www.svethardware.cz
>
>
>

Sony řeší Brexit, sídlo poputuje z Británie do Holandska

Sony řeší Brexit, sídlo poputuje z Británie do Holandska
, , aktualita
Brexit je pro firmy velkým strašákem a jeho důsledků se bojí nejedna firma. Sony to vyřešilo jednoduše tak, že svou evropskou pobočku Sony Europe brzy přestěhuje do Holandska, aby zůstala i nadále v EU.
K oblíbeným
reklama
Brexit je už za dveřmi, a pokud nedojde k nějakému kroku, který by ho zastavil, Velká Británie odejde z EU k 29. březnu letošního roku. Toho se pochopitelně bojí firmy; jejichž sídla se tak najednou ocitnou mimo území EU. Panasonic to už v minulém roce vyřešil přestěhováním svého londýnského sídla do Holandska a totéž brzy učiní i Somy Europe.
 
Sony logo
 
Evropské sídlo této japonské firmy sídlí ve Velké Británii, a aby byl přechod co nejhladší, od začátku dubna bude mít sídlo v Nizozemí. Půjde ale spíše o papírový krok, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Ačkoli sídlo bude v EU, kanceláře i zaměstnanci zůstanou v Británii a víceméně se nemění ani náplň jejich práce. Podobný krok zvažuje i spousta jiných společností.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková