů, i když by to bylo jistě pěkné. To uznal autor těchto informací na serveru WCCFTech a bez vysvětlení článek upravil tak, že ten hlásá obvyklých 2304 Stream procesorů. 
 
 
Na 2560 Stream procesorů můžeme zapomenout, takže RX 590 bude mít stejně jako RX 580 a RX 480 celkem 2304 Stream procesorů a 144 TMU. Vedle toho je slíbeno 8 GB paměti GDDR5 na 256 bitovém rozhraní, čili opět to samé. Nyní se ale už můžeme podívat na kartu Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition, která se představila vedle karet od PowerColor, Asus či HIS Digital. 
 
 
Stále čekáme na to, jaké takty dokáže AMD z nového 12nm GPU Polaris 30 vymáčknout a pak už bude záležet především na ceně. Dočkáme se nejspíše 15. listopadu, který server VideoCardz zopakoval jako datum vypuštění na trh a co se týče cen, půjde nejspíše o stejné částky, na které přijdou i různé verze RX 580. Je tak možné, že nová RX 590 starší verzi prostě vytlačí z trhu a brzy ji nahradí. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran
Bylo dopředu jasné, že tržby společnosti AMD budou velice slušné, neboť nyní nejsou aktuální starosti s odbytem, jako spíše lítost nad nedostatečnými výrobními kapacitami. A vedle toho už není třeba čekat na Aldebaran.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře