www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sluchátka Razer Nari, model Ultimate s haptickou odezvou

Sluchátka Razer Nari, model Ultimate s haptickou odezvou
, , aktualita
Společnost Razer představila novou řadu sluchátek Nari, které se skládají ze tří modelů Essential, klasické verze a modelu Ultimate. Ten se vyznačuje dokonce i haptickou odezvou umocňující zvuky s nízkými frekvencemi pomocí vibrací.
K oblíbeným
reklama
Zejména hráči budou moci využít služeb nových sluchátek Razer Nari. Ty budou existovat ve třech různých variantách Nari Essential, Nari a Nari Ultimate. Zajímavá je zejména poslední verze Ultimate, která vznikla ve spolupráci s firmou Lofelt, která se specializuje na zvukově-haptické vjemy. Konkrétně jde o to, že nízkofrekvenční zvuky do 200Hz jsou umocňovány vibracemi pomocí speciálních měničů, aby člověk takový zvuk nejen slyšel, ale i "cítil". Tato technologie se nazývá HyperSense. Samozřejmostí je technologie THX Spatial Audio pro 360° dojem zvuku.
 
Razer Nari
 
Obě lepší verze mají 50mm měniče s neodymovými magnety, v případě levnější verze Essentials to budou 40mm měniče. Sluchátka si poradí se zvuky s frekvencemi 20 Hz až 20 kHz a jejich impedance činí 32 ohmů při 1 kHz. Vnitřní průměr sluchátka je 56 mm na šířku a 67 mm na výšku. Využila se zde paměťová pěna, nicméně obě lepší verze mají použit i chladící gel, který zvyšuje komfort při delším nošení.
 
Razer Nari
 
Poněvadž jsou bezdrátová, sledovaným parametrem je i výdrž. U Nari Essentials je to 16 hodin, zatímco klasické Nari (střední verze) vydrží až 24 hodin. Pokud ale využijete osvětlení Chroma, výdrž se sníží na 14 hodin. V případě Nari Ultimate je základní výdrž rovněž 24 hodin, nicméně s osvětlením Chroma a haptickou technologií HyperSense bude nutné počítat jen s 8 hodinami. Bezdrátový přenos pomocí 2,4GHz pásma je možný na vzdálenost 12 metrů. Kdo chce, může využít i kabel a klasický 3,5mm jack.
 
Razer Nari
 
Cena novinek byla nastavena na 99 britských liber za Nari Essential, 149,99 liber za klasickou verzi Nari a 199,99 liber za variantu Nari Ultimate včetně DPH
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Western Digital míří k soudu za zatajování SMR ve svých HDD Western Digital míří k soudu za zatajování SMR ve svých HDD
V polovině letošního dubna vypukl velký skandál společnosti Western Digital. Zjistilo se totiž, že některé její disky měly technologii SMR, kterou ale WD nikde neuvedlo. Nejde totiž o něco, co by bylo zrovna žádoucí. Není divu, že je nyní na stole žaloba.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková byla od 17.2. do 23.2. naše Týdenní šance se společností QNAP, v které jste mohli vyhrát mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N. Doplněno o vyhodnocení.
Dnes, soutěž, Karel Polívka
Na WSU úspěšně řeší problémy s životností Na-Ion akumulátorů Na WSU úspěšně řeší problémy s životností Na-Ion akumulátorů
Vědci v Washington State University (WSU) a Pacific Northwest National Laboratory (PNNL) se snaží vyřešit problémy sodíkových akumulátorů, které by mohly nahradit ty lithiové. Nyní už dokázali výrazně zvýšit jejich životnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rádi byste si vyzkoušeli Half-Life: Alyx, ale nemáte VR? Modifikace to umožní Rádi byste si vyzkoušeli Half-Life: Alyx, ale nemáte VR? Modifikace to umožní
Společnosti Valve se povedlo zvednout velkou vlnu nadšení, když ohlásila další díl své zbožňované série Half-Life, ovšem zároveň s tím dokázala nakrknout možná ještě větší počet lidí, když se ukázalo, že Alyx bude pouze pro VR headset. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Huawei utratil přes 23 miliard dolarů za zásoby čipů amerických firem Huawei utratil přes 23 miliard dolarů za zásoby čipů amerických firem
Zajímavá zpráva přichází od Nikkei Asian Review. Dle ní měla společnost Huawei utratit vpravdě mamutí částku za zásoby "nezbytných komponent", které jí mají vydržet alespoň rok a půl. Co za tím vězí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář