www.svethardware.cz
>
>
>

Šílenství pokračuje, Bitcoin překonal hranici $6000

Šílenství pokračuje, Bitcoin překonal hranici $6000
, , aktualita
Bublina kryptoměn se stále nafukuje. Je to jen 9 dní, co Bitcoin překonal hranici 5000 dolarů a dnes se už dostává nad hranici 6000 dolarů. Zatím to nevypadá, že by hodnota měla klesat, vesele si roste dál. Anketa: Pracujete s bitcoiny?
K oblíbeným
reklama
Těžíte nebo spekulujete s hodnotou bitcoinů?
V anketě šlo hlasovat od 21.10.2017 do 28.10.2017. Počet hlasujících: 29
Těžím je i spekuluji 7 % 7% Těžím je 3 % 3% Spekuluji 14 % 14% Uvažuji o těžbě nebo spekulacích 3 % 3% Nehodlám ani těžit ani spekulovat 72 % 72%
Investice do kryptoměn může být velmi zisková, jak ukazuje poslední vývoj, kdy během několika týdnů vzrostla cena na dvojnásobek. Vzhledem k nestabilitě tomu může být ale velmi snadno i přesně naopak. Před pouhými devíti dny jsme přinesli informaci, že bitcoin překonal hranici $5000 a poté se vyšplhal až na hranici $5700, kolem které celé období od 13. do 20. října pořád osciloval. Pouze 18. října cena chvilkově spadla k $5200, jinak šlo na poměry bitcoinu o relativně stabilní období.
 
Graf vývoje hodnoty Bitcoinu
 
klikněte pro zvětšení
 
To vidíte i na výše uvedeném grafu. V pátek odpoledne ale cena skokově vyrostla téměř na $6000 a chvíli před půlnocí ji dokonce na chvíli překonala. Dnešek sice začal s cenou lehce pod touto částkou, ale od 4 hodin ráno se už opět dostává přes hranici $6000 a tentokrát se tu drží stabilněji (v řádech hodin) a má tendenci růst.
 
Jak to tak vypadá, hranice $6000 opravdu není ta, která byla pro spekulanty hraniční a nedošlo u ní k dramatickému poklesu hodnoty. Ostatně toto ani mnoho analytiků nepředpokládalo a podobný dramatický propad hodnoty, který následoval po dosažení $3000 a $5000 očekávají až u hranice $7000. Tak uvidíme, zda se trefí nebo nikoli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena
Studio Obsidian Entertainment, které už nějaký ten pátek patří Microsoftu, je aktuálně v kurzu jako to, které stojí za úspěchem hry The Outer Worlds. Nyní ale chceme probrat sérii Pillars of Eternity. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu
Z nové záplaty pro linuxové ovladače vyplývá, že AMD si nejspíše stejně jako NVIDIA a Intel chystá funkci nevyhlazeného škálování, čili Integer Scaling. Nyní je i otázka, na jakých kartách by to mohlo fungovat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia
Google na konci předchozího roku testoval svůj Project Stream, ale ještě předtím se šuškalo, že si tato firma připravuje herní streamovací službu. Tu nakonec známe jako Stadia dle původních informací by už pomalu měla být spuštěna. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu
Nedávno se mluvilo o tom, že nová generace grafických čipů společnosti NVIDIA bude mít zpoždění. Nyní tu ale máme zprávu, dle níž bychom se naopak mohli těšit už na jaro a v létě očekávat nástupkyni karty RTX 2080. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek