www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sluchátka Razer Nari, model Ultimate s haptickou odezvou

Sluchátka Razer Nari, model Ultimate s haptickou odezvou
, , aktualita
Společnost Razer představila novou řadu sluchátek Nari, které se skládají ze tří modelů Essential, klasické verze a modelu Ultimate. Ten se vyznačuje dokonce i haptickou odezvou umocňující zvuky s nízkými frekvencemi pomocí vibrací.
K oblíbeným
reklama
Zejména hráči budou moci využít služeb nových sluchátek Razer Nari. Ty budou existovat ve třech různých variantách Nari Essential, Nari a Nari Ultimate. Zajímavá je zejména poslední verze Ultimate, která vznikla ve spolupráci s firmou Lofelt, která se specializuje na zvukově-haptické vjemy. Konkrétně jde o to, že nízkofrekvenční zvuky do 200Hz jsou umocňovány vibracemi pomocí speciálních měničů, aby člověk takový zvuk nejen slyšel, ale i "cítil". Tato technologie se nazývá HyperSense. Samozřejmostí je technologie THX Spatial Audio pro 360° dojem zvuku.
 
Razer Nari
 
Obě lepší verze mají 50mm měniče s neodymovými magnety, v případě levnější verze Essentials to budou 40mm měniče. Sluchátka si poradí se zvuky s frekvencemi 20 Hz až 20 kHz a jejich impedance činí 32 ohmů při 1 kHz. Vnitřní průměr sluchátka je 56 mm na šířku a 67 mm na výšku. Využila se zde paměťová pěna, nicméně obě lepší verze mají použit i chladící gel, který zvyšuje komfort při delším nošení.
 
Razer Nari
 
Poněvadž jsou bezdrátová, sledovaným parametrem je i výdrž. U Nari Essentials je to 16 hodin, zatímco klasické Nari (střední verze) vydrží až 24 hodin. Pokud ale využijete osvětlení Chroma, výdrž se sníží na 14 hodin. V případě Nari Ultimate je základní výdrž rovněž 24 hodin, nicméně s osvětlením Chroma a haptickou technologií HyperSense bude nutné počítat jen s 8 hodinami. Bezdrátový přenos pomocí 2,4GHz pásma je možný na vzdálenost 12 metrů. Kdo chce, může využít i kabel a klasický 3,5mm jack.
 
Razer Nari
 
Cena novinek byla nastavena na 99 britských liber za Nari Essential, 149,99 liber za klasickou verzi Nari a 199,99 liber za variantu Nari Ultimate včetně DPH
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu
Vrtačka ARADS od vesmírné agentury se už na vyprahlé poušti Atacama testuje nějaký ten pátek. Má sloužit k hledání života na Marsu a nyní se pracuje na autonomním ovládání vrtáku, které je na rudé planetě nezbytností.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek24 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek