www.svethardware.cz
>
>
>

Šílenství pokračuje, Bitcoin překonal hranici $6000

Šílenství pokračuje, Bitcoin překonal hranici $6000
, , aktualita
Bublina kryptoměn se stále nafukuje. Je to jen 9 dní, co Bitcoin překonal hranici 5000 dolarů a dnes se už dostává nad hranici 6000 dolarů. Zatím to nevypadá, že by hodnota měla klesat, vesele si roste dál. Anketa: Pracujete s bitcoiny?
K oblíbeným
reklama
Těžíte nebo spekulujete s hodnotou bitcoinů?
V anketě šlo hlasovat od 21.10.2017 do 28.10.2017. Počet hlasujících: 29
Těžím je i spekuluji 7 % 7% Těžím je 3 % 3% Spekuluji 14 % 14% Uvažuji o těžbě nebo spekulacích 3 % 3% Nehodlám ani těžit ani spekulovat 72 % 72%
Investice do kryptoměn může být velmi zisková, jak ukazuje poslední vývoj, kdy během několika týdnů vzrostla cena na dvojnásobek. Vzhledem k nestabilitě tomu může být ale velmi snadno i přesně naopak. Před pouhými devíti dny jsme přinesli informaci, že bitcoin překonal hranici $5000 a poté se vyšplhal až na hranici $5700, kolem které celé období od 13. do 20. října pořád osciloval. Pouze 18. října cena chvilkově spadla k $5200, jinak šlo na poměry bitcoinu o relativně stabilní období.
 
Graf vývoje hodnoty Bitcoinu
 
klikněte pro zvětšení
 
To vidíte i na výše uvedeném grafu. V pátek odpoledne ale cena skokově vyrostla téměř na $6000 a chvíli před půlnocí ji dokonce na chvíli překonala. Dnešek sice začal s cenou lehce pod touto částkou, ale od 4 hodin ráno se už opět dostává přes hranici $6000 a tentokrát se tu drží stabilněji (v řádech hodin) a má tendenci růst.
 
Jak to tak vypadá, hranice $6000 opravdu není ta, která byla pro spekulanty hraniční a nedošlo u ní k dramatickému poklesu hodnoty. Ostatně toto ani mnoho analytiků nepředpokládalo a podobný dramatický propad hodnoty, který následoval po dosažení $3000 a $5000 očekávají až u hranice $7000. Tak uvidíme, zda se trefí nebo nikoli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake
MSI oznámilo dvojici desktopů Cubi 5 10M a Cubi N, které se vyznačují velmi malými rozměry. První z nich nabídne procesor Comet Lake, zatímco druhý pouze Gemini Lake, ale v kombinaci s pasivním chlazením.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu
Maxis má na svědomí známé herní pecky jako např. SimCity. V 90. letech byla ve vývoji ale i další "hra" SimRefinery, která se teprve teď objevila volně na Internetu. Bezmála 30 let nedokončenou hru si nyní můžete zahrát i v prohlížeči.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520 ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520
Ukazuje se, že možná ještě do nástupu letošního podzimu se opravdu dočkáme od AMD dalšího nového čipsetu po desky s paticí AM4, a to A520. Ten se již několikrát objevil a nyní i v záznamech EEC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS
Společnost LG zařazuje do své nabídky 38palcový herní monitor 38WN95C-W, který za oficiální cenu 1600 USD nabídne zajímavé vlastnosti. Můžeme jej označit za rychlý panel, který slibuje navíc i kvalitní zobrazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů