www.svethardware.cz
>
>
>

Sony řeší Brexit, sídlo poputuje z Británie do Holandska

Sony řeší Brexit, sídlo poputuje z Británie do Holandska
, , aktualita
Brexit je pro firmy velkým strašákem a jeho důsledků se bojí nejedna firma. Sony to vyřešilo jednoduše tak, že svou evropskou pobočku Sony Europe brzy přestěhuje do Holandska, aby zůstala i nadále v EU.
K oblíbeným
reklama
Brexit je už za dveřmi, a pokud nedojde k nějakému kroku, který by ho zastavil, Velká Británie odejde z EU k 29. březnu letošního roku. Toho se pochopitelně bojí firmy; jejichž sídla se tak najednou ocitnou mimo území EU. Panasonic to už v minulém roce vyřešil přestěhováním svého londýnského sídla do Holandska a totéž brzy učiní i Somy Europe.
 
Sony logo
 
Evropské sídlo této japonské firmy sídlí ve Velké Británii, a aby byl přechod co nejhladší, od začátku dubna bude mít sídlo v Nizozemí. Půjde ale spíše o papírový krok, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Ačkoli sídlo bude v EU, kanceláře i zaměstnanci zůstanou v Británii a víceméně se nemění ani náplň jejich práce. Podobný krok zvažuje i spousta jiných společností.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek